Три кроки на шляху до стильної квартири

Сьогодні ми поділюся з читачами блогу історією про те, як типова однокімнатна квартира можна перетворити на стильний сучасний простір, що зручно розмістився в одному з престижних районів міста. Який ремонт на шляху до стильної квартири може бути без перепланування, – подумала я і почала будувати плани про те, якою стане моя типова однокімнатна квартира в центральній частині міста.

Я сама дизайнер за першою освітою, отже, і свою задумку вирішила втілювати в життя самостійно. Що у мене було: невелика квартира (36 кв.м.) та обмеженість бюджету і часу. Чого мені хотілося:  функціонального приміщення, куди буде приємно повертатися, і комфортно жити.

Визначаємо межі на шляху до стильної квартири

Найближчим часом у мене в планах не значиться поліпшення житлових умов шляхом придбання нової нерухомості. Тому квартира, по завершенню ремонту, повинна поєднувати в собі місце, де я зможу відпочивати, куди будуть приходити гості. Тут же мені потрібно повноцінно працювати.

Почала я з зонування, чітко позначивши в проекті нової квартири: спальню гардеробну вітальню робоче місце. Ідея перепланування мала на увазі під собою об’єднання кімнати і кухні. Однак в процесі підготовки необхідних документів, я відмовилася від подібного рішення, визнавши його невиправдано дорогим.

Перетворюємо складні завдання в прості рішення

Самим непростим стало вписати в існуючий простір гардеробну. Мені хотілося, щоб це приміщення виявилося автономним. Ідея прийшла швидко: в передпокої був порожній кут. Саме він і став міні-гардеробом, що вмістив у себе основну частину речей.

Так як квартира невелика за площею, то візуально збільшувати її вирішено було за допомогою дзеркал. Завдяки їм, мені вдалося розширити тісні межі передпокою. У поєднанні з теплим бежевим відтінком стін дзеркальна глибина дозволила позбутися відчуття тісноти. Щоб меблі в квартирі “не тиснули”, я зупинила свій вибір на світлих відтінках. Причому більша частина всіх предметів інтер’єру виявилася, абсолютно, білою. Або з відтінком бузкового. Спочатку у мене виникли сумніви, – чи буде це правильно, і чи не виникне відчуття незатишності.

Вирішити дилему допомогла ідея доповнити площину білого кольору фактурними деталями. Так, з’явилися смуги, елементи цегляної кладки, філончасті міжкімнатні двері та дверцята кухонних шаф. З огляду на те, що я дуже люблю книги, треба було придумати, як розмістити досить велику бібліотеку на території невеликої квартири.

Перевагу було віддано шафі зі скляними дверцятами. Висота моєї імпровізованої бібліотеки обмежувалася висотою стель квартири. Спальна зона займає невелику, але затишну, частину кімнати. У нижніх відділах ліжка є місткі ящики для постільної білизни, рушників, ковдр і подушок. Тумбочка дозволила завершити вигляд спального місця і виступила в якості кордону між спальнею і вітальнею.

Розміщення акцентів в квартирі дозволяє успішно впоратися з питанням зонування простору. У моїй квартирі явно виявляють себе кілька ідейних центрів: книжкова шафа, ліжко, диван, і стіна, на якій розміщені картини.

Надаємо відчуття завершеності

Щоб закріпити результат всіх змін, в процесі ремонту, я приділила особливу увагу елементам декору і освітлювальних приладів. У передпокої у мене з’явилася нова вішалка для одягу, оснащена тримачем парасольок. У кімнаті, кухні та ванної я розмістила статуетки, що перегукуються між собою: моїм гостям дуже подобається “збирати історію персонажів”, переміщуючись з одного приміщення в інше. Для робочого місця була обрана цікава настільна лампа, поруч з ліжком помістився торшер, а в кухні і ванній кімнаті змонтували систему стельової підсвічування.

Скільки часу я потратила на шляху до стильної квартири?  На опрацювання проекту ремонту квартири, а також самі оздоблювальні роботи, мені знадобилося трохи більше двох з половиною місяців. Повинна сказати, самостійний пошук рішень для власної квартири надихає. В процесі вчишся виважено підходити до завдань і знаходити шляхи їх вирішення. А головне, розумієш, які саме кроки відділяють типове житло від стильного і зручного, такого, в якому, дійсно, хочеться жити.

Три кроки на шляху до стильної квартири
Оновлено: 28 Вересня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *