Меблі з масиву

Давно не секрет, що меблі з масиву - це меблі преміум-класу і багато хто хоче і мріє придбати такі меблі. Одним з місць де максимально проводяться час в будинку є кухня. Функціонал та зручність - це ознаки, які повинні бути на першому місці при виготовленні кухні з масиву на замовлення.

https://www.mrdoors.ru/catalog/shkafy-kupe/

Меблі з масиву дерева фото Кухні.IF-2

Меблі з масиву дерева фото Кухні.IF-14

Меблі з масиву дерева фото Кухні.IF-8

Меблі з масиву дерева фото Кухні.IF-15

На другому місці - це звичайно її зовнішній вигляд та індивідуальність. При виготовлення фасадів та корпусу кухні можна використовувати багато матеріалів. Але безперечним фаворитом є кухні з фасадами з масиву. Масив, в основному використовується з твердих порід, таких як дуб, бук, вільха, вишня, акація і т.п. Дуже важливо при виборі кольору кухні, тобто її фасадів, переглянути максимальну кількість фотографій і робіт вже готових кухонь, щоб було чітке уявлення на підставі малюнку про фрезерування і колір фасаду.

Кухні з масиву Кухні.IF фото 4

Меблі з масиву дерева фото Кухні.IF-7

Прихожа (передпокій) з масиву

Передпокій - це те місце, де зайшовши в будинок можна відразу оцінити рівень і якість життя господаря. Масив і шпон завжди були благородними матеріалами, але не всі могли їх дозволити. Меблі на замовлення з таких порід дерева як: дуб, бук, вільха, вишня, завжди користувалося попитом у любителів дерев'яних меблів. Є багато прикладів з життя, коли діставалася у спадок меблі від наших батьків, і вони були точно не з ДСП.

Меблі з масиву фото Кухні.IF -23

Меблі з масиву дерева фото Кухні.IF-9

Основними перевагами меблів на замовлення з масиву є - їх актуальність, натуральність та довговічність. Ні одна меблі не може піддаватися реставрації, крім меблів з масиву та шпону. У всі часи, наявність у господаря в будинку меблів з дерева, викликала захоплення, і цим відразу підкреслювало його рівень життя і достатку.

Меблі з масиву дерева фото Кухні.IF-13

Меблі з масиву дерева фото Кухні.IF-11

У наш час не можна сказати, що меблі з масиву є однозначним преміальним класом серед усіх меблів. Є багато варіантів, як створити зовнішній вигляд меблів цікавим і дорогим, використовуючи масив частково. Таким прикладом може послужити такий варіант як: корпус меблів робиться з плити високого класу, а фасади та всі видимі декори такі як карниз і цоколь, пілястри і т.д. робляться з масиву дуба або бука.

Меблі з масиву фото Кухні.IF-21

Меблі з масиву дерева фото Кухні.IF-10

Меблі з масиву дерева фото Кухні.IF-4

У самому популярному в наш час варіанті комбінації ми пропонуємо використовувати корпус мдф шпон, а фасади та декори з масиву.

Передпокій зроблений з фасадів з масиву і корпусу з мдф шпон, заслуговує високої оцінки, тому як її натуральний зовнішній вигляд і класичне фрезерування не залишить байдужим навіть самого серйозного скептика. Передпокої на замовлення з масиву або шпону - це класика в меблевому виробництві.

Меблі з масиву фото Кухні.IF-24

Меблі з масиву дерева фото Кухні.IF-1

Шафи з масиву

У наш час існує чимало варіантів, як можна зробити шафу. Шафи з масиву на замовлення виконуються індивідуально виходячи з побажань і потреб клієнта, шафи з масиву також можуть бути як купе. Основний матеріал для масиву - це породи таких дерев як дуб і бук, також є вишня, акація, клен і т.д.

Меблі з масиву дерева фото Кухні.IF-3

Шафа з масиву фото

Меблі з масиву дерева фото Кухні.IF-16

 

Зовнішній вигляд фасаду вибирається індивідуально - це колір і фрезерування малюнка. Нанесення патини на фасади також стало популярним декором на фасадах з масиву. Пілони, пілястри, карнизи, цоколя - все це є невід'ємною частиною будь-яких меблів з масиву. Наші фахівці зможуть вам підказати і порекомендують вам фрезерування і види фасадів.

Викликати дизайнера безкоштовно: +38 050 602-64-53, +38 068 877-60-98.

Меблі з масиву - це неперевершений зовнішній вигляд, який підкреслює рівень достатку їх власника.

Меблі з масиву
Оновлено: 2 Жовтня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *