Яка ціна кухні в Кухні.IF

Дуже часто перед нами постає питання, яка ж ціна кухні на замовлення? Зазвичай, меблеві фірми та майстри пропонують розрахунок ціни в залежності від погонного метра. Але, для того, щоб визначити остаточну ціну кухоні, потрібно врахувати багато нюансів та деталей. В цьому питанні ми й спробуємо розібратись у нашій статі.

Дуже часто трапляється так, що потенційні покупці самостійно пробують вирахувати ціну. Але, на жаль, це заняття не є таким простим, і воно потребує додаткових знань в цій галузі.

Що впливає на вартість та ціну кухні на замовлення?

Що таке «погонний метр» і як він пов’язаний з загальною ціною?

Спробуємо детально розібратись, не залишаючи жодних запитань.

Ціна кухні на замовлення фото Кухні.IF 5

Як визначається ціна кухні

Якщо ви купуєте вже готові меблі в магазині, то на них вже обов’язково є фіксована ціна, в яку включено все – використані матеріали, фурнітура, робота, а іноді навіть доставка. Обираючи кухню на замовлення, ніяк не обійтись без індивідуального підходу. У цьому випадку, визначити, скільки буде коштувати Ваше замовлення, набагато важче. Це обумовлено тим фактором, що така кухня буде складатись з багатьох елементів та деталей, таких як: плита ЛДСП для корпусу, фасад, внутрішні механізми (петлі, направляючі, карго, тощо) та фурнітура.

Ціна кухні на замовлення фото Кухні.IF 4

 

Практично постійно при купівлі кухонних меблів, ми чуємо вислів «погонний метр». Що це таке і від чого він залежить? Найчастіше, при використанні цього терміну, консультанти озвучують найнижчу ціну за кухню певного класу. Але коли справа доходить безпосередньо до замовлення, робиться детальний та конкретний розрахунок ціни кухні, який охоплює всі елементи та складові її вартості. Таким чином, ціна кухні на замовлення може зрости в залежності від того, що саме (яке наповнення) обрав для своєї кухні замовник.

 

Від чого залежить ціна кухні на замовлення

✓ Матеріалу, з якого вона виконана. Для виготовлення кухонь використовується дуже різноманітні матеріали. Для корпусу можна взяти ДСП чи фанеру, при цьому на ціну виробу може вплинути її товщина, колір, дизайн, структура, виробник.

✓ Розмірів. Як по висоті так і в довжину, чи навіть в глибину. Тут все зрозуміло, чим більша кухня тим вона дорожча.

✓ Числа секцій, які відповідають за функціональність та раціональність меблів. Чим їх більше, тим більша і вартість кухні.

✓ Наповнення внутрішніх та зовнішніх секцій, механізмів, фурнітури. Складні та оригінальні механізм від різниз виробників, таких як Blum, Hettich, Muller, Hafele, GTV, тощо, також впливають на цінову категорію меблів. Необхідно не забувати і про це.

Ціна кухні на замовлення фото Кухні.IF 3

✓ Фасадів. Для виготовлення фасадів використовуються наступні матеріали: Масив різних порід, фарбоване МДФ , Акрил, плівочне МДФ, AGT панель чи навіть ЛДСП, кожен з цих варіантів також відрізняється по ціні.

✓ Фурнітури. Слід пам’ятати про елементи декору ціна на які може сильно відрізнятись. Вітражне скло, унікальна фурнітура та інші маленькі дрібнички можуть створити неперевершений стиль Ваших кухонних меблів, але разом з тим, значно вплинути на їх загальну вартість.

✓ Стільниці (робочої поверхні). Це може бути ламінована стільниця з ДСП (LuxeForm, Arpa, Egger, тощо). А також стільниці зі штучного аркилового каменю Bienstone, Tristone, чи кварцити від різних виробників.

Ціна кухні на замовлення фото Кухні.IF 2

 

Орієнтовна ціна на кухні компанії Кухні.IF:

Фасади кухні з плити ДСП – від 4 000 грн. за 1 метр погонний;

Фасади кухні з МДФ – від 6000 грн. за 1 метр погонний;

Фасади кухні (акрилові Rehau або Nieman) – від 8 000 грн. за 1 метр погонний;

Дерев’яна кухня – від 12 000 грн. за 1 метр погонний.

Ціна стільниці зі штучного каменю (Bienstone, Tristone,..) – від 4,500 грн. за 1 метр погонний;

Ціна кухні на замовлення фото Кухні.IF 1


Викликати Дизайнера Безкоштовно:
+38 050 602-64-53, +38 068 877-60-98

Ціна кухні на замовлення може змінюватись, залежно від того, що ви хочете додати чи забрати з загальної комплектації меблевого виробу. Ми працюємо в широкій категорії від доступних недорогих меблів до меблі VIP класу, в яких акцент робиться на якісних матеріалах та фурнітурі від відомих німецьких та австрійських фірм.

Ми не виготовляємо і не рекомендуємо дешеві меблі. Проте, ціна кухні на замовлення в нашій компанії, вас приємно здивує, Телефонуйте Просто Зараз!

Яка ціна кухні в Кухні.IF
Оновлено: Лютий 15, 2019
Автор: Kuhni.if.ua
Поділитися в соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *