Викликати дизайнера

Важливим етапом замовлення та виготовлення будь-яких меблів є професійні заміри приміщення, для чого вам необхідно викликати дизайнера.

Для того щоб викликати дизайнера, зателефонуйте за номерами телефонів, які вказані нижче, або надішліть повідомлення нам на Viber :

☎ +38 050 878-88-68 (Telegram)

☎ +38 067 878-88-68

☎ +38 050 602-64-53

☎ +38 068 877-60-98 (Viber)

Ми приїдемо до вас щоб зробити заміри у зручний для вас час. Заміри дизайнером проводяться з 10 год. ранку до 21 години. Виклик дизайнера та виготовлення попереднього дизайн проекту в межах м. Івано-Франківська безкоштовні. Крім того, під час замірів ви зможете отримати професійні консультації спеціаліста та поради щодо дизайну майбутнього меблевого виробу, розміщення основних кухонних приладів, розеток, а також електричних та сантехнічних комунікацій на вашій кухні.


Важливість професійних замірів приміщення

Викликати замірника фото kuhni.if.ua✓ Однією з найбільших переваг меблів, виготовлених на замовлення, - це можливість їх вбудовувати в кути, ніші, між підлогою та стелею, тощо.  Природно, що при замовленні таких меблів необхідно провести ідеально точні заміри приміщення. Щоб уникнути помилок і неточностей заміри завжди проводять фахівці нашої компанії.

✓ Вам не доведеться проводити заміри самостійно, до вас приїде дизайнер і здійснить заміри приміщення безкоштовно.  Дизайнер приїде в домовлений  та зручний для вас час. Проведе всі необхідні заміри, зафіксує розташування комунікацій, вікон, дверей та інших особливостей інтер'єру. Оперативно з урахуванням всіх ваших побажань і особливостей приміщення розробить перший, попередній ескіз-проект меблевої композиції.

✓ Далі дизайнер на основі ескізу робить дизайн-проект меблевої композиції. Після виготовлення дизайн-проекту, наступають наступні, важливі етапи замовлення меблів: вибір матеріалів та фурнітури і узгодження та затвердження дизайн-проекту. У процесі узгодження і затвердження проекту приділіть увагу важливим деталям, переконайтеся, що проект створений в повній відповідності з усіма вашими побажаннями.

✓  Укладення договору і оплата погодженої суми авансу. Розмір авансу складає від 25 до 50% загальної вартості виробу. Ви можете вибрати зручний для вас спосіб оплати готівкою або по перерахунку, а також оформити оплату частинами (в кредит). Після підписання договору та оплати авансу починається робота над виконанням  замовлення. Термін виготовлення меблів від 2 до 6 тижнів.

✓  Доставка та встановлення (монтаж) меблів. Перевірка якості меблів замовником.

✓  Оплата погодженої під час підписання договору остаточної вартості замовлення. За домовленістю можливе розтермінування платежів.

✓  Гарантія на всі меблеві вироби  від 2 до 5 років. Гарантія на фурнітуру від провідних виробників світу - до 10 років.

Чому вигідно замовляти меблі саме у нас

Кухні та інші меблі на замовлення в Івано-Франківську (Kухні.IF)  - це якісний сервіс та послуги по виготовленню меблів на замовлення. Звернувшись до нас ви отримаєте максимально прийнятний результат за прийнятною ціною:

1. Тільки високоякісна фурнітура і матеріали; перевірені постачальники за найнижчими цінами.

2. Наші дизайнери завдяки багаторічному практичному досвіду, вміють втілити у життя абсолютно будь-які побажання вимогливих клієнтів.

3. На всі меблі на замовлення за індивідуальними розмірами, ми надаємо тривалу гарантію.

✓  У нас досить низькі ціни, що досягаються за рахунок відсутності великої кількості посередників та мінімізації витрат.

✓  Ви можете розраховувати на вигідні знижки та акційні пропозиції.

✓  Після оплати виробу ми безкоштовно доставляємо товар до дверей квартири, а також виконуємо збірку.

✓  У нас кожен клієнт обов'язково знайде щось своє.

Кожному потенційному замовнику ми готові дати докладні консультації з будь-яких питань, що стосуються вартості, наявності тих чи інших матеріалів і комплектуючих, доставки та збірки меблів.

Ви завжди можете телефонувати за вказаними на сайті телефонами або залишити заявку через електронну пошту. З вами неодмінно зв'яжуться. Недорогі, виготовлені ​​на замовлення меблі, обов'язково прикрасять будь-які будинок чи квартиру.

Для попереднього прорахунку, ви можете відправити на пошту чи на Viber ескіз (креслення від руки) або повідомити про параметри меблів, яку ви плануєте замовити, нам по телефону.

Викликати дизайнера
Оновлено: 15 Січня, 2024
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *