Кухня в італійському стилі

Соковита колірна гамма, м’яка теплота натуральних матеріалів і велика кількість аксесуарів – характерні особливості італійської стилістики в інтер’єрі. Цей стиль зародився колись в невеликих селах Тосканії.  А сьогодні, кухня в італійському стилі та італійський стиль меблів дивним чином полюбився мешканцям «кам’яних джунглів» і вельми органічно вписався в сучасну обстановку міської квартири.

Кухня в італійському стилі фото 2

Кухня в італійському стилі фото 3

Кухня в італійському стилі фото 4

Кухня в італійському стилі фото 6

Кухня в італійському стилі в інтер’єрі

Кухня, виконана в стилі сонячної Італії, повинна випромінювати гостинність, життєрадісність і душевну теплоту декору. Вікові традиції поколінь з їх прагненням до природності і простоти тут вдало поєднуються з елементами сучасної функціональності. Грунтовний, масивний стіл з мармуровою стільницею, насичені природні відтінки меблевого фасаду і кована фурнітура перетворюють кухонне приміщення в привітний і затишний куточок, де збирається вся родина.

 

Кухня в італійському стилі фото 22

Кухня в італійському стилі фото 13

Кухня в італійському стилі фото 14

Кухня в італійському стилі фото 29

Кухня в італійському стилі фото 30

Головні матеріали тосканського італійського кухонного дизайну – дерево і камінь, рельєфна текстура яка відмінно поєднується з ніжним глянцем глазурованої плитки або розписаної мозаїки. Кухня в італійському стилі не ставить жорстких рамок при виборі кольору, хоча зазвичай прагне до палітри мальовничих тосканських пейзажів.

Кухня в італійському стилі фото 31

Кухня в італійському стилі фото 7

Кухня в італійському стилі фото 8

Кухня в італійському стилі фото 9

Кухня в італійському стилі фото 10

Класичний напрямок італійського стилю

Велич і гідність класики італійського стилю традиційно представлено меблями з масиву дерева. Його тепла натуральна текстура може бути ідеально доповнена елементами з природного каменю. Італійські кухні в класичному стилі – це лінійні або кутові кухонні гарнітури контрастного або ж, навпаки, монохромного колірного наповнення. Візитна картка класики тосканського жанру – відкриті дерев’яні стелажі, де все кухонне начиння стає природним елементом декору.

Кухня в італійському стилі фото 20

 

Кухня в італійському стилі фото 25

Кухня в італійському стилі фото 26

Кухня в італійському стилі фото 27

Кухня в італійському стилі фото 23

Дизайн кухні в італійському стилі може включати в себе чимало аксесуарів, але всі вони повинні неодмінно відповідати єдиному напрямку інтер’єру. Ексклюзивна кухонні меблі італійського стилю від компанії Кухні.IF – це завжди унікальні проекти, де вишукана геометрія ліній і грамотно підібрана колірна палітра наповнять будь-яку кухню легким південним колоритом. Провінційна краса чарівної Італії, втілена в вишуканих кухонних гарнітурах, осяє будинок сонячним світлом навіть в самий непогожий день.

Кухня в італійському стилі
Оновлено: 20 Березня, 2018
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *