Яка ціна кухні

Дуже часто перед нами постає питання, яка ж ціна кухні на замовлення? Зазвичай, меблеві фірми та майстри пропонують розрахунок ціни в залежності від погонного метра. Але, для того, щоб визначити точну ціну кухонного гарнітуру, потрібно врахувати багато нюансів та деталей. В цьому питанні ми й спробуємо розібратись у нашій статі.

Дуже часто трапляється так, що потенційні покупці самостійно пробують вирахувати ціну. Але, на жаль, це заняття не є таким простим, і воно потребує додаткових знань в цій галузі. Що впливає на вартість та ціну кухні на замовлення? Що таке «погонний метр» і як він пов’язаний з загальною ціною? Спробуємо детально розібратись, не залишаючи жодних запитань.

Ціна кухні на замовлення фото Кухні.IF 5

Як визначається ціна кухні

Якщо ви купуєте вже готові меблі в магазині, то на них вже обов’язково є фіксована ціна, в яку включено все – використані матеріали, фурнітура, робота, а іноді навіть доставка. Обираючи кухню на замовлення, ніяк не обійтись без індивідуального підходу. У цьому випадку, визначити, скільки буде коштувати Ваше замовлення, набагато важче. Це обумовлено тим фактором, що така кухня буде складатись з багатьох елементів та деталей, таких як: плита, фасад, внутрішні механізми, наповнення секцій та фурнітура.

Ціна кухні на замовлення фото Кухні.IF 4

 

Практично постійно при купівлі кухонних меблів, ми чуємо вислів «погонний метр». Що це таке і від чого він залежить? Найчастіше, при використанні цього терміну, консультанти озвучують найнижчу ціну. Але коли справа доходить безпосередньо до замовлення кухонного гарнітуру, робиться детальний та конкретний розрахунок ціни кухні, який охоплює всі елементи її вартості. Таким чином, ціна кухні на замовлення може зрости в залежності від того, що саме обрав для своєї кухні замовник.

 

Від чого залежить ціна кухні на замовлення

✓ Матеріалу, з якого вона виконана. Для виготовлення кухонь використовується дуже різноманітні матеріали. Для корпусу можна взяти ДСП, при цьому на ціну виробу може вплинути її товщина, колір, дизайн, структура, виробник.

✓ Розмірів. Тут все зрозуміло, чим більша кухня тим вона дорожча.

✓ Числа секцій, які відповідають за функціональність та раціональність меблів. Чим їх більше, тим більша і вартість гарнітуру.

✓ Наповнення внутрішніх та зовнішніх секцій, механізмів. Складні та оригінальні механізм и також впливають на цінову категорію меблів. Необхідно не забувати і про це.

Ціна кухні на замовлення фото Кухні.IF 3

✓ Фасадів. Для виготовлення фасадів використовується пластик, фарба, плівка, кожен з цих варіантів також відрізняється по ціні.

✓ Фурнітури. Слід пам’ятати про елементи декору ціна на які може сильно відрізнятись. Вітражне скло, унікальна фурнітура та інші маленькі дрібнички можуть створити неперевершений стиль Ваших кухонних меблів, але разом з тим, значно вплинути на їх загальну вартість.

Ціна кухні на замовлення фото Кухні.IF 2

 

Орієнтовна ціна на кухні компанії Кухні.IF:

Фасади кухні з плити ДСП – від 4 000 грн. за 1 метр погонний;

Фасади кухні з МДФ – від 6000 грн. за 1 метр погонний;

Дерев’яна кухня – від 10 000 грн. за 1 метр погонний.

Ціна кухні на замовлення фото Кухні.IF 1


Викликати Дизайнера Безкоштовно:
+38 050 602-64-53, +38 068 877-60-98

Ціна кухні на замовлення може змінюватись, залежно від того, що ви хочете додати чи забрати з загальної комплектації меблевого виробу. Ми працюємо в широкій категорії від доступних недорогих меблів до VIP класу, в яких акцент робиться на якісних матеріалах та фурнітурі від відомих німецьких та австрійських фірм. Ми не виготовляємо і не рекомендуємо дешеві меблі. Проте, ціна кухні на замовлення в нашій компанії, вас приємно здивує, Телефонуйте Просто Зараз!

Яка ціна кухні
4.7 (93.94%) 33 votes
Яка ціна кухні
Оновлено: Січень 14, 2019
Автор: Kuhni.if.ua
Поділитися в соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *