Дизайн кухні фото 2018

Світ моди не стоїть на місці. Поява нових тенденцій в сфері оформлення житлових просторів - нескінченний потік ідей від дизайнерів всього світу. На лондонських, міланських, паризьких і нью-йоркських салонах представляються найсвіжіші, найгарячіші новинки для створення максимально комфортних, практичних і ефективних інтер'єрів. Не стоїть осторонь і дизайн кухні.

Усвідомлення того, що тисячі професіоналів по всій земній кулі трудяться для того, щоб ми могли використовувати найсучасніші і технологічні матеріали, прилади та пристрої для наших кухонь, не може не надихати. Але найприємніше у всіх сучасних тенденціях оформлення багатофункціональних приміщень - це популярність створення інтер'єру з максимальним урахуванням особистого комфорту.

Як і в минулих сезонах, основними завданнями створення сучасного дизайну залишилися використання екологічних матеріалів. Пошук максимально простих і лаконічних рішень і гармонійний симбіоз практичності і комфорту.

Дизайн кухні 2017 - тенденції на фотоСучасний ритм життя диктує особливості створення максимально ефективних інтер'єрів. На сучасній кухні повинно бути не тільки зручно і комфортно. Але і легко з точки зору виконання найпростіших робочих процесів, будь-якому члену сім'ї, навіть дитині. Тому інтеграція безпечних, високотехнологічних та енергозберігаючих побутових приладів в системи зберігання з максимально зручним розташуванням і змістом, є пріоритетним завданням для будь-якого дизайнера (господаря кухонного простору). Гарна новина полягає в тому, що оформити кухонне приміщення з високим рівнем ефективності зовнішньої привабливості і ергономіки можна навіть при наявності невеликого бюджету і в рамках невеликого за площею простору.

Меблі в сучасних кухнях часто розташовується по горизонталі, тому звичних навісних верхніх ящиків практично ніколи немає. Найголовніше правило оформлення сучасної кухні зручність і легкість у всьому. Малогабаритні кухні облаштовуються трансформується меблями, наприклад, висувним або відкидним столом.

Найчастіше меблі в сучасній кухні мають дерев'яну фактуру, оформлену в природних кольорах, а саме:

  • в зеленому;
  • темно-коричневому;
  • чорному;
  • бежевому;
  • білому.

Як декор можуть використовуватися вставки, виконані з плетених елементів, різнобарвного шпону і скляних вітражей.іі.

Актуальні стилі оформлення кухонь в 2018

Що стосується модних стилів дизайну такого функціонального приміщення як кухня, то в числі лідерів була і залишається вічна класика, доповнена зручними і функціональними деталями. Крім неї найбільш популярними, на думку стилістів, визнані наступні стилі:

кантрі - це напрямок дизайну приміщень дарує нам сільську самобутність приправлену колоритом сільській місцевості. Цей стиль в даний час особливо популярний завдяки прийнятній вартості меблів та оздоблювальних матеріалів, зручності експлуатації, простих форм і використання натуральних кольорів і матеріалів при оформленні приміщень;

прованс - дуже близький стиль до кантрі оформлення кухні, що асоціюється з теплом і світлом південного сонця. Тут не повинно бути нічого штучного, перевагу також віддається натуральним матеріалам з добре вираженою структурою. Використовується розписна керамічна плитка, деревина, глазурована цегла і мозаїка;

хай-тек (hi tech) або техно стиль - це напрямок дизайну не здає своїх позицій, хоча і стає більш «натуральним» в кольорі і фактурі матеріалів. Він не терпить різних дрібних деталей і всіма своїми деталями підкреслює прагнення до впровадження технічного прогресу в усі сфери життя.

Але і більш «домашні», затишні стилістики здатні інтегрувати свою концепцію в рамки сучасного інтер'єру  еко-стиль, скандинавські і середземноморські мотиви можуть вплітатися в загальну канву дизайну кухонного простору.

Кухня-студія: модне рішення для маленької квартири

Відмінним рішенням для оформлення кухні 2017, особливо в малогабаритній квартирі, стане створення кухні-студії яка не має чітких меж і дозволяє зробити простір візуально просторішим. Поділ простору в кухні-студії можна за допомогою:

м'яких меблів або установки барної стійки - спинки дивана і крісел повернені до зони кухні зворотною стороною;

різнорівневого підлогового покриття - створення своєрідного подіуму виділить кухонну зону, а простір під ним стане прекрасним місцем зберігання кухонного інвентаря;

багаторівневої стелі - така конструкція хоч і виглядає дещо громіздко, відмінно розділяє простір на зони;

різної освітленості і контрастних відтінків стін і меблів - в зоні кухні світло робиться яскравішим, ніж в інших зонах студії.

Дизайн кухні фото 2018
Оновлено: 26 Березня, 2018
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *