Інтер’єр кухні в стилі модерн: сучасно та практично

Інтер'єр кухні в стилі модерн характеризується простотою та лаконічністю форм. Щоб витримати чистоту стилю, необхідні такі елементи, як:

✓ рівні поверхні;

✓ мінімум декору та витіюватих ліній;

✓ відсутність складних рельєфів.

Кухня модерн - обираємо колір

Зате поєднання інтер'єру з яскравими фарбами вітається. У дизайні кухні модерн має сенс використовувати сучасну керамічну плитку, що відповідає найсуворішим вимогам. Варто зупинитися також на склі або пластику. Однотонна колірна гамма є кращою. Від строкатості доведеться утриматися, але занадто темні кольори також використовуються нечасто. Білий колір, хоча і є традиційним, але не втрачає своєї популярності. Те ж саме стосується фіолетового та лілового. Ефектно виглядає червоні і жовті меблі. Ніщо не заважає мати помаранчевої та зеленої меблями, якщо любите саме ці кольори.

Плавність форм

Одним з головних ознак інтер'єру такої кухні є плавні форми. Лінії - вигнуті, використовується асиметрія. Кути робляться згладженими. Не будь-який стиль підійде для приміщення невеликого розміру, а в даному випадку такий інтер'єр у стилі модерн вас виручить, так як можна домогтися зорового збільшення площі. Дизайнери досягають подібного результату, зокрема, за рахунок вдалого планування.

Узагальнюючи характеристику інтер'єру кухні в стилі модерн, відзначимо необхідність використання:

✓ блискучих поверхонь;

✓ активне застосування в інтер'єрі металу, скла та пластику.

Інтер'єр кухні в стилі модерн - матеріали

Для меблевих фасадів прийнятний МДФ або пластик, хороший варіант - використання металу. Для оформлення кухонного гарнітуру також вибирають такі матеріали, як емаль, акрил, лаковані поверхні. Бюджетний варіант інтер'єру  - можна досягнути за допомогою плівки. Незалежно від дизайнерських рішень, колір повинен бути монохромним. Те ж саме стосується обов'язкової в даному випадку барної стійки

Якщо Ви думаєте, що буде в якості джерела світла досить буде використання лише єдиною люстри, Ви помиляєтеся. М'яке світло повинен наповнювати все приміщення, тому доведеться змонтувати кілька освітлювальних приладів строгих, геометрично правильних форм.

Загалом інтер'єр кухні в стилі модерн виглядає досить сучасно та стильно. Телефонуйте, і наші дизайнери спроектують для Вашого дому неперевершену Кухню Модерн Вашої мрії !

Інтер’єр кухні в стилі модерн: сучасно та практично
Оновлено: 28 Вересня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *