Кухня прованс – неповторний затишок

Кухня прованс є одним з найпопулярніших стилів для кухонь. Неповторний затишок в поєднанні з простотою французької провінції - ось що робить кухні прованс популярними. Пастельні тони провансу, натуральне дерево разом з елементами потертості створюють атмосферу затишку, несуть тепло і відчуття щастя.

Кухня прованс фото Кухні.IF 1

Кухня прованс фото Кухні.IF 2

Кухня прованс фото Кухні.IF 3

Дизайн інтер'єрів в прованському стилі - це дух простоти і комфорту. Середземне море, Франція, Прованс ...

Кухня прованс фото Кухні.IF 4

Кухня прованс фото Кухні.IF 5

Кухня прованс фото Кухні.IF 6

З цими словами нерозривно пов'язаний існуючий сьогодні прованський стиль. Французький провінційний стиль «прованс» в перекладі означає "провінція". Прованс - це регіон на півдні Франції, який славиться чудовими пейзажами, кухнею з використанням ароматних спецій, незвичайно синім морем і яскравим сонцем. Саме на цих складових і грунтується прованський стиль інтер'єру. Його, немов вицвілі на сонці, кольори з вкрапленнями яскравих відтінків створюють затишок і піднімають настрій.

 

Кухня прованс фото Кухні.IF 8

Кухня прованс фото Кухні.IF 9

Кухня прованс фото Кухні.IF 23

Якщо ви бажаєте, щоб у вашому домі панувала сонячна легкість, то даний стиль вам гарантовано сподобається. Кухні в стилі прованс замовляються досить часто, правда, в більшості випадків зустрічається їх сучасна інтерпретація, адже оригінальний прованс включає в себе предмети інтер'єру, які мають якусь певну історію та візуальні сліди, залишені часом.

Кухня прованс фото Кухні.IF 10

Кухня прованс фото Кухні.IF 11

Кухня прованс фото Кухні.IF 13

Меблі в стилі прованс

Меблі в прованському інтер'єрі відіграють не тільки функціональну, але і декоративну роль. Обов'язково стара або зістарена та пофарбована. Меблі повинні мати такий вигляд, наче вони вірою і правдою служила не одному поколінню господарів. Це і стільці з різьбленими, але пооббиваними ніжками, комоди молочних відтінків і шафи для посуду. Для меблів в прованському стилі підійдуть фронти світлих тонів з натурального дуба, каштана або горіха. Фарбовані фронти повинні виглядати злегка «потертими». Для достовірності, поверхні дерева штучно зістарюють, імітують потертості й відколи, сліди червоточини. Дуже цінуються старі і старовинні речі, які мають вік від десяти до сотень років. Старий комод з майже повністю облізлою обробкою, який перейшов у спадок, завжди ставлять на найпочесніше місце в будинку. А меблі з потертостями і нальотом старовини слугують сімейними реліквіями.

Кухня прованс фото Кухні.IF 14

Кухня прованс фото Кухні.IF 15

Кухня прованс фото Кухні.IF 16

Інтер'єр кухні в стилі прованс

Отже, що ж властиво прованському стилю кухні?

Прованс кухня в інтер'єрі має характерні риси:

✰ Однією з яких є відсутність кричущих тонів і агресивно-холодних елементів. Серед багатьох кухонь, яким властива безликість і відстороненість, даний стиль стане джерелом свіжості та тепла, адже їх часом так не вистачає в задушливому місті.

✰ Традиційними для Провансу вважаються такі відтінки жовтого як солом'яний, вершкове масло, соняшник та інші теплі кольори.

✰ Для шаф і фасадів дизайнери радять віддавати перевагу кольору оливок, земляних квітів та блакитним відтінкам.

✰ А ось для фарбування стін більше підходять бежеві тони. Який би відтінок ви не вибрали, пам'ятайте, що він повинен виглядати вигорілим.

✰ Також, постарайтеся все ж використовувати яскраві акценти. Це може бути, наприклад, посуд, текстиль та інші кухонні елементи.

✰ Даний стиль також характеризують різноманіття відкритих поличок, на яких повинно красуватися декоративне начиння, старовинні статуетки та інші предмети інтер'єру.

Кухня прованс фото Кухні.IF 17

Кухня прованс фото Кухні.IF 19

Кухня прованс фото Кухні.IF 20

Кухня Прованс на замовлення

Наша компанія пропонує якісні кухні прованс на замовлення за прийнятними цінами. У нас ви можете замовити кухню в будь-якому стилі, включаючи стиль прованс. Меблі з масиву дерева славляться своїми високими характеристиками, а кухня прованс, без матеріалу з дерева неможлива. Всі комплектуючі, які ми використовуємо у своїй роботі, відрізняються високою якістю і надійністю. А всі наші кухонні гарнітури відрізняються багатофункціональністю, що обов'язково порадує кожну господиню.

Кухня прованс – неповторний затишок
Оновлено: 2 Жовтня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *