Архітекторам та дизайнерам інтер’єрів

Компанія Кухні.IF - пропонує дизайнерам, архітекторам і дизайн-студіям гнучку систему знижок. Взаємовигідна співпраця з нашою компанією дозволить спростити вашу діяльність і зробити її більш привабливою в фінансовому та проектному плані.

Перевагою нашої пропозиції є повага до своїх партнерів і бездоганність у своїй роботі, як при виготовленні виробів, так і під час здійснення монтажних робіт.

Наші фахівці запропонують вам індивідуальний підхід до термінів виготовлення, а також інформаційну та консультаційну допомогу в реалізації ваших проектів. Гнучка, прогресивна система знижок має на увазі розширений формат спільних відносин і відкриває для вас нові вигідні перспективи.

Меблі, які виготовляє наша компанія, здатні реалізувати найсміливіші дизайнерські ідеї та врахувати будь-які архітектурні особливості приміщень. Наші технологи запропонують вам ідеї для впровадження в життя всього спектру дизайнерських стилів і напрямків, грунтуючись на вашому проекті. Запропоновані нашою компанією технічні рішення по виготовленню меблів здатні задовольнити будь-якого замовника.

Ми відкриті для конструктивного діалогу з архітекторами та дизайнерами інтер'єрів, а багаторічний досвід в цій галузі, здатний внести впевненість в нашому спільному успіху.

За більш детальною інформацією телефонуйте -

+38 068 877 60 98

+38 050 602 64 53

Архітекторам та дизайнерам інтер’єрів
Оновлено: 28 Вересня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *