Скандинавський стиль Hygge в дизайні інтер’єру

Ідеї скандинавського стилю в інтер’єрі видаються дуже простими, і саме через це часто на виході ми не отримуємо очікуваного результату. В чому ж помилка і які небезпеки приховує в собі такий неоднозначний Скандинавський стиль Hygge ?

Білий колір

Так, білий колір при оформленні інтер’єру в скандинавському стилі використовується дуже часто: він робить приміщення більш просторим та світлим. Це вкрай важливо, адже кількість сонячних днів у році для різних країн Скандинавського півострова складає від 40 до 60. Для порівняння в окремих містах України цей показник сягає більш 300 днів на рік!

Проте, білий колір – далеко не найпопулярніший в цих північних країнах. Часто перевагу надають різноманітним пастельним декорам, а також насиченим кольорам – темно-пурпуровому, синьому, зеленому та іншим.  При виборі ж білого декору основним, його доповнюють якоюсь яскравою деталлю, що стає головним акцентом в інтер’єрі.

 

Тільки натуральні матеріали

 

В домах скандинавів дійсно досить багато дерева. І це зрозуміло, адже півострів славиться своїми лісами. Але більш 80% населення живе в містах і не відстає від сучасних тенденцій дизайну. Скандинавські дизайнери, при створенні нових меблів, все частіше віддають перевагу акрилу, ПВХ та іншим полімерам.

Скандинавський стиль Хюге фото Кухні.If

То що ж таке славнозвісний «Hygge»?

 

Хюґе (hygge) — це скандинавське слово, яке означає настрій затишку та комфортного спілкування з почуттям благополуччя і задоволеності. За останні роки хюґе стала визначальною характеристикою данської культури. Хюґе – це настрій затишку і комфортного спілкування. Його не можна створити за допомогою вдалих акцентів у інтер’єрі або милих декоративних дрібничок. Він виникає, коли в комфортній оселі серед улюблених речей ви вдало проводите час з коханими людьми. А таке, звісно, не купиш ні за які гроші.

Скандинавський стиль Hygge в дизайні інтер’єру
Оновлено: 2 Жовтня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *