Маленькі кухні

Для багатьох, невелика площа квартири є справжнім головним болем. Особливо це стосується квадратних метрів такого важливого приміщення, як кухня. Але маленькі кухні – це не така велика проблема, як може здатися на перший погляд. У цій статті ми розповімо не тільки про переваги малих кухонь, а й допоможемо оформити їх інтер’єр так, щоб недоліки стали перевагами.

Маленькі кухні та їх переваги

Маленькі кухні вже самі по собі мають цілий ряд плюсів. По-перше, в них все знаходиться під рукою. Для великої кухні, наприклад, розміщення техніки та меблів може стати доволі складним завданням. А якщо розставити все абияк, то на протязі усього дня можна просто збитися з ніг, бігаючи від стола до холодильника та назад. При невеликій площі цієї проблеми просто немає, головне – організувати систему зберігання. До того ж, сучасні виробники меблів пропонують безліч рішень для облаштування кухні меншої площі. Це можуть бути вже готові рішення та усілякі кутові, компактні кухонні гарнітури. Ефективно використати простір та вдало розмістити кухонне начиння дозволяють рейли, а також магнітні стрічки чи дошки.

По-друге, невелика кімната – це завжди економія. Логічно, що великі площі вимагають серйозних витрат на ремонт і оформлення. А ось маленькі кухні можна відмінно облаштувати, маючи той самий бюджет. При цьому, якщо на стінах є шафи, то для облицювання решти поверхні знадобитися істотно менше матеріалів. Те ж слушно буде зауважити про меблі – гарнітур для крупної кімнати буде коштувати значно більше. Безперечно також, що для вдалого облаштування невеличкої кімнати потрібно витратити й менше грошей.

По-третє, невеликі кухні найчастіше більш затишні, тоді як для великих особливе значення має стиль інтер’єру. Малогабаритну кухню можна облаштувати практично в будь-якому стилі, тоді як велика кухонна кімната вимагає класичного інтер’єру. Стиль модерн і сучасний мінімалізм – відмінне рішення для невеликої кімнати. В ній завжди буде затишно та приємно не тільки попити кави, але й готувати їжу.

Маленькі кухні на замовлення в Івано-Франківську

Маленькі кухні, а точніше, їх простір є змога візуально розширити, обираючи меблі в світлих тонах та купуючи кухонну техніку більш світлих відтінків. Також не останню роль при цьому відіграє й освітлення в кімнаті. В будь-якому випадку, вдало підібрані меблі та декор роблять будь-яку невелику кухню настільки рідною та затишною, що просто не можливо думати про тісноту.

Замовити маленькі кухні в Івано-Франківську, відповідно до всіх Ваших уподобань, можна в компанії Kухні.IF. Телефонуйте зараз, ми завжди раді відповісти на всі Ваші запитання (+38 050 602-64-53, +38 068 877-60-98).

Маленькі кухні
Оновлено: 16 Березня, 2018
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *