Кухні в стилі кантрі

Стиль кантрі в інтер’єрному дизайні може похвалитися особливим комфортом, душевністю та умиротворенням. Настрій сільської простоти і затишку простежується в стриманих пастельних відтінках, натуральних матеріалах та розмаїтті декоративних аксесуарів. Напрямок кантрі ідеально розташовує до спокійного відпочинку від шуму сучасного міста. Особливо це примітно на прикладі кухні в стилі кантрі.

Кухні в стилі кантрі фото 4

Інтер’єр кухні в стилі кантрі

Перед замовленням кухні в стилі кантрі, потрібно заздалегідь уявляти собі особливі риси її дизайну:

➣ Правильна геометрія форм і ліній без декоративних надмірностей;

➣ Шафи і стелажі відкритого типу, де розташовується необхідне кухонне начиння;

➣ Натуральні матеріали, які не приховують природну красу свого рельєфу;

➣ Спокійна колірна палітра;

➣ Велика кількість домотканих текстильних аксесуарів, предметів рукоділля і народного промислу.

Кухні в стилі кантрі фото 3

Кухня в стилі кантрі всіляко вітає наявність плетених меблів з лози, які додадуть в обстановку невимушеність і сільську гармонію. Строго обмежених правил в даному напрямку не існує, головне – дотримуватися при виборі меблів і додаткових елементів сільських мотивів, намагатися уникати пластику, скла і хромованих поверхонь.

Кухні в стилі кантрі фото 6

Кухня в сільському стилі все ж дозволяє деяку присутність металевих елементів під бронзу без яскраво вираженого глянцевого блиску.

Кухні в стилі кантрі фото

Меблі для кухні в стилі кантрі

Найприроднішим, а значить, таким що найбільше підходить для дизайну кухні в стилі кантрі матеріалом вважається дерево. Його текстура не повинна ховатися під товстим шаром фарби, досить покриття лаком. Кухонний гарнітур в стилі кантрі нерідко буває штучно зістарений, що надає йому легкий відтінок вінтажності. Незважаючи на те, що розмір обіднього столу найчастіше залежить від наявності вільного простору, він повинен залишатися масивним і трішки грубуватим.

Кухні в стилі кантрі фото 5

Кухня в стилі кантрі диктує важливу умову – слід ховати за фасадами меблів всю побутову техніку, щоб вона не суперечила єдиній сільській спрямованості. Наша компанія представляє унікальні колекції кухонних меблів на замовлення, які виконані в дусі сільського антуражу. Щоб дизайн кухні в стилі кантрі гармонійно вписався в єдиний інтер’єр будинку, ми готові враховувати індивідуальні побажання потенційних замовників та реалізувати навіть самі нестандартні проекти.

Кухні в стилі кантрі
Оновлено: 11 Лютого, 2018
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *