Маленькі кухні – дизайн фото

Компактні маленькі кухні в першу чергу повинні бути оазисом функціональності. Є два найпоширеніші варіанти, коли потрібне придбання саме маленької кухні: проживання в старенькому будинку або в квартирі-студії чи навіть на балконі. Взагалі, замовлення меблів для маленької кухні в Івано-Франківську – явище досить поширене. Незважаючи на те, що простір приміщення максимально обмежений, його все-таки можна зробити зручним, практичним та функціональним.

Маленькі кухні дизайн фотоЯк візуально збільшити простір маленької кухні

✓ Складні і розсувні меблі: стіл, стільці, а також двері оптимізують простір малогабаритної кухні і дозволять розмістити на ній більше техніки і меблів для зберігання.

✓ Чудово заощадять місце барні стільці та стійка, яка, до речі, може підніматися до стіни, коли на кухні ніхто не приймає їжу. Фактично, оптимізація простору в цьому випадку не така велика, як при використанні розкладних меблів, проте простір буде виглядати більш повітряним і не захаращеним. Також ви може використовувати стійку як зону для готування.

✓ Про використання світлих тонів ми вже писали не раз. Однак якщо ви хочете оживити інтер’єр, зробити його більш затишним, додайте декілька акцентів яскравих тонів. Предмети з акцентами бажано вибирати з таких, які можуть прикрашати стіни або є функціональними. Це можуть бути настінні панно або картини, яскравий посуд, сидіння для стільців (або подушки), скатертини і т.д.

✓ Витягнути простір вгору, а заодно і збільшити корисні квадратні метри вашого проекту допоможуть стелажі. Рівномірно розподілити простір для зберігання можна також за допомогою шаф, які можуть не тільки стояти на підлозі, а й висіти на стінах.

✓ Альтернатива стелажів – полички. На них, правда, не можна розмістити великі каструлі. Зате чудово буде виглядати на полиці графін або ваза з фруктами, баночки зі спеціями. Мийку можна вбудувати в стільницю, яка поєднуватиме підвіконня і стіл для готування, це дозволить використовувати площу біля вікна.

✓ Зменшують витрати дорогоцінних квадратних метрів всілякі гачки, на які можна повісити не тільки рушники, а й усілякі черпаки й лопатки для готування.

Маленькі кухні на замовлення в Івано-Франківську

Маленькі кухні, що відповідають розмірам самої кімнати, мають свої переваги. Одне з них – можливість готувати їжу без втомлюючих пересувань з одного кута кухні в інший, друге – дисципліна, адже на невеличкому п’ятачку доводиться організовувати зберігання продуктів та кухонного начиння компактно, не дозволяючи собі нічого зайвого.

Купити маленьку кухню – просто!

З огляду на реалії вітчизняного домобудівництва, виробники меблів пропонують масу варіантів. Тому купити маленьку і компактну кухню – просто, треба лише вибрати відповідну модель, визначившись з набором фасадів, робочої поверхні та фурнітури. Можливо, крім робочих поверхонь і шафок, вдасться вмістити ще й обідній столик, а може, вам необхідний тільки робочий кухонний куток? Стільці можна замінити табуретами, які легко заховати, або складними моделями, які легко ховаються у вільний куток.


Викликати дизайнера безкоштовно :

+38 050 602-64-53, +38 068 877-60-98


Маленькі кухні – ціна

У абсолютних значеннях маленькі кухні будуть коштувати зовсім недорого, так як для їх виробництва з природних причин використовується менше матеріалів, та й конструктивно такі кухні досить прості. Це, правда, не означає, що кухня буде нудною: сучасні тенденції в таких меблях використовуються дуже активно. Про інші переваги маленької кухні можна прочитати також тут.

Маленькі кухні – дизайн фото
Оновлено: 28 Вересня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *