Як порахувати вартість меблів

Відразу розставимо усі крапки над "i": у нас немає стандартних прайсових цін про вартість меблів на замовлення, як і немає типових проектів та виробів. Наша компанія виготовляє меблі тільки за індивідуальними розмірами, знятими дизайнером безпосередньо у вас вдома. І кожен раз ми використовує унікальне поєднання дизайну меблів, декору та їх наповнення фурнітурою, відповідно до ваших побажань та потреб. Також, ми зажди готові вносити зміни в проект виробу та коригувати його ціну в залежності від ваших фінансових можливостей.

Вартість ексклюзивних дизайнерських меблів, які виготовляються лише один раз,  завжди відрізняється від кожних наступних, в залежності від обраних замовником матеріалів, наповення, розмірів та фурнітури. На вартість меблів впливає обрана замовником копусна плита, фасади, завіси, напрямні для шухляд, стільниці, підйомні механізми верхніх фасадів, розміри та ще безліч інших факторів.

Більш детальніше про те, від чого залежить ціна кухні на замовлення можна прочитати тут.

Якщо ж вас цікавить вартість меблів на замовлення

 Ви Хочете дізнатися орієнтовну вартість меблів або безкоштовно отримати дизайн-проект ?

 Не знаєте, як краще організувати простір або розташувати меблі ?

Не знаєте які вибрати фасади, фурнітуру чи стільницю ?

 

Надішліть заявку на розрахунок, або на заміри прямо зараз на Viber за номером телефону +38 068 877-60-98 або електронну адресу kuhni.if.ua@gmail.com. Також, ви можете отримаєте відповідь на всі питання, які Вас цікавлять по телефону ! Якщо у вас є готовий проект кухні, чи іншого виробу, і ви хочете дізнатися вартість його виготовлення в компанії Кухні.IF, ви можете надіслати сканкопію проекту на Viber чи електронну адресу, і ми протягом декількох годин прорахуємо його орієнтовну вартість. 

Ми не беремо грошей ні за проведення замірів приміщення нашим дизайнером, виготовлення проекту виробів та за надання консультацій.

Ви також можете викликати дизайнера додому для отримання консультації зателефонувавши до нас

тел. +38 050 602-64-53

тел. (Viber ) +38 068 877-60-98

Він здійснить всі необхідні заміри та відповість на всі ваші запитання безкоштовно !

Як порахувати вартість меблів
Оновлено: 28 Вересня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

One thought on “Як порахувати вартість меблів

  • at
    Permalink

    Добрий вечір!яка вартість дверей для шафи купе висота 2600см і ширина 1400см із дсп

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *