Шафи купе на замовлення Івано-Франківськ

Сучасний темп життя змушує людей схилятись до найбільш функціональних та вигідних варіантів в облаштуванні свого помешкання. З часом накопичується все більше речей, одягу, сім’ї розширюються і нажите добро уже не так легко помістити у класичних комодах та гардеробах. Окрім того, такі габаритні меблі потребують хорошого доступу та місця в кімнаті, яке часто дуже складно організувати. Розсувна дверна система та виготовлення шафи купе на замовлення Івано-Франківськ під конкретні розміри ніш дозволить Вам зекономити дорогоцінний простір та позбавитись відчуття захламленості в приміщенні.

Шафи купе на замовлення Івано-Франківськ

Зараз в дизайні інтер’єру дуже важно уявити планування без шафи купе. Речі, одяг, домашній текстиль, книги та багато чого іншого легко розмістити у функціональному просторі. Котрий крім цього, стане важливим акцентом вибраного стилю інтер’єру кімнати. Зручна розсувна система дверей допоможе зекономити багато вільного простору та ефективно організувати розташування інших меблів. Також різноманіття дверних полотен до шаф купе зможе задовольнити смаки найвибагливіших поціновувачів сучасного дизайну. Котрі прагнуть бачити в дизайні інтер’єру не тільки максимальну функціональність, місткість та зручність, а й необхідне естетичне значення.

Переваги шафи купе на замовлення

Чому краще обирати шафи купе на замовлення в Івано-Франківську в нашій компанії. В пергу чергу, тому, що наші досвідчені спеціалісти зможуть знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта, врахувати особливі побажання, деталі планування кімнати та загальну гамму кольорів. Зовнішній вигляд шафи купе визначається його фасадом. І ось тут фантазія обмежується тільки фінансовою складовою. Матеріали, колірна гамма, фотодрук, дзеркала, скло та інші декоративні елементи, практично безмежні.

Шафи купе фасад

По друге, ви зможете підібрати розміри того варіанту меблів, який прийдеться до смаку, в залежності від того, які саме габарити шафи купе потрібні в кожному конкретному випадку.

Наповнення шафи купе фото

Досвідчені фахівці підкажуть, які відділи краще за все включити до шафи, та в якому порядку. Необхідно враховувати, що оптимальна організація простору меблів допоможе розподілити полички між членами сім’ї. Відвести місце для зберігання габаритних та невеличких речей. Правильно використати кожен сантиметр, щоб збільшити місткість і функціональність простору. Крім цього, ви зможете обрати  серед безлічі варіантів декорування дверей до шафи купе, різноманіття яких задовольнить найвибагливішого покупця.

Варіант виготовлення шафи купе під заказ вважається більш зручним, так як є можливість індивідуального підбору розмірів вибраної моделі та її планування.

Дизайн шафи купе

Дизайн шафи купе — один із найважливіших аспектів вибору, котрий з легкістю допоможуть здійснити наші спеціалісти, щоб максимально гармонійно вписати нову деталь у ваш інтер’єр. На нашому сайті можна також дізнатися більш детальну інформацію про двері до шафи купе.

Ми виготовляємо меблі, що можна встановити в стіну чи нішу приміщення. Такий варіант розташування дозволяє не загромаджувати кімнату габаритними меблями і навіть візуально розширити простір за допомогою дзеркальних дверей. Для шафи купе на замовлення в нашій компанії використовується тільки якісна фурнітура, яка вірно прослужить вам довгі роки.

Фурнітура шафи купе

Фурнітура для шафи купе на замовлення це той елемент, який забезпечує зручність експлуатації внутрішнього простору шафи, міцність, естетичність, а також її довговічність. Далеко не завжди внутрішній фурнітурі приділяється належна увага, оскільки її не видно зовні. Нерідко купуючи меблі на замовлення, клієнт дивується з того, чому вартість фурнітури складає до 30% від загальної вартості меблів. Але заощадивши на петлях, полкотримачах, висувних системах, покупець стикається з проблемами падаючих або провисаючих під вагою речей полиць, шухляд, які відмовляються висуватися, ламких гачків.

Визнаними лідерами по виробництву якісної фурнітури вважаються німецькі та італійські виробники. Польща та Туреччина та Китай копіюють продукцію вищезазначених виробників, але їхня перевага в ціні. Тому, купуючи шафу-купе на замовлення, вам слід визначитися, як довго ви хочете користуватися своїми меблями без проблем.

Розсувні системи шафи купе

Купуючи меблі на замовлення, а саме шафу купе, особливу увагу слід приділити розсувним системам, так як саме вони є їх відмінною рисою. Ми розглянемо два види розсувних систем: сталеву та алюмінієву. Сталева система відноситься до економ-варіанту, оскільки виготовляється з недорогих матеріалів. Відповідно немає особливої ​​гарантії, що незабаром після початку експлуатації розсувні двері не почнуть хитатися, а ролики не зламаються. Плюсом даної системи її низька вартість.

Розсувна система, виготовлена ​​з алюмінієвого профілю має ряд переваг. Вона легко і безшумно пересувається, її ролики виготовлені з міцних якісних матеріалів. Алюмінієвий профіль більш товстий в порівнянні зі сталевим, що в сукупності збільшує термін експлуатації шафи купе під замовлення до 25 років. Єдиним мінусом даної системи її висока вартість.

І ще один нюанс, від якого буде залежати ваше щасливе володіння меблями під замовлення це, без сумніву, якісне збирання меблів. Не намагайтеся заощадити на цьому етапі, намагаючись зібрати меблі на замовлення самотужки. Якщо не володієте необхідними навичками та досвідом неякісно зібрані меблі не раз «віддячать» вам.

Шафи купе від компанії KitchenHouse

Наша компанія пропонує шафи купе на замовлення в Івано-Франківську відповідно до будь-яких побажань та потреб клієнта за розумною ціною, та  забезпечить найвищі комфорт та зручність у їх подальшому використанні.

Шафи купе на замовлення Івано-Франківськ
Оновлено: 28 Вересня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *