Як замовити

Вас цікавить питання – як замовити меблі в Івано-Франківську на нашому сайті? Відповідаємо – у цьому процесі немає нічого складного. Унікальна система обробки замовлень та значний досвід у виготовленні меблів дає вам можливість замовити меблі, а нам виробляти їх за індивідуальним проектом, який погоджується з клієнтом, при потребі навіть не виходячи з дому. 

Порядок здійснення замовлення та виготовлення меблів:

☑ Ви телефонуєте за телефонами, які вказані на сайті, та робите запит для того щоб викликати дизайнера замірника на об’єкт. Наш фахівець прибуде за вказаною адресою у зручний для вас час зі зразками Як замовити меблі kuhni.if.ua фото 1матеріалів. Після цього він здійснює заміри та попередньо узгоджує з вами попередній ескіз-проект замовлення. Наступним етапом є виготовлення проекту дизайну меблів.  Створення дизайн-проекту відбувається досвідченим дизайнером. Корпусні або вбудовані меблі, окремі предмети або єдині інтер’єрні рішення на чому б ви не зупинили свій вибір, замовлення буде втілено в життя з урахуванням ваших побажань за стилем, кольором та конфігурацією.

☑ Після затвердження дизайн-проекту підписується договір. Вартість виробу складається виходячи з обраних матеріалів, варіантів обробки і розміру конструкції. Зазвичай загальна вартість замовлення складається із ціни матеріалів та фурнітури, та вартості послуг по виготовленню, доставці та монтажу меблів (яка складає близько 30% від вартості матеріалів та фурнітури).

☑ За вашим побажанням, ви разом з майстром здійснюєте підбір та купівлю матеріалів та фурнітури у спеціалізованих магазинах де можете проконтролювати їх якість та вартість. Придбання матеріалів та фурнітури здійснюється за рахунок сплаченого авансу, погодженого у договорі. Декілька днів необхідні для виготовлення меблів і ось уже відбувається їх доставка та монтаж у вашій оселі.

☑ Ви приймаєте меблі та виконані роботи та здійснюєте остаточний розрахунок.

☑ За домовленістю можливі інші форми розрахунку та відстрочка (розтермінування) платежів.

☑ Останній етап нашої співпраці – це гарантія на меблевий виріб та фурнітуру, та у випадку необхідності (що трапляється дуже рідко) гарантійне обслуговування.

Як замовити меблі kuhni.if.ua фото 2


Варіанти оплати за меблі

Як замовити меблі kuhni.if.ua-ок Готівка – Оплата готівкою при особистій зустрічі з клієнтом.

Як замовити меблі kuhni.if.ua-ok2 Приват 24 – Оплата на банківську карту чи в системі Приват 24.

Як замовити меблі kuhni.if.ua-ok3 Безготівковий розрахунок – Оплата згідно рахунку-фактури, який ви можете оплатити у банківських відділеннях або зі свого розрахункового рахунку.


Наші переваги:

Безкоштовна консультація у виборі інтер’єру;Як замовити меблі kuhni.if.ua фото 3

Виклик замірника – безкоштовно! Безкоштовні заміри та дизайн-проект;

Авторський дизайн на будь-який смак;

Постійний моніторинг та пошук нових трендів у виробництві меблів. Виробництво меблів існуючих напрямків і стилів, пошук нових – все це тільки для того, щоб кожен з наших клієнтів знайшов для себе те, що потрібно саме йому;

Найвигідніші ціни на столярне виробництво якісних меблів! Гнучка форма розрахунків;

Бездоганна якість виробленої продукції дає нам можливість надавати своїм клієнтам гарантію терміном до 2 років.  Безкоштовний виклик фахівця для оцінки стану кухні або виконання регулювання фасадів, механізмів, а також дрібних реставраційних робіт. У випадку настання гарантійного випадку, протягом гарантійного терміну, наші майстри усунуть будь-які недоліки виготовлених у нас меблів, що підпадають під умови гарантії, – безкоштовно;

Гарантія на елементи декору і фурнітуру. Термін служби  меблів – не менше 10 років. Ми гарантуємо своїм клієнтам високу якість, інноваційний дизайн та високий рівень сервісу.


Гарантійній зобов’язання

Як замовити меблі kuhni.if.ua фото 4 Гарантія

Наша компанія дає на всі меблеві вироби гарантію до 2 років з моменту встановлення. Гарантія надається на меблеві фасади, фурнітуру, корпус, при умові якщо був виявлений брак, що спричинений виробництвом меблів. Гарантія не надається при механічному ушкодженні, при термічному чи вологому впливу на матеріали. Надається після гарантійний сервіс (регулювання, заміна тощо).


Швидкий та надійний монтаж меблів

Як замовити меблі kuhni.if.ua фото 5 монтаж

Якісний монтаж – це запорука довгої служби меблів, її простої і комфортної експлуатації і незмінного зовнішнього вигляду. Наші фахівці виконають свою роботу ідеально. Вам не загрожують додаткові витрати на ремонт або будь-які незручності у використанні меблів. Збірка меблів – процес клопіткий, що вимагає досвіду, певних навичок і грамотності в даній сфері. Тільки професіонал зможе зробити все якісно, витративши при цьому мінімум часу, що також важливо.

Замовити меблі, зібрати шафу або стіл типової заводської моделі можна і самостійно, дотримуючись інструкції. А ось провести збірку нестандартного виробу, виконаного за індивідуальним замовленням, зовсім не просто. Наша команда бездоганно справиться навіть зі складними і великогабаритними меблевими конструкціями. Ми постійно вдосконалюємо свої вміння освоюючи нові способи монтажу. Довірте нам всі етапи створення та придбання нових меблів – та зробіть ваш інтер’єр стильним, раціональним і надійним! А до кожного зробленого замовлення отримайте обов’язковий бонус – Хороший Настрій. Перевірте особисто!


Викликати Замірника Безкоштовно: 

☎ +38 050 602-64-53, +38 068 877-60-98

Наші консультанти – завжди знаходяться на зв’язку. Замовити меблі в Івано-Франківську в компанії Кухні.IF на сайті kuhni.if.ua – ваш правильний вибір.

Як замовити
4.9 (97.39%) 23 votes
Як замовити
Оновлено: Січень 14, 2019
Автор: Kuhni.if.ua
Поділитися в соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *