Меблі в дитячу кімнату, як вибрати

Як правильно вибрати меблі в дитячу кімнату? На що звернути особливу увагу? Які параметри потрібно врахувати?

Почнемо з того, що обстановку в дитячій вам доведеться міняти в міру дорослішання дитини. Мало хто розраховує, що дитяче ліжечко, куплене при народженні, буде служити довгі роки, аж до повноліття вашої дитини. Якщо бюджет дозволяє, можна повністю міняти меблі, якщо ж ви підходите до цього питання з точки зору розумної економії, краще купувати предмети інтер’єру, частину яких можна використовувати тривалий час, а частину – міняти при необхідності.

Дитячі меблі які дарують радість

Найбільш вигідні в цьому випадку дитячі кімнати на замовлення, коли ви самі вибираєте найбільш раціональну з точки зору подальшої заміни конструкцію. Наприклад, ліжко або стіл доведеться замінити однозначно, а ось шафа, полиці або стелажі для книг не втратять своєї актуальності дуже довго.
Крім того, необхідно враховувати і ряд інших характеристик, таких, як комфорт, безпеку, функціональність і естетичну складову, які ми розглянемо. І тут, дитячі меблі на замовлення – це оптимальний варіант.

Дитячі меблі на замовлення фото-7

Безпека

Питання безпеки дитячих меблів потрібно розглядати з двох сторін:

По-перше, це матеріали. Купуючи предмети інтер’єру, ви повинні бути повністю впевнені, що вони є екологічно чистими, не виділяють шкідливих для здоров’я хімічних речовин, не оброблені токсичними лаками. Купуючи дитячі кімнати на замовлення, ви будете точно знати, які матеріали були використані на виробництво меблів, яка фурнітура. Вибравши оптимальні і найбільш безпечні матеріали ще на стадії оформлення замовлення, батьки можуть бути спокійні – шкідливі хімічні речовини не проникнуть у кімнату дітей разом з яскравим, але шкідливим пластиком.

По-друге, сама конструкція. Гострі кути, небезпечні виступи, ніжки ліжок, про які легко вдаритися – все це створює потенційну загрозу для малюка. Діти більш старшого віку вже не настільки схильні до побутового травматизму, а ось для маленьких, питання безпеки простору вкрай актуальні. Віддавши перевагу меблям в дитячу на замовлення, ви зможете самі вибрати конфігурацію горизонтальних і вертикальних поверхонь і найбільш безпечну фурнітуру.

Дитячі меблі на замовлення фото-14

 

Комфорт

Дитячі меблі повинні бути зручними. Двері і ящики легко відкриватися, столи і стільці – відповідати зросту.
Більшість дітей люблять спати на верхньому ярусі ліжка. Однак, є чимало малюків, які бояться висоти, а значить, або взагалі не будуть там спати, або сон перетвориться на постійний стрес. Звичайно, в умовах обмежених простору дитячої кімнати двоярусні ліжка дитячі на замовлення – відмінний вихід з положення, але варто уважно поставитися і до побажань самої дитини.

Вибираючи стільці і столи, зверніть увагу на відповідність росту вашої дитини. Не варто купувати меблі «на виріст», це може спровокувати формування неправильної постави і виправляти ситуацію доведеться не один рік. Краще підібрати правильну висоту меблів і в міру росту дитини змінювати її.

Дитячі меблі стиль та дизайн

Не завжди дитяча кімната з великою кількістю меблів всіх кольорів веселки і навмисною дитячістю інтер’єру зручна і візуально приваблива. Кімната, оформлена в подібному стилі, не обов’язково стане справжнім затишним куточком для дитини. Не виключено, що дитина може відчувати себе некомфортно і незвично в такому приміщенні. Тому, у сучасному дизайні інтер’єрів існує безліч альтернатив в облаштуванні дитячої кімнати.

Дитяча кімната – не найбільше приміщення в квартирі. Тому грамотне зонування простору і правильно розставлені меблі і предмети декору вирішують задачу брак місця.

Обстановка дитячої повинна бути не тільки зручною і безпечною, але і максимально естетичною. Тут простір для фантазії просто безмежний, особливо якщо ви вибираєте дитячі кімнати на замовлення.
Необхідно визначитися з колірною гамою, з огляду на вік і стать дитини, і її побажання, і на те, що з часом смаки можуть змінитися. Якщо ви плануєте надалі повністю змінити обстановку, можна замовити меблі з відповідною віку тематикою. Якщо ж ви будете міняти тільки певні модулі, то дизайн повинен бути більш нейтральним. Наприклад, дівчинці-підлітку навряд чи припадуть до душі зображення смішариків або принцес, а хлопчику – машинок і трансформерів.

Однак, якщо бюджет дозволяє, то можна вибрати самий незвичайний і яскравий дизайн. Кімната вашої дитини може перетворитися в кімнату принцеси або будинок людини-павука. Безсумнівно одне – те в якій обстановці росте малюк, впливає на розвиток його естетичних смаків. Так що дизайну дитячої варто приділити серйозну увагу.

Дитячі меблі на замовлення фото-18

Дитячі меблі на замовлення фото-12

Дитячі меблі на замовлення фото-8

Функціональність

Мало хто буде сперечатися, що це одна з головних характеристик меблів. Обрані вами предмети інтер’єру будуть обслуговувати всю ігрову та навчальну діяльність дитини. Є ще розвиваюча сторона і при великих площах ви можете розташувати в кімнаті і деякі спортивні снаряди, однак, головними все ж залишаються гра і навчання. Необхідно передбачити місце для книг, шкільного приладдя, іграшок та одягу. Вибравши стіл на замовлення, ви можете бути впевнені, що він оптимально підійде по зросту і має всі необхідні саме для вашої дитини пристосування (місце під комп’ютер, системний блок або ноутбук, місце для клавіатури, необхідну кількість ящиків). Вибравши дитячі ліжка на замовлення, ви зможете подбати про те, щоб раціонально використовувалася простір під ними. Шафи на замовлення також будуть пристосовані під індивідуальні запити вашої дитини.

При виборі меблів в дитячу кімнату, потрібно врахувати безліч чинників. Тільки в цьому випадку дитяча буде комфортною, зручною і безпечною, радувати вас і вашого малюка. Найбільш оптимальним варіантом будуть дитячі на замовлення. Меблі за індивідуальним проектом – найкращий спосіб обставити кімнату для дитини.

Дитячі на замовлення

Викликати Дизайнера Безкоштовно:

тел. +38 050 602-64-53, +38 068 877-60-98

Меблі в дитячу кімнату, як вибрати
Оновлено: 28 Вересня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *