Яка ціна кухні в Кухні.IF

Дуже часто перед нами постає питання, яка ж ціна кухні на замовлення? Зазвичай, меблеві фірми та майстри пропонують розрахунок ціни в залежності від погонного метра. Але, для того, щоб визначити остаточну ціну кухні, потрібно врахувати багато нюансів та деталей. В цьому питанні ми й спробуємо розібратись у нашій статі.

Що впливає на ціну кухні на замовлення? Спробуємо детально розібратись з цим, щоб не залишилось жодних запитань.

Ціна кухні на замовлення фото Кухні.IF 5

Як визначається ціна кухні

Якщо ви купуєте вже готові меблі в магазині, то на них вже обов’язково є фіксована ціна, в яку включено все – використані матеріали, фурнітура і робота. Обираючи кухню на замовлення, ніяк не обійтись без індивідуального підходу. У цьому випадку, визначити, скільки буде коштувати ваше замовлення, набагато важче. Це обумовлено тим, що така кухня буде складатись з багатьох елементів та деталей, які обираються кожним замовником індивідуально. Зокрема, плита ЛДСП для корпусу, фасад, внутрішні механізми (петлі, направляючі, підйомники, карго, тощо) та лицева фурнітура.

Ціна кухні на замовлення фото Кухні.IF 4

Від чого залежить ціна кухні на замовлення

✓ Матеріалу, з якого вона виконана. Для виготовлення кухонь використовується дуже різноманітні матеріали. Для корпусу можна взяти ДСП чи фанеру, при цьому на ціну виробу може вплинути її товщина, колір, дизайн, структура та виробник.

✓ Розмірів. Як по висоті так і в довжину, чи навіть в глибину. Тут все зрозуміло, чим більша кухня тим вона дорожча.

✓ Числа секцій, які відповідають за функціональність  меблів. Чим їх більше, тим більша вартість кухні.

✓ Наповнення внутрішніх та зовнішніх секцій, механізмів, фурнітури. Складні та оригінальні механізм від різних виробників, таких як Blum, Hettich, Muller, Hafele, GTV, тощо також впливають на цінову категорію меблів. Необхідно не забувати і про це.

Ціна кухні на замовлення фото Кухні.IF 3

✓ Фасадів. Для виготовлення фасадів використовуються наступні матеріали: Масив різних порід, фарбоване МДФ , Акрил, плівочне МДФ, AGT панель чи навіть ЛДСП, кожен з цих варіантів також відрізняється по ціні.

✓ Лицевої Фурнітури. Слід пам’ятати про елементи декору ціна на які може сильно відрізнятись. Вітражне скло, ручки та інша унікальна фурнітура можуть створити неперевершений стиль ваших кухонних меблів, але разом з тим, значно вплинути на їх загальну вартість.

✓ Стільниці (робочі поверхні). Це може бути ламінована стільниця з ДСП товщиною 28 мм або 38 мм від таких виробників як - LuxeForm, Arpa, Egger, SwissKrono, Kronospan тощо. А також стільниці зі штучного аркилового каменю Bienstone, Tristone, LG чи кварцового або натурального каменю.

Ціна кухні на замовлення фото Кухні.IF 2

 

Орієнтовна ціна на кухні (категорія - економ):

Фасади кухні виконані з ламінованого фасадного ДСП Swisspan Natur або Swisspan Classic товщиною 18 мм (кромка 2 мм ) - від 9 000 грн. за 1 метр погонний;*

Фасади кухні з фарбованого МДФ - від 18 000 грн. за 1 метр погонний. При виготовленні фасадів використовується лакофарбове покриття компанії Kemical (Італія) та ламіноване МДФ товщиною 18 мм. Лакофарбове покритття наноситься в 4 шари. Фінішний шар глянцевий або матовий акриловий лак, додає підвищеної стійкості фасадам до механічних ушкоджень, а також виключає їх пожовтіння під впливом ультрафіолетового випромінювання на сонці;*

*Корпус кухні виготовляється з ламінової плити (ЛДСП) Swisspan товщиною 16 мм. Всі видимі частини деталей корпусу кромкуються пластиковою крайкою товщиною - 0,6 мм. Висота верхніх кухні тумб - 72 см.

*Стільниця (робоча поверхня) кухні виготовляється з ламінового ДСП LuxeForm або SwissKrono товщиною 28 мм.

*Фурнітура. При виготовленні кухні в категорії економ використовується фурнітура Muller та GTV (Польща). В місцях інтесивного використання можливе використання фурнітури Hafele (Німеччина). Всі петлі та напрямні шухляд комплектуються системою плавного відкривання (дотягами).

Орієнтовна ціна кухні (категорія - стандарт):

Фасади кухні з фарбованого МДФ - від 20 000 грн. за 1 метр погонний. При виготовленні фасадів використовується лакофарбове покриття компанії Kemical та ІСА (Італія) та ламіноване МДФ товщиною 18 мм. Лакофарбове покритття наноситься в 4 шари. Фінішний шар глянцевий або матовий акриловий лак, додає підвищеної стійкості фасадам до механічних ушкоджень, а також виключає їх пожовтіння під впливом ультрафіолетового випромінювання на сонці;*

Фасади кухні (акрилові LuxeForm, Rehau або Nieman) - від 24 000 грн. за 1 метр погонний;

Фасади кухні (акрилові Cristaline) - від 26 000 грн. за 1 метр погонний;

✓ Фасади кухні зі шпонованого МДФ  - від 25 000 грн. за 1 метр погонний;

 Фасади кухні з масиву - від 26 000 грн. за 1 метр погонний.

*Корпус кухні виготовляється з ламінової плити (ЛДСП) Swisspan, Kronospan, SwissKrono товщиною 16 мм або 18 мм. Всі видимі частини деталей корпусу кромкуються пластиковою крайкою товщиною - 0,6 мм з Pur клеєм. Висота верхніх кухні тумб - обирається замовником в залежності від дизайну кухні.

*Стільниця (робоча поверхня) кухні виготовляється з ламінового ДСП LuxeForm, Egger, Arpa - товщиною 38 мм.

*Фурнітура. При виготовленні кухні використовується фурнітура Muller та Hafele (Німеччина).  В місцях інтесивного використання можливе використання фурнітури Blum (Австрія). Всі петлі та напрямні шухляд комплектуються системою плавного відкривання (дотягами).

Орієнтовна ціна на кухні (категорія - Еліт):

Фасади кухні з фарбованого МДФ - від 24 000 грн. за 1 метр погонний. При виготовленні фасадів використовується лакофарбове покриття компанії Kemical та ІСА (Італія) та ламіноване МДФ Egger (Австрія) товщиною 18 мм.  Лакофарбове покритття наноситься в 4 шари. Фінішний шар глянцевий або матовий акриловий лак, додає підвищеної стійкості фасадам до механічних ушкоджень, а також виключає їх пожовтіння під впливом ультрафіолетового випромінювання на сонці;*

Фасади кухні (акрилові Rehau або Nieman) - від 25 000 грн. за 1 метр погонний;*

Фасади кухні (акрилові Cristaline) - від 28 000 грн. за 1 метр погонний;*

✓ Фасади кухні зі шпонованого МДФ  - від 30 000 грн. за 1 метр погонний;*

 Фасади кухні з масиву - від 35 000 грн. за 1 метр погонний.

*Корпус кухні виготовляється з ламінової плити (ЛДСП) Egger товщиною 18 мм. Всі видимі частини деталей корпусу кромкуються пластиковою крайкою товщиною - 0,6 мм. Висота верхніх кухні тумб - обирається замовником в залежності від дизайну кухні.

*Стільниця (робоча поверхня) кухні виготовляється з ламінового ДСП LuxeForm, Egger, Arpa - товщиною 38 мм з підвищеною вологостійкістю (+5%).  Також можливе використання стільниці зі штучного каменю (Grandex, LG, Staron) - від  12 000 грн. за 1 метр погонний, кварцу (Avant, Caesarstone)  від 18 000 грн. за 1 метр погонний та компакт плити (Fundermax, LuxeFrom) тощо.

*Фурнітура. При виготовленні кухні використовується фурнітура Blum (Австрія) та (або) Hettich (Німеччина). Всі петлі та напрямні шухляд комплектуються системою плавного відкривання (дотягами).

 

Ціна кухні на замовлення фото Кухні.IF 1


Викликати Дизайнера Безкоштовно:
+38 050 602-64-53, +38 068 877-60-98

"Дизайн - це просто матеріалізація звичайного життя.
Багато речей, створені для фантастичного майбутнього, потім приходили в побут.
Про що я думаю, так це про те, як зробити життя простішим. Для мене дизайн взагалі буденна історія.
А цінність продукту - це не тільки його функціональність, це концепт, емоції, історія, завдяки яким він заслужив високу вартість.
Ціна - це не питання матеріалу, вона пов'язана з цінністю впізнавання цього предмета".
Christophe Pillet
Французький дизайнер і архітектор

Ми не виготовляємо і не рекомендуємо дешеві меблі. Проте, ціна кухні на замовлення в нашій компанії, вас приємно здивує, Телефонуйте Просто Зараз!

Яка ціна кухні в Кухні.IF
Оновлено: 13 Липня, 2023
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *