Кухня в стилі лофт

Лофт – сучасний промислово-урбаністичний стиль інтер’єру, який характеризується великою кількістю відкритого простору і наявністю індустріальних елементів (дуже високі стелі, необроблені цегляні стіни, відкриті балки і труби, цементну підлогу і т.п.). Напрямок loft в сучасному дизайні інтер’єру стане ідеальним рішенням для прихильників неординарних, сміливих ідей. Його відмінні риси – відсутність стін і перегородок, авангардне поєднання кольорів, матеріалів та декоративних елементів. Кухня в стилі лофт – це сучасно, стильно та оригінально.Стиль loft зародився в США в середині минулого століття,  і досі залишається втіленням самих непередбачуваних і оригінальних дизайнерських рішень та проектів. Його полюбляють творчі, волелюбні люди, які цінують практичність, креативність і мінімалізм. Незважаючи на те, що оформлення інтер’єру за всіма канонами лофт здається досить бюджетним, він по праву вважається одним з найдорожчих стилів у світі.


кухня лофт


Кухня в стилі лофт: максимум вільного простору

Найчастіше, під кухню в стилі лофт відводять небагато місця. Як правило, її розташовують в одному з кутів вітальні. Інтер’єр кухні поєднує в собі велику кількість скла і хрому. Центральне місце в цій зоні займає сучасна техніка: холодильник, посудомийна машина, духова шафа, кавоварка. Особливу увагу варто звернути на гармонійне поєднання дверцят техніки і меблевих фасадів.

Кухня в стилі лофт являє собою своєрідну студію, органічно поєднану з вітальнею. Зонувати робочий простір від місця відпочинку зазвичай пропонується за допомогою барної стійки або символічної перегородки. Головна мета подібного спрямування – економія простору, ось чому кухня-лофт передбачає наявність тільки ергономічного та функціонального меблювання.

Показна недбалість оформлення стін проявляється в цегляній обробці без будь-якого натяку на декоративність. Стельові балки, куди зазвичай кріпляться світильники-прожектори, неприкриті комунікації і практично повна відсутність декору створює відчуття простору з легким відтінком ретро і мінімалізму. Лофт-кухня, фото численних прикладів якої завжди можна доповнити власними ідеями, – це нестримний фонтан креативу і нестандартних рішень.

Кухня вітальня в стилі лофт

Кухня-вітальня в стилі лофт

Кухня-вітальня лофт далека від банальності і традиційного оформлення. Її витончений мінімалізм простежується у відмові від декору – вітаються лише найнеобхідніші предмети інтер’єру. При цьому натуральні матеріали дуже гармонійно поєднуються з блиском металу на ніжках стільців, пластиковими етажерками та скляними стелажами. Важлива перевага, якою може похвалитися кухня-вітальня в стилі лофт – це значна економія коштів при її замовленні.

Фактурна цегляна кладка стін, необроблена поверхня підлоги, велика кількість металу і міцного пластику повинні стати ключовими акцентами інтер’єру. Компанія-виробник меблів KitchenHouse пропонує за вигідними цінами придбати ексклюзивні кухонні меблі в індустріальному стилі «лофт».

Кухня в стилі лофт фото кухні.If-1

Кухня в стилі лофт фото кухні.If - 2

Кухня в стилі лофт фото кухні.If-3

Кухня в стилі лофт фото кухні.If-4

 

Кухня в стилі лофт фото кухні.If-6

 

Основні особливості індустріального стилю Лофт

Для облаштування кухні в стилі «лофт» необхідно виконання кількох обов’язкових умов:

– Приміщення повинно бути достатньо великим і просторим, з високими стелями;

– Стіни та підлога такої кухні не повинні носити слідів декоративного оздоблення у вигляді шпалер, гіпсових панелей, лінолеуму і т. д.,

– Вітається гола цегляна кладка, бетон, штукатурка, груба дощата підлога;

– Вікна повинні бути великими (чим більше і вище, тим краще);

– На кухні слід встановити тільки саму сучасну побутову техніку, високотехнологічну і блискучу хромовану або стальну;

– Вітається використання нестандартних елементів декору з металу, пластику, скла, каменю, мотузки, дроту;

– Даний стиль не сприймає нагромадження меблів, побутової техніки та аксесуарів;

– В приміщенні завжди має залишатися досить вільного місця;

– Всі приміщення кухні слід умовно розділити на зони – робочу і обідню, використовуючи для цього предмети інтер’єру або підсвічування;

– Одне з основних правил облаштування лофтe: кухня повинна бути максимально урбаністичною і навіть кілька брутальною;

– Ідеально, якщо приміщення розташовується на верхньому поверсі або горищі.

З компанією Kухні.IF навіть найсміливіші креативні ідеї щодо створення в інтер’єрі вашого дому кухні в стилі лофт  здатні стати реальністю.

Кухня в стилі лофт
Оновлено: 28 Вересня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *