Кухні 2020: Тренди

Ми давно хотіли написати статтю про тенденції дизайну, в сегменті «кухні 2020 на замовлення» які, на наш погляд, будуть актуальними у 2020 році. Спробуємо розглянути це питання і як дизайнери, і як виробники, і як споживачі меблів.

Відразу ж хочемо застерегти, що тренди є різні. Дуже велике значення має ціновий сегмент меблів. У різних сегментах свої тренди. Для нас цікавий сегмент меблів з середнім бюджетом та вище. І тенденції, про які ми будемо писати в даному матеріалі, більшою мірою прив'язані саме до цього сегменту. Територіально - це м. Івано-Франківськ та вся західна Україна.

Також, хочемо сказати, що не варто змішувати реальні тенденції і виставки. На виставках, як правило, присутні великі виробники, які пропонують своїм клієнтам модульні меблеві системи. На практиці ці системи важко застосувати. Реальність, яка нас оточує в житті, трохи інша. Тому, поговоримо саме про ті тенденції, які ми, як виробники бачимо на практиці, спостерігаючи за  поведінкою наших клієнтів.

Ну що ж, давайте розпочнемо.

Тренд 1: Натуральні матеріали, як і раніше популярні

Натуральні матеріали як і раніше користуються популярністю. В один час, спостерігався стрибок попиту на стільниці з акрилового штучного каменю та кварцового агломерату. Зараз ринок на ці стільниці сформувався і зайняв свою нішу. Все-таки, красива унікальна текстура, створена природою володіє, особливою неповторною силою.  Уявляєте лист каменю, який дістали з надр землі, тепер лежить на вашій кухні і прикрашає фартух. У цьому безумовно є цінність.

Кухні 2020: Тренди фото 1

Якщо говорити про дерево, то цей матеріал також користується попитом. Звичайно зараз цілком дерев'яні кухні, навіть сучасні, виглядають трохи олдскульно (аля 70-80-ті роки). Але при цьому природну красу дерева дизайнери інтер'єру як і раніше продовжують використовувати в своїх проектах. Часто можна зустріти у багатьох проектах наповнення, яке виконано з масиву (ящики, лотки).

 

Кухні 2020 тренди фото Кухні.If 8

З часом, з урахуванням того, що ресурси обмежені, натуральні матеріали стануть дорожчими і їх використання буде можливим тільки в дорогих проектах.

Кухні 2020: Тренди фото 3

Тренд 2: Шпон набирає обертів

Ще одним напрямком серед матеріалів для виготовлення кухонь, який активно розвивається, є застосування шпону в зовнішньому дизайні кухонь. Єдиний мінус, який можна відзначити - це висока ціна шпону. Але згодом ситуація може змінитися і шпон можна буде зустріти і в бюджетних проектах.

Кухні 2020: Тренди фото 6

Час покаже. Однозначно можна сказати, що в найближчі роки інтерес до  шпону буде тільки рости.

Кухні 2020: Тренди фото 7

Тренд 3: Кухні з салону - вже втомили!

Вивчення сайту houzz, де щодня викладаються велика кількість реалізованих проектів кухонь, показує, що інтерес людей до великих виробників втрачається. Все частіше цікаві проекти реалізуються невеликими компаніями. Це хороший тренд для нас в тому числі. Ринок меблів продовжує змінюватися. Якщо раніше, кухня була конвеєрним продуктом, то зараз кухонні меблі почали робити навіть в невеликих столярних майстернях. Ми говоримо не про просто корпусні меблі, а про кастомні кухні з унікальними розмірами і продуманим дизайном.

Кухні 2020: Тренди фото 5

Тому для великих компаній з їх негнучкістю грядуть важкі часи. Хтось, можливо, стане гнучкішим. Хтось піде з ринку. Можливо, ми не праві - час покаже. Але факт є факт, дизайнери інтер'єру постійно шукають невеликих виробників, які можуть втілити в життя будь-які проекти щодо розмірів та складності, і все менше дивляться на великі бренди.

Кухні 2020: Тренди фото 2

Тренд 4: Кухня без ручок

В цілому можна констатувати, що ручки в плані дизайну стають простіші і все менше акцентують на собі увагу. Якщо говорити про сучасні кухні, то там щосили набирають обороти фасади без ручок і фасади з врізними ручками. Кухня без ручок, з одного боку, більш функціональна, з іншого - не перевантажена деталями і плюс до всього ручки не створюють будь-яких перешкод.

Кухні 2020 треди фото 10

В цілому цей тренд стосується всіх речей, якими ми користуємося щодня. Мінімум кнопок, мінімум дизайну, простота і зручність на першому місці. У дорогих проектах все частіше почали використовувати висувні системи для ящиків на електричному приводі. Найвідомішу з них (Servo Drive) виробляє компанія blum. Спостерігаючи, над якими проектами працюють наші дизайнери, можу констатувати, що інтерес споживачів до цього напрямку кухонь є.

Кухні 2020 тренди фото 11

Тренд 5: Трирівневі кухні залишаються популярними

Навздогін до попереднього тренду, варто сказати про «трирівневі» кухні. Мова йде про кухні, у яких над верхніми підвісними шафами і пеналами встановлюється додатковий верхній рівень у вигляді антресолей. Як правило, глибину цих шаф роблять такою ж, як у пеналів і нижніх шаф.

Кухні 2020 тренди фото 13

 

Таке планування прийшла до нас зі скандинавських країн і характерна для кухонь в сучасному стилі. Вона дозволяє значно збільшити функціональність кухні і «розвантажити» нижні шафи від рідко використовуваних кухонних аксесуарів. Як правило, такі кухні мають два основні кольори. Часто зустрічаються варіанти з використанням натурального шпону.

Кухні 2020 тренди фото 15

Тренд 6: Англійські кухні

У поціновувачів сучасної класики стають популярними кухні в англійському стилі. В Європі цей стиль давно знайшов свого споживача. У англійських кухонь є невелика рамка, яка зафіксована на корпусі і яка залишається на місці в момент відкривання фасаду. Наявність рамки значно ускладнює кухню і робить її більш унікальною.

Кухні 2020 тренди фото 16

Вважаємо, що інтерес до таких кухонь в найближчі роки тільки виросте. І ми постараємося цьому посприяти.

Тренд 7: Більше металу в дизайні кухні 2020

За останні два роки з'явилося багато кастомних майстерень, які працюють з металом. Вони з'явилися не випадково. Є попит на унікальні декоративні елементи, ручки та інші елементи. У наших проектах ми вже кілька разів співпрацювали з такими майстернями.

кухні 2020 тренди фото 17

Послуги таких майстерень коштують дорого. Думаю, що з розвитком ніші і появою конкуренції, ціни дещо впадуть. І тоді ми зможемо побачити більше цікавих інтер'єрів, реалізованих із застосуванням кастомними металевого декору. Для України це дійсно новий тренд.

кухні 2020 тренди фото 25

Тренд 8: Кольори кухні 2020

На завершення хочу торкнутися теми кольрів і назвати найцікавіші відтінки, які заслуговують на увагу.

Сіро-зелений

Цей колір зараз в тренді в Європі. Він заспокоює, позбавляє від суєти. Колір глибокий, аристократичний. Дуже добре поєднується з білим кольором.

кухні 2020 тренди фото 26

Фісташковий колір

Фісташковий або оливковий колір схожий за тональністю з попереднім, але м'якше в плані сприйняття. Взагалі пастельні тони зеленого, болотного кольору вже кілька років в тренді. Тому цей колір також залишається актуальним.

Кухні 2020 тренди фото 19

Відтінки сірого

Сірий колір кухні буде також в тренді і в 2020 році. Особливо його легкі, світлі та бліді варіанти.

Кухні 2020 тренди фото 20

Охра

Зростаючий тренд цього року - це колір охра або колір хурми. Він проявляється як в дизайні одягу, так і зараз переходить на інтер'єри. Теплий, що налаштовує на позитивне мислення колір.

Кухні 2020 тренди фото 22

Сині тони

Синій колір залишиться в тренді, особливо його бліді відтінки - глибокі та складні.

Кухні 2020 тренди фото 24

На завершення хочемо ще раз сказати, що тренд тренду рознь - все відносно. Загальні тенденції дозволяють тримати руку на пульсі, але не є обов'язковими. В цьому плані завжди треба намагатися знайти свій шлях. Створення будь-якого інтер'єру вимагає творчого підходу. Тому використовуючи сучасні тренди, варто не забувати про власні відчуття. Дизайн кухні 2020 повинен бути близький вам по духу. У цій статті ми виділили самі ключові та значущі, на наш погляд, тенденції в дизайні кухонь. Якщо у вас є своє бачення, то обов'язково пишіть про це в коментарях.

Кухні 2020: Тренди
Оновлено: 2 Жовтня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *