Кухня-студія: секрети функціонального інтер’єру

Функціональний дизайн може бути ще і оригінальним. Кухня-студія, створена з урахуванням сучасних модних віянь, дозволить її господарці насолоджуватися естетичними перевагами інтер’єру і одночасно мати під рукою всі необхідні пристосування.

Кухня-студія kuhni.if.ua кухні на замовлення 24

Кухня-студія kuhni.if.ua кухні на замовлення 25

Кухня-студія kuhni.if.ua кухні на замовлення 26

А ще відкрите планування кухонь-студій візуально збільшує простір – так, що навіть найменша кухня за рахунок прилеглої вітальні і коридору не здається тісною. Саме тому квартири з кухнею-студією настільки популярні не тільки в новобудовах, а й в хрущовках та інших малогабаритних квартирах.

Кухня-студія kuhni.if.ua-1

Кухня-студія kuhni.if.ua-4

Кухня-студія kuhni.if.ua кухні на замовлення 13

Кухня-студія

Якщо ваша мрія – це великий і світлий простір, а в розпорядженні малогабаритна квартира, то об’єднання кухні з коридором – цікава дизайнерська ідея. Після цього перед вами відкриються широкі перспективи оформлення приміщення відповідно до останньої моди. Потрібно пам’ятати, що кухня-студія повинна гармоніювати за своїм дизайном з сусідніми кімнатами.

Кухня-студія kuhni.if.ua-2

Кухня-студія kuhni.if.ua-3

Кухня-студія kuhni.if.ua кухні на замовлення 14

Як перепланувати

Процес перепланування та знесення несучих стін може бути розпочато тільки після узгодження з відповідними інстанціями. Відразу ж потрібно передбачити купівлю гарної витяжки і налагодження систему вентиляції, щоб кухня-студія, не створювала незручностей, пов’язаних із запахами їжі що на ній готується.

 

Кухня-студія kuhni.if.ua

Кухня-студія kuhni.if.ua кухні на замовлення 15

Крім візуального розширення простору, кухня-студія дозволить зручно організовувати сімейні застілля, дати можливість дітям гратися на кухні (наприклад, поки мама там готує) і більш вільно пересуватися по будинку. Велике приміщення можна зонувати за допомогою скляної перегородки або барної стійки.

Кухня-студія kuhni.if.ua-6

Кухня-студія kuhni.if.ua кухні на замовлення 10

Кухня-студія kuhni.if.ua кухні на замовлення 16

Яким буде інтер’єр?

Тут можна дати волю фантазії. Пристосування подіуму, обробка стін різними кольорами, спеціальне підсвічування для різних кутів кухні. Все це допоможе створити неповторний творчий простір, який постійно буде підтримувати у вас бажання створювати кулінарні шедеври.

Кухня-студія kuhni.if.ua кухні на замовлення 8

Кухня-студія kuhni.if.ua кухні на замовлення 9

Кухня-студія kuhni.if.ua кухні на замовлення 21

Щоб забезпечити плавний перехід між різними стилями і контрастними відтінками, слід використовувати аксесуари. Широкий вибір декоративного посуду і домашня консервація красивих банках добре впораються з цим завданням. Крім того, на кухні можна розміщувати кімнатні рослини (якщо вони добре переносять підвищену вологість і перепади температури). Телефонуйте та замовляйте кухні-студії в нашій компанії, ви не пожалкуєте.

Кухня-студія: секрети функціонального інтер’єру
Оновлено: 28 Вересня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *