Заміна фасаду для кухні

Щоб отримати нову кухню інколи – може допомогти заміна фасаду для кухні. Зробіть свою кухню новою без зайвих витрат. Фасад кухні – це та її частина, яка задає настрій всій кімнаті. І саме ця частина кухні найбільше піддається впливу різних типів забруднень: на неї постійно потрапляють краплі від води, бризки від олії, вони знаходяться в умовах високої вологості і пари через їжу, яка постійно готується. Загалом, фасадам для кухні часто доводиться не солодко, тому вони дуже часто через певний період використання виходять з ладу.

Найчастіші причини, коли потрібно ремонт або заміна фасаду для кухні:

►  відшаровується верхня захисна плівка,

►  кришиться кромка,

►  з’являються подряпини на поверхні (особливо це часта проблема у нижніх шафок);

►  вицвітає фасад, якщо на нього постійно впливають сонячні промені.

Що ж робити, якщо фасад для кухні втратив свою колишню красу, а фурнітура – майже як нова? Невже міняти всю кухню? Зовсім ні! На допомогу прийде заміна фасаду для кухні. Заміна фасаду для кухні – це бюджетний спосіб привести простір в порядок і продовжувати насолоджуватися життям!

Які матеріали використовується для фасаду кухні

✓ Дерево

Цей матеріал відрізняється найвищою ціною, але в той же час це найкрасивіший тип поверхні! Дерев’яний фасад для кухні може служити вам довгими десятиліттями, якщо він був правильно висушений і оброблений. Термін служби також визначається технологією різання і склеювання дерева. При дотриманні всіх умов, він вам прослужить 25-30 років.

✓ МДФ

Дуже часто використовується для фасадів кухні, може бути плівковим і рамковим. Дозволяє створити імітацію під дерево, що набагато дешевше, ніж купувати фасад з натуральної деревини. Довговічний і зносостійкий, реставрації не підлягає, але його можна бюджетно замінити на новий.

✓ ДСП

Дуже економічний, але в той же матеріал який швидко зношується. Фасад з ДСП потрібно берегти від зайвої вологи і високих температур, інакше змінювати ви його будете дуже часто.

✓ Скло

Довговічний матеріал, що відрізняється практичністю. Його головний недолік – крихкість і моральне старіння. Зазвичай скло вибирають для ультрамодних фасадів, але з часом і мода проходить, і скло набридає. Та й розбивається такий фасад набагато частіше, ніж інші, і це, до речі, є основною причиною його ремонту.

✓ Пластик та алюміній

Дуже модний матеріал, що дозволяє створити стильну кухню. Однак якщо фасад деформується, то міняти його доведеться повністю, так як відреставрувати його – не можливо.

Заміна старих фасадів на нові

Ось уже більше 10 років ми успішно міняємо і встановлюємо фасади для кухні. Своєчасна заміна фасаду дозволяє продовжити термін життя кухні і освіжити її при мінімальних витратах. Заміна фасаду для кухні допоможе вам не просто оновити кухню, але і, при бажанні, видозмінити. Якщо ж ваша кухня має зовсім невеликі пошкодження, то можна обійтися і без її заміни, просто відреставрувавши її.  Для цього Ви також можете скористатись послугами нашого сервісу.


Викликати майстра Безкоштовно: +38 050 602-64-53, +38 068 877-60-98


Набрид вигляд Вашої старої кухні?
Щоб отримати нову кухню, досить просто замінити її фасад!
Заміна фасаду для кухні
Оновлено: 19 Вересня, 2017
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *