Кухні в стилі мінімалізм

Любителі простоти і раціональності в інтер’єрі, як ніхто інший, здатні оцінити лаконічність мінімалістичного напрямки, де немає місця зайвим деталям. Кухні в стилі мінімалізм завжди відрізняються практично повною відсутністю декору, строгими формами і спокійними, нейтральними відтінками. Цей напрямок не сприймає зайвої фактурності, маючи справу з натуральними і довговічними матеріалами.

Дизайн кухні в стилі мінімалізм

Однак, компанія Кухні.IF спростовує помилкову думку про те, що дизайн кухні в стилі мінімалізм неодмінно нудний та не яскравий.


Кухні 15


Мінімалізм в інтер’єрі – це зручно, креативно та нестандартно

Цей лаконічний і строгий стиль припаде до душі не тільки особливим педантам, хто не жадає бачити у себе в будинку творчий безлад і зайвий декор. Так, кухні в стилі мінімалізм на фото виглядають строгими і неемоційними, але ж даному напрямку зовсім не заважають декоративні оздоблювальні матеріали теплих і бежевих відтінків.

Аскетичність стилю простежується у відсутності яскравих акцентів, а єдина колірна гамма дозволяє досягти єдності кухонного простору. Ми пропонуємо широкі можливості оригінальних дизайнерських проектів, здатних навіть стриманий інтер’єр зробити привабливим і функціональним. Хіба помпезність – це саме те, чого вимагає маленька кухня?

Стиль мінімалізм м’яко і природно розширює межі приміщення, спрощує господиням щоденний контроль за порядком і не втомлює яскравими кричущими квітами. Компанія Кухні.IF представляє своїм клієнтам і кутові кухні в стилі мінімалізм, для яких важливо виділити в малогабаритному приміщенні максимум вільного простору. З нами ви оціните стриману естетику та красу цього напрямку.

Кухні в стилі мінімалізм
Оновлено: 21 Липня, 2021
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *