Кухні Модерн на Замовлення в Івано-Франківську

Сучасні кухні модерн - це приклад нового оригінального вирішення оформлення інтер'єру приміщення кухні. Меблі в цьому стилі виглядають ефектно та стильно. Проекти даного напрямку стають все більш затребуваними серед замовників,  оскільки поєднують в собі функціональність state-of-the-art фурнітури, практичність, високі експлуатаційні характеристики сучасних матеріалів та останні тенденції комбінації геометричних ліній, кольорів і відтінків.

Популярність кухні модерн або в "геометричному" стилі багато в чому співзвучна з реаліями нашого динамічного століття. Велика кількість прямих ліній, спіралеподібних форм, прямокутників візуально розширюють простір, створюючи відчуття затишку і свободи. Сучасні кухні у стилі модерн на замовлення - вибір енергійних і творчих особистостей. Повна свобода самовираження гарантується можливістю використання в дизайні прямих і злагоджено-вигнутих заокруглених форм.У чому особливість стилю модерн? У тому, що сучасна кухня із заповідного куточка кухаря перетворилася в місце для всієї родини, де проходить значна частина життя, де зустрічають друзів і розважають дітей. Ось чому сьогодні дизайн приміщення, виконаний в цьому стилі, підлаштовується під ваше домашнє господарство, поєднуючи красу і практичність.

Сучасний дизайн кухні модерн - це справжня знахідка для малогабаритних квартир, оптимальний спосіб не просто візуально збільшити простір, створити приголомшливий візуальний ефект, але й зберегти всі переваги по-справжньому зручної і функціональної кухні. Основні характеристики дизайну: лаконічні лінії, доглянуті гладкі поверхні, орієнтація на функціональність. Займаючи проміжне становище між традиційною класикою і ультрасучасними рішеннями в стилі хай-тек, кухні модерн виглядають дуже гармонійно, що досягається, перш за все, завдяки ефективній організації корисного простору.

Колір та світло кухні модерн

Прагнення до простоти форм, характерне для дизайну в стилі модерн накладає певні обмеження при виборі колірної гами. Пріоритет віддається простим і разом з тим, стильним рішенням. В кольоровій гамі можуть бути присутніми спокійні кольори - салатовий, білий, жовтий, помаранчевий, або ж, навпаки, агресивно яскраві відтінки червоного, всілякі сміливі колірні поєднання.

Абсолютно чарівно виглядають сучасні кухні з МДФ, що відбивають світло від своїх ідеально гладких фасадів. Правильно спроектована система точкового освітлення дозволить створити в такій кухні відчуття неминучого свята.

Наша компанія пропонує кухні модерна на замовлення, які відповідають всім вимогам нинішнього тисячоліття. Наші кухні на замовлення одночасно елегантні і наповнені теплом, затишні і високотехнологічні.


Замовити меблі                                                                                                 Дизайн кухні фото


Викликати дизайнера-замірника безкоштовно :

+38 050 602-64-53, +38 068 877-60-98


Якщо Ви шукаєте якісні, красиві і недорогі кухні модерн на замовлення, компанія KitchenHouse рада  запропонувати свої послуги. З 2007 року ми займаємося виготовленням  кухонних гарнітурів на замовлення. На нашому рахунку безліч успішно виконаних проектів.

Кухні модерн на замовлення дозволяють сміливо експерементувати з колірною гамою, фактурами, плануванням та компонування. Однак вкрай важливо витримати баланс і зробити кімнату виразною та функціональною. У процесі формування дизайнерського рішення досить важко правильно співвіднести всі особливості та нюанси. Наші дизайнери, що володіють великим досвідом, допоможуть створити унікальний проект, який буде радувати вас своєю красою і зручністю протягом багатьох років. Ми врахуємо всі вимоги і побажання замовника, будьте у цьому впевнені!

Кухні Модерн на Замовлення в Івано-Франківську
Оновлено: 2 Жовтня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *