Подвійна мийка – обов’язковий елемент сучасної кухні

Невід'ємним елементом будь-якої кухні - є кухонна мийка. Саме біля неї господині проводять найбільшу кількість часу на кухні.
Сучасний ринок пропонує широкий асортимент цих виробів, які радують господинь різноманітністю ультрасучасних моделей. Особливою популярністю сьогодні користується подвійна мийка. Їх відмінність від звичайних класичних полягає в наявності пари секцій, зібраних в єдиній конструкції. Подвійні мийки бувають різних розмірів та глибини.
Подвійна мийка фото 2

Подвійна мийка: основні переваги

Двосекційна подвійна мийка зарекомендувала себе серед господинь, як практичне та функціональне рішення. Ключові переваги таких конструкцій полягають у наступному:

- У одній чаші можна посуд мити, а в другій можна полоскати;

- Брудний посуд можна замочити в одній секції, а мити його вже в іншій;

- Покласти в одну секцію на розморожування продукти, а мити посуд в іншій;

- Чистити овочі та рибу в різних секціях,

- В одній чаші мити, в іншу помитий посуд ставити для сушіння.

Подвійна мийка фото 2

Подвійна мийка - відмінний вибір!

Ще одною з головних переваг подвійних мийок - це економія використання води. Якщо чашу наповнювати водою і мити в ній посуд, а другу використовуватися з метою ополіскування, можна значно заощадити витрати води, а значить і зекономити Ваш бюджет. Якщо у звичайній моделі мийки знаходиться м'ясо для розморожування або брудний посуд, доводиться переміщатися в ванну і мити там руки, за наявності подвійної мийки - це можна зробити на кухні. Тобто, якщо Ви є власником сучасної мийки з двома секціями, одну Ви можете використовувати, а друга завжди вільна.
Подвійна мийка фото 3
Подвійні мийки недоліків не мають. Якщо користуватися ними правильно та акуратно, не відправляти в каналізацію великі відходи, вона не засмітитися. Додатково можна встановити обмежувальні сітки для цієї мети.
Подвійна мийка – обов’язковий елемент сучасної кухні
Оновлено: 28 Вересня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *