Меблі в стилі мінімалізм

Будь-яка кімната в стилі мінімалізм вимагає грамотно виконаного меблювання.

Навіть невелика помилка в проектуванні обстановки може звести нанівець всю працю по створенню дизайну інтер’єру в мінімалістичному стилі.

Крім вимог до лаконічності і правильної геометричності форм, меблі в стилі мінімалізм повинні володіти високою багатофункціональністю. Крім того, перевагою мінімалістичних меблів є їх розслабляюча (релаксуюча), заспокійлива функція.


Вітальні

Так, стиль мінімалізм в інтер’єрі вітальні добре проявляється у використанні модульних меблів, з невеликим набором відділів. Фасади мають зазвичай глянцеві або матові поверхні з присутністю скляних або металевих елементів.


М’які меблі

М’які меблі мають строгі прямокутні форми і однотонний колір.

Найчастіше мінімалістичні дивани та крісла приземкуваті, невеликі, або, навпаки з високими металевими ніжками і нагадують швидше стільці.


Кухні

Кухні в стилі мінімалізму зазвичай мають безперервні рівні поверхні з мінімумом відкритих просторів. Конструкції шаф можуть розділяти напівпрозоре скло і хромовані деталі. Найчастіше мінімалістичні кухні створюються під вбудовану техніку.

Обідні столи можуть бути декоровані скляною стільницею, стільці – мати високі металеві ніжки і м’які шкіряні сидіння.


Меблі для спальні

Меблі для спальні в стилі мінімалізм максимально звільняють простір кімнати і мають вбудовану систему зберігання речей. Це відноситься і до ліжок, виконаним зазвичай на подіумах або платформах, і до шаф або гардеробу зі стриманим дизайном. Туалетні столики комплектуються безрамними дзеркалами.


Меблі для ванної кімнати

Меблі для мінімалістичної ванної кімнати – це, перш за все, підвісні елементи. Відсутність опор стає головним критерієм візуального розширення і надання об’ємності приміщенню. У сантехничному обладнанні, як і меблевих комплектах, мають бути відсутні округлі форми і переходи.


Головне, про що потрібно пам’ятати при проектуванні інтер’єру в стилі мінімалізм, – це його аскетичність. Мінімалізм не сумісний з поняттям хаосу, і це стосується не тільки зовнішнього, але і внутрішнього змісту приміщення. Тому мінімалістичний стиль – це скоріше вибір педантичної, скрупульозної та ділової людини. Тут важливо створити атмосферу тиші, спокою та ідеального порядку.

Сімейна суєта, домашні клопоти та розкидані іграшки – противники такого способу життя та не мають до мінімалізму ні найменшого відношення.

Створюйте стиль Вашої оселі разом з нами !


 

Меблі в стилі мінімалізм
Оновлено: 11 Лютого, 2018
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *