Кухні Хай-Тек

Провідні меблеві бренди Євросоюзу замовили дослідження, яке показало: кожен третій власник житла в Європі якщо ще не придбав, то найближчим часом планує купити кухню у стилі хай-тек. Ультрасучасний стиль хай-тек – це суміш конструктивізму і високих технологій. Інноваційний дизайн кухні хай-тек повністю присвячений індустріальній естетиці, його відрізняють різкі і строгі форми, прагнення до геометричності і прямих ліній, стриманість і відстороненість, прагматизм, простота і строгість конструкцій.Популярність цього напрямку інтер'єрного дизайну пояснювалася можливістю максимально творчо обіграти досягнення технічного прогресу, без яких багатьом вже не обійтися. Визначення та опис стилю хай-тек згідно з даними вільної енциклопедії Вікіпедія можна завантажити та переглянути тут.

Меблі для кухні хай-тек відкидають всі традиційні для кухні технології. Купити кухню хай-тек вирішують найсучасніші і впевнені в собі урбаністи, адже така кухня - це мінімум меблів, а самі меблі представляють собою виключно легкі конструкції з металу, скла, пластику та дерева. Тут актуальні гладкі поверхні фасадів, металева фурнітура, різноманітні стелажні конструкції. У колірній палітрі переважають металік і сріблясті відтінки, часто використовуються чіткі яскраві або футуристичні неонові кольори. У мінімальному декорі також домінують ультрасучасні рішення і об'єкти авангардного мистецтва, незвичайні скульптури та інсталяції.

Основними ознаками кухні в стилі хай-тек є:

✓ простота;

✓ мінімалізм;

✓ функціональність;

✓ відмова від традиційних матеріалів;

✓ відсутність складних елементів декору;

✓ раціональне використання кухонного простору.

Кому ми рекомендуємо купити кухні хай-тек?

✓  Тим, хоче залишатися самим собою. Суворі, практичні і лаконічні, такі меблі можуть здатися безликими, але тільки на перший погляд. Адже вони повністю підлаштовуються під свого власника, демонструючи не тільки його достаток, а й звички.

✓  Зайнятим людям. Кухня в стилі хай-тек пасуватиме тим, хто не любить обтяжувати себе приготуваннями іжі. Сьогодні більшість видів робіт може виконати побутова техніка, яку легко сховати, вмонтувавши в предмети інтер'єру хай-тек кухні.

✓  Тим, хто уважно стежить за новими технологіями. Жителі більшості європейських країн вже встановили в свої меблі електронну «начинку» і управляють нею дистанційно з пульта. Якщо вам подобається такі рішення, безперечно варто купити кухню в стилі хай-тек. Тоді досягнення прогресу органічно впишуться в вашу затишну домашню обстановку.

Кухні хай-тек покликані підкреслювати ексклюзивність і сучасність, тут все працює на ідею багатофункціональності та максимально ергономічного використання простору. Замовити кухню в стилі хай-тек бездоганної якості та за помірними цінами Ви можете в нашій компанії.

Кухні Хай-Тек
Оновлено: 28 Вересня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *