Прихожі Івано-Франківськ на Замовлення

Передпокій (прихожа) – це перше приміщення квартири чи будинку, що зустрічає вас та ваших гостей. Його інтер’єрне оформлення має бути не лише привабливим, але й функціональним, зручним та компактним. Завдяки вдалому вибору меблів ви можете створити незабутню і затишну атмосферу вже на порозі вашого дому та одразу заявити – я стильний, гостинний і знаю, що потрібно моїй родині. Коли йдеться про прихожі Івано-Франківськ на замовлення ми можемо запропонувати Вам широкий вибір  виготовлених за індивідуальним замовленням меблевих комплектів. А наші фахівці, допоможуть використати простір з розумом, підібрати стильний та сучасний дизайн і в найкоротший термін доставлять та змонтують будь-який обраний вами меблевий виріб.

Переваги модульної класики

Сучасні прихожі в Івано-Франківську представлені вартим поваги асортиментом елементів :

шафами-купе з різноманітними внутрішнім наповненням та екстер’єром;

класичними шафами;

тумбами для взуття;

вбудованими відкритими, закритими, або навісними вішалками та поличками для головних уборів.

Прихожі Івано-Франківськ фото 1

В залежності від дизайну житла в цілому ви можете обрати моделі з повністю глухими, дзеркальними чи напівпрозорими панелями в монохромному кольорі або декорованими оригінальними орнаментами, різьбленням та накладними деталями. Розмаїття відтінків, текстур та форм матеріалів настільки багаті, що навіть дуже вимогливий наш замовник зможе знайти ідеальний для себе варіант.

Обираємо меблі для прихожої (передпокою)

Наразі, більшість людей обирають для свого передпокою компактні ззовні та просторі всередині шафи-купе. Сьогодні ми пропонуємо вам два варіанти конструкції таких шаф: корпусну (комплектація таких модифікацій передбачає наявність бокових та задньої стінок) та вбудовану (профіль, внутрішня та зовнішня фурнітура монтуються безпосередньо до стін).

Загалом до переваг таких меблів у  прихожу відносять:

великий перелік моделей на вибір в широкому діапазоні розмірів, кольорів та дизайнів (ви можете обрати прихожі, які вам сподобались на нашому сайті чи будь-де в інтернеті, і ми виготовимо для вас такі меблі);

можливість індивідуального підбору типових елементів саме під ваш розмір, колір, стиль інтер’єру;

ідеальна сумісність з приміщенням та його стилем;

можливість створення оригінального та зручного комплекту меблів, спеціально для ваших потреб;

доступну вартість, телефонуйте нам і ми запропонуємо найнижчу ціну саме для вас в Івано-Франківську.

Що краще – готові меблі чи індивідуальні рішення?

Готові  комплекти меблів для передпокою – чудовий варіант для типового планування квартири. Тим не менше він все рівно не підійде на 100% під ваші розміри приміщення. Але при оздобленні великого чи нестандартного передпокою без проектування не обійтися. З його допомогою можна приховати будь-які недоліки приміщення, такі як: інженерні комунікації, що часом розміщуються при вході в дім, різноманітні щитки та панелі управління побутовими пристроями, незручну конфігурацію приміщення (виступи, ніші, нелогічні закутки, тощо).

Другий плюс меблів на замовлення – ви самостійно можете обрати внутрішнє наповнення кожного елементу меблевої групи, а також порядок їх розташування.

Нарешті, третій у нашому списку, але не останній за значимістю – практично безмежні можливості у виборі декору та фурнітури.

Ну і на останок: якість матеріалів – плита ДСП, яку використовують у готових виробах не піддається жодній критиці, вона крихка, тонка та не витримує навантажень. Крім того, її вибір обмежений тими варіантами, що є в наявності у продавця. Обравши меблі для передпокою на замовлення ви самостійно обираєте якісну та водночас недорогу плиту. На ваш вибір вітчизняні та зарубіжні виробники, сотні фактур та різноманітних колірних рішень. Така плита, та меблі для прихожої виготовлені з неї, прослужить вам у декілька разів довше.

Прихожі Івано-Франківськ фото 2

Прихожі Івано-Франківськ – як замовити

Замовити прихожі в Івано-Франківську за індивідуальними розмірами недорого та швидко – реально. Все, що для цього потрібно – звернутись до професіоналів, тобто, до нас. А ми зробимо все можливе та неможливе для того, щоб вже за лічені дні Ви насолоджувалися новим комфортом та беззаперечною якістю, користуючись новими меблями для прихожої.

Прихожі Івано-Франківськ на Замовлення
Оновлено: 7 Вересня, 2017
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *