Кухні в класичному стилі на замовлення

Кухні в класичному стилі (класичні кухні) завжди підкреслювали вишуканість інтер’єру та є ознакою розкоші і гарного смаку власників житла. Такі меблі дають можливість господині не тільки приготувати складні кулінарні шедеври, а й підкреслити високий статус сім’ї. Наша компанія пропонує своїм клієнтам вишукані, комфортні і затишні кухні в стилі класика.

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-2

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-22

 

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-4

 

Зберігаючи традиції

Композиції класичних кухонь тяжіють до суворої симетрії. У рішенні фасадів підкреслюється рівновага вертикалей і горизонталей. Один з найбільш відомих ознак класичного фасаду – рамочно-філенчата структура. Кухонна класика ділиться на два типи. Перший – лаконічна класика простих форм зі стриманим застосуванням декоративних елементів. Другий, більш репрезентативний і розкішний тип, рясніє декоративними елементами. Пілястри, різьблення, позолота, різьблені балюстради, вигадливий декор (фігурні ручки на ящиках, наприклад) протистоять повсякденності, роблячи інтер’єр приміщення святковим і урочистим.

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-6

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-7

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-8

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-9

 

 

Однак, незалежно від типу, милий серцю образ класичної кухні радикально відрізняється від аскетичних і строго функціональних моделей в дусі мінімалізму. Тут підкреслюється любов до деталей. Щоб показати дотик часу, зв’язок з історією, використовуються всі можливі засоби. За допомогою штучно зістарених матеріалів створюється фактура «старого» дерева. Уміло імітуються патина, «стерта» позолота. З’являються архаїчні кріплення дверцят, емалеві вставки. Підкреслюється «рукотворність» оброблення: часом поверхні навіть фарбуються вручну і матуються.

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-12

 

 

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-15

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-16

 

Назустріч новаціям

При всій її традиційності навіть класика з часом трансформується. Які ж нові прочитання класичного стилю? Однією з актуальних тенденцій останніх років стало змішання елементів сучасного і класичного стилів – данина модному стилю «фьюжн». І, звичайно ж, дизайн меблів в повній мірі відчув вплив гламуру. Класичні форми і прийоми «підлаштовуються» під сучасну людину, що прагне до легкості і яскравості.

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-18

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-19

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-20

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-21

 

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-23

Так, зберігаючи вірність традиціям, дизайнери пропонують нехарактерні для класики колірні рішення: фіолетово-бузковий, червоний. Однак мода на зовнішню ефектність не йде врозріз із прагненням до ергономіки і максимальної функціональності всіх елементів. Статичні колони і пілястри в сучасних класичних кухнях – не тільки елементи декору, а й зручні висувні ящики. А за фасадами «ховаються» суперсучасні системи зберігання. Таким чином, грань, яка відділяє класику від модерну, стає все більш умовною. Сучасний зміст з’єднується з оновленою класичною формою. І неодмінно – стрази, стрази, стрази.

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-24

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-25

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-26

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-27

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-28

 

Матеріальні цінності

Якою б не була класична кухня, стриманою або розкішною, вона неодмінно виготовляється з високоякісних натуральних матеріалів. Адже навіть найкращий штучний матеріал не має настільки красивої, багатої і різноманітної текстури, як той, що створений самою природою! Фасади класичних кухонь виготовляються з масиву дерева в комбінації з натуральним шпоном. Стилізовані ручки з бронзи або латуні можуть бути декоровані емалями або стразами. Робочі поверхні і стільниці виконуються зі сталі, натурального каменю (мармуру, граніту) або елітного штучного. А вітражі створюються з набірного скла в латунної оправі.

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-30

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-31

 

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-33

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-34

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-35

Національні особливості класичної кухні

Незважаючи на те, що сучасні класичні кухні втратили значну частину своїх національних особливостей, італійську кухню можна відрізнити від кухні, виробленої, наприклад, в Швеції або Німеччині. Класичний стиль як і раніше асоціюється з італійськими виробниками кухонь, авторитет яких практично незаперечний. Італійські дизайнери творчо переробляють традиційні стилі: змішують мінімалізм з багатою архітектурно-історичною спадщиною, а в класику привносять яскраві кольорові акценти, гламурний шик і блиск. Однак італійці аж ніяк не єдині творці «класики».

 

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-37

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-38

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-39

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-42

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-43

Виробники кухонь з Туманного Альбіону (Англії) нітрохи не поступаються своїм колегам. Дерев’яні меблі прикрашається майстерним різьбленням. Хоча британці віддають перевагу світлим білим тонам, англійські класичні кухні часом вражають яскравістю і соковитістю колірних рішень. В цілому традиційна англійська класика дещо масивна. Наприклад, шафи тут можуть нагадувати архітектурні споруди. Відмінною рисою англійського дизайну є вміння зберігати баланс: між нейтральними і сильними кольорами, між строгістю і надлишковим декором, солідністю форм і витонченими деталями. Німецькі виробники меблів в більшості своїй тяжіють до мінімалізму. Сувора функціональність, ергономічність і передові технічні розробки – «три кити», на яких грунтується сучасний німецький дизайн. Незвичайно цікавими можуть бути трансформації рамочно-фільончастої структури: класичні елементи здаються швидше графічним малюнком на поверхні фасаду, але в той же час майже невловимо нагадують нам про свою першооснові.

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-44

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-45

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-46

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-47

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-48

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-49

Особливості класичних кухонь

Одними з основних рис дизайну класичних кухонь є унікальний фасад і тепле природне забарвлення меблів. Щоб додати меблям оригінальності можна вибрати наприклад незвичні конструкції чи матеріали стільниць. По-справжньому стильно інтер’єр кухні в класичному стилі буде виглядати, якщо Ви зможете органічно поєднати традиційні риси і сучасні технології. Наприклад, в усі шафи можуть бути вбудовані спеціальні пневматичні ліфти, що значно полегшують експлуатацію.

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-50

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-51

 

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-53

 

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-55

Основні риси кухні в класичному стилі

Колір – Класичні кухні, як правило, оформляються в природних відтінках. Переважно для цього вибирають різні варіанти коричневого і бежевого кольорів. Значно рідше зустрічається класика в чорно-білій гамі. У нашій компанії Ви можете замовити кухню такого відтінку, про який завжди мріяли.

Форма – Відмінною рисою класичних інтер’єрів є строгість і симетричність всіх форм. Наші майстри створюють меблі з вивіреною точністю і плавністю ліній. Як правило, в цьому стилі можуть використовуватися лаконічний декор і витончена фурнітура. Такі кухні успішно поєднують інновації і традиції. Незважаючи на звичну форму, в них використовується велика кількість сучасних технологій.

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-56

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-57

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-58

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-59

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-61

Кухні в класичному стилі фото Кухні.IF-62

Матеріали з яких виготовляються класичні кухні

Дерево – Класичні кухні можуть створюватися з натуральної деревини. Завдяки цьому кухні майже не потребують додаткового декорування, так як сам матеріал є прикрасою. В даному випадку естетичні якості виробу будуть визначатися типом деревини. Виберіть розмір і форму малюнка, а також відтінок і насиченість кольору меблів.

✓ МДФ – Якщо Ваша мета  кухня за доступною ціною, зверніть увагу на гарнітури з МДФ. Даний матеріал виготовляється з натуральної деревини. Завдяки тому, що при виробництві використовуються поширені породи, вдається знизити вартість меблів. При цьому якість виробів не страждає.

Шпон – Для фасадів наші майстри нерідко використовують шпон – смужки натурального дерева, якими покриваються поверхні фасаду. Завдяки цьому вони практично не відрізняються від кухні з масиву. Елітні матеріали, ручна робота, різьблення, інкрустації роблять класичні кухні більш дорогими, ніж їх лаконічні «побратими». Разом з тим, слід відзначити що якісно зроблена хороша класична кухня – не дешеве задоволення. А класична кухня – справжній предмет розкоші. Вибираючи таку кухню, ви отримуєте і функціональну річ і витвір мистецтва.

Замовляйте кухні в класичному стилі в компанії Kухні.IF – та зробіть ваш дім ще більш розкішним та затишним.

Кухні в класичному стилі на замовлення
Оновлено: 28 Вересня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *