Гардеробні – плануємо разом

Як грамотно спланувати та облаштувати гардеробну? Як вибрати такі меблі, які не просто вдало впишуться в задані розміри приміщення і вмістять все необхідне, але й дозволять швидко знайти потрібну річ? Кращий варіант – гардеробні кімнати на замовлення.

Гардеробні на замовлення

Стандартні меблі для цього не підійдуть. Займаючи багато місця, вони залишають незадіяними значні за розміром площі. Натомість, гардеробні на замовлення, з урахуванням індивідуальних параметрів приміщення, стануть якраз тим місцем, де ви зможете акуратно і компактно скласти речі та взуття, розвісити сукні, костюми, сорочки та краватки.

У цьому вам допоможуть фахівці нашої компанії, які точно знають, як правильно спроектувати і обладнати гардеробні кімнати.

Принципи планування гардеробної кімнати

✓ чіткий порядок. Ми не просто облаштовуємо для вас окреме приміщення, ми створюємо певну систему зберігання, при якій кожна річ буде легко доступна,

✓ зручність. Це найважливіша характеристика гардеробних на замовлення нашої компанії. Вам не доведеться мучитися, дістаючи одяг з верхніх полиць – будь-яку річ можна буде дістати без жодних зусиль,

✓ орієнтація на замовника. Кожен проект зроблений під індивідуальні запити клієнта, і слова клієнт завжди правий – це не просто слова,

✓ нічого зайвого! Гардеробна кімната на замовлення проектується таким чином, щоб при мінімумі конструкцій можна було розмістити максимальну кількість речей. Такий підхід економить простір і гроші замовника.

Замовити – швидко і просто

Замовити виїзд фахівця додому можна за телефонами, що вказані на сайті. В узгоджений з менеджером час до вас під’їде дизайнер-замірник. Він визначить розміри і наповнення кімнати з урахуванням побажань усіх членів сім’ї. Після виготовлення замовлення майстри доставлять конструкцію і змонтують її в найкоротші терміни.

Гардеробні кімнати — сучасні тенденції

Строгих правил у виборі конструкцій для гардеробу не існує. Головне тут – максимальна місткість і зручність. Для цього ми використовуємо найсучасніші матеріали, фурнітуру, механізми і пристосування. При виготовленні конструкцій застосовуються матеріали, що поєднують у собі міцність, естетичність і оптимальну ціну. В гардеробних передбачені місця для зберігання габаритних предметів: порохотяга, прасувальної дошки та ін. Для оформлення фасаду ми пропонуємо ДСП, МДФ, скло, пластик і сучасні матеріали під дерево.

✓ Поряд з традиційним обладнанням (полицями, штангами) ми встановлюємо найсучасніші пристрої для зберігання речей: наприклад пантографи. Що являють собою штанги, що піднімаються під стелю за допомогою спеціальної гідравлічної системи. Потягнувши за рукоятку, можна опустити штангу на зручну висоту і зняти необхідну річ, після чого знову підняти її вгору. Пантограф дозволяє найбільш раціонально використовувати верхній простір і діставати одяг без використання драбин або табуретів,

✓ висувні вішаки і штанги. Висувний механізм зручніше стаціонарного при пошуку потрібної речі. Вам не доведеться перебирати одяг всередині шафи – при висунутої вішалці всі предмети гардероба відразу перед очима.

✓ висувні ящики на роликових напрямних (з обмежувачами для підвищення безпеки),

✓ тримачі для ременів. Дозволяють розмістити ремені і пояси в розправленому вигляді, що не скручуючи і не складаючи їх навпіл,

✓ ящики для дрібниць з зонувати внутрішнім простором,

✓ вішаки для штанів. Пристрій для зберігання штанів без утворення складок і вм’ятин. Найбільш зручні висувні конструкції,

✓ тримач для краваток. Дозволяє акуратно зберігати всю колекцію і швидко знаходити потрібний аксесуар. Ми пропонуємо як стаціонарні, так і висувні моделі.

✓ висувні сітки для білизни. Альтернатива громіздким дерев’яним скриньок.

✓ сітки і полиці для взуття.

Дизайнерські рішення

Гардеробні можна оформити по-різному:

✓ Можливий варіант виконання замовлення, з максимально практичною конструкцією, в якому все підпорядковано основної функції – зручного зберігання речей.

✓ Можливо розмежування простору на окремі зони, кожна з яких має своє призначення і навіть окреме освітлення. Наприклад, разом з зонами зберігання одягу, речей, взуття тут можна обладнати туалетний столик, зручно розмістивши всілякі дрібниці і косметику.

✓ При достатньому розмірі приміщення можна обладнати окрему зону, оформлену у вигляді будуара, де крім туалетного столика розміщуються крісла, низькі дивани, столики. Вишукане оформлення перетворює звичайну гардеробну в справжню жіночу кімнату, яка в колишні часи слугувала для відпочинку і прийому близьких гостей.


Викликати дизайнера-замірника :
+38 050 602-64-53
+38 068 877-60-98

Гардеробні на замовлення – це практичність, зручність і чудові естетичні характеристики. Тут кожна ваша річ знайде своє місце.

Гардеробні – плануємо разом
Оновлено: 12 Листопада, 2019
Автор: Kuhni.if.ua

One thought on “Гардеробні – плануємо разом

  • at
    Permalink

    Приємно здивована інформацією, яку отримала на вашому сайті, всі поради корисні і одразу відчувається професійність, буду дуже рада, якщо все це практично реалізується у нашій подальшій співпраці! Дякую!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *