11 прийомів, які допоможуть вашій кухні виглядати дорого

Чи можна без надмірних витрат змусити кухню виглядати більш стильно і статусно?

Безумовно! Постараємося дати підказки, які підійдуть абсолютно в будь-якому інтер'єрі кухні.

Стильна фурнітура 

Фурнітура кухніодна з тих дрібниць, які задають настрій інтер'єру і завжди кидається в очі. Навіть якщо вам здається, що ці деталі дуже незначні. Спробуйте замінити стандартні ручки на більш вишукані та стильні - і моментально відчуєте різницю сприйняття кухні.

11 прийомів, які допоможуть вашій кухні виглядати дорожче 1

Якісна плитка для фартуха

Інша деталь, яка серйозно впливає на статусність всього інтер'єру кухні, - плитка, якою викладений фартух. Вибираючи її, намагайтеся не економити на якості та дизайні: адже матеріалу вам знадобиться зовсім небагато, і його підсумкова вартість не надто вдарить по бюджету.

Незвична розкладка бюджетної плитки kuhni.if.ua

Незвична розкладка бюджетної плитки

Якщо все-таки у вас немає можливості витратитися на дорогу плитку для фартуха, зверніться до незвичайних способів розкладки бюджетної плитки. Наприклад, з недорогої мозаїки різних кольорів можна створювати не дуже складні, але ефектні візерунки. А з близької за кольором і стилю плитки - «зібрати» фартух в стилі печворк.

Фартух Печворк kuhni.if.ua

Продумайте освітлення

Ніщо так не здешевлює інтер'єр кухні, як одна-єдина люстра в центрі стелі. Освітлення повинне бути продуманим і різноплановим. Крім загального, обов'язково передбачте хороше технічне освітлення робочої поверхні і локальне світло в обідній зоні. Залежно від розмірів і функціонального навантаження приміщення, можете додати і інші джерела світла, розширивши можливі сценарії освітлення кухні.

Продумайте освітлення kuhni.if.ua

Дорогий змішувач

Змішувач для кухонної раковини – це те, на чому ні в якому разі не можна економити.

По-перше, це небезпечно: дешевий китайський змішувач може стати причиною затоплення і нанести непоправної шкоди і вашому ремонту, і ремонту сусідів.

По-друге, саме змішувач зробить вашу кухню більш зручною і функціональною. Повірте: дорогий якісний змішувач кидається в очі і візуально підвищує статус всієї кухні.

Дорогий змішувач kuhni.if.ua

Дотримуйтеся обраного стилю

Навіть самий продуманий дизайн інтер'єру кухні можна зіпсувати невідповідними аксесуарами і побутовими дрібницями. Підбирайте кожен елемент, орієнтуючись на обрану колірну гамму і стилістику.

Дотримуйтеся обраного стилю kuhni.if.ua

Поєднуйте дорогі і бюджетні матеріали

Прийом, який ми вже поверхнево згадували в пунктах про фурнітуру, плитку для фартуха і змішувач, - поєднання в оформленні дорогих і бюджетних матеріалів, актуальний також для всього інтер'єру кухні в цілому. Якісна скатертина перетворить навіть самий простенький стіл на вишуканий, дорога стильна техніка додасть шарму звичайним кухонним меблям, а один єдиний дизайнерський предмет візуально підвищить статус всього інтер'єру.

Уважно ставтеся до дизайнерських трендів

Уважне ставлення до дизайнерських трендів допоможе вашій кухні виглядати більш актуально і підвищить її статус. Не варто при цьому наповнювати обстановку модними рішеннями, буде досить буквально пари прийомів, для того щоб інтер'єр став сучасним і стильним.

Уважно ставтеся до дизайнерських трендів kuhni.if.ua

Асоціації з розкішшю

І, нарешті, щоб візуально зробити бюджетну кухню дорожчою, можна використовувати матеріали і елементи декору, які стійко асоціюються з багатством і розкішшю. Це може бути натуральне дерево, камінь, метали шляхетних відтінків, предмети мистецтва. Головне - не перестаратися і вносити такі акценти акуратно та з розумом.

Асоціації з розкішшю kuhni.if.ua

11 прийомів, які допоможуть вашій кухні виглядати дорого
Оновлено: 28 Вересня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *