Дитячі шафи купе

Зберігання дитячих речей – це серйозне питання, яке часто хвилює багатьох батьків. Адже часто в одній кімнаті треба розмістити одяг, іграшки, постільну білизну і ще безліч необхідних для дитини дрібниць. При цьому хочеться, щоб в такому сховищі підтримувати порядок могла сама дитина, все було легко доступним. А якщо при цьому буде витриманий єдиний стиль в кімнаті, то такі дитячі шафи купе стануть відмінним придбанням.

 

Чому варто купити шафу купе в дитячу?

Якщо ви вважаєте, що шафи купе створені тільки для спалень і прихожих, переконайтеся, що для дитячих вони також підходять ідеально:

дитячі шафи з розсувними конструкціями безпечніші шаф з відкритими дверцятами, на які малюк може наштовхнутися під час щоденних ігор ;

складати і діставати речі з шафи купе буде зручно та цікаво, при цьому ваша дитина легко зможе вчитися відповідальності та підтримування порядку;

велика і недорога дитяча шафа купе допоможе уникнути сварок між вашими дітьми через плутанину в речах, якщо зробити модель на замовлення та розділити її на окремі секції;

при необхідності за допомогою такої шафи кімнату можна розділити на 2 частини, тоді у кожного малюка з’явиться своя власна відокремлена територія.

Дитячі шафи купе на будь-який смак

Наша компанія пропонує вибрати вашим дітям зручні та красиві дитчі шафи купе на замовлення. Причому можна вибрати як абсолютно самостійний предмет меблів, так і виготовити всю колекцію для дитячої кімнати – шафу, ліжко, комод стелаж, витримані в єдиному стильовому оформленні.

Ви зможете обрати:

двох- і трьох-дверні шафи купе для одягу і сезонних речей;

дитячі шафи купе, в які можуть поміститися не тільки одяг, але і іграшки;

шафи з відкритими полицями і висувними ящиками;

відкриті і закриті стелажі з ящиками;

полиці різних конфігурацій для книг, іграшок та інших дрібниць;

приставки до письмового столу для зручного зберігання канцелярії;

полиці і ящики для зберігання постільної білизни.

 

 

Якісні матеріали та конструкції дозволяють дитячій шафі купе служити довго і при цьому зберігати свій первозданний зовнішній вигляд. Ретельно оброблені поверхні не тільки красиві на вигляд і приємні на дотик, але й безпечні для маленьких дітей. Ящики і дверцята можуть бути оснащуються доводчиками, щоб малюки не прищемили пальці, але могли самостійно відкривати і закривати свої шафки. Також меблі можуть бути обладнані зручним підсвічуванням, а направляючі ящиків закриті спеціальними захисними накладками.

Всі матеріали і фарби підбираються спеціально для дітей, тому не мають різкого запаху і не виділяють токсичних речовин.

 

Дитячі шафи купе фото Кухні.IF 6

Дитячі шафи купе в загальному інтер’єрі кімнати

Крім різноманітного наповнення і конфігурації дитячі шафи купе мають різноманітне за стилем зовнішнє оформлення. Дитячі шафи можуть бути:

✓ білого кольору з класичним або сучасним декором – різьбленими елементами і стразами;

✓ в кольорах натурального дерева – від темного махагона до вибіленого дуба;

✓ з малюнками у вигляді казкових або мультяшних персонажів;

✓ в яскравих кольорах – контрастних або які доповнюють один одного;

✓ з оригінальними стійкими принтами, нанесеними методом UV-друку;

✓ для маленьких принцес або відважних піратів з відповідним оформленням;

✓ для малюків або підлітків, що розрізняються не тільки декором, а й внутрішнім змістом.

Дитячі шафи купе фото Кухні.IF 5

 

При всьому різноманітті дизайнерських рішень підібрати меблі для дитячого інтер’єру нескладно, адже ви зможете оцінити всі меблі на візуалізації проекту меблів, щоб батькам було простіше підібрати всю обстановку.

 

Дитячі шафи купе – як замовити?

 

Дитячі шафи купе фото Кухні.IF 3

Також шафи купе для дитячої кімнати розподілені відповідно до віку дітей. Замовити дитячі шафи купе, а також інші меблі в дитячу кімнату для хлопчиків та дівчаток будь-якого віку легко і приємно в нашій компанії. Доступні ціни, акції, різні системи оплати та швидка безкоштовна доставка та встановлення – все це запорука вдалих покупок !

Дитячі шафи купе
Оновлено: 28 Вересня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *