Біла кухня – знову у тренді

Зазвичай коли ми думаємо про колір кухні, то уявляємо собі яскраві та помітні кольори. Або навпаки більш класичні дерев'яні тони. Разом з тим, у 2018-2019 роках все більшої популярності набуває біла кухня, купити яку можна відносно недорого. Спочатку меблі такого стилю не сприймалися серйозно, але зараз мінімалістичний дизайн на підйомі. Біла класична кухня та біла кухня у сучасних стилях модерн чи хай-тек почали бути присутніми у багатьох колекціях меблів від відомих дизайнерів. Світле і яскраве приміщення в стилі мінімалізм відмінно доповнить біла кухня незалежно віж її форм: кутова, пряма або класична.


Біла кухня фото


Незважаючи на тяжіння білого кольору до мінімалізму, його можна використовувати і в традиційному стилі. Такий колірний вибір відмінно підійде для візуального збільшення об'єму приміщення. В результаті виходить сучасний, легкий для сприйняття варіант, що розширює візуальний обсяг кімнати. Комбінуючи цей колір з різними варіантами кольорів стільниці або стінної панелі можна отримати дійсно гарні та оригінальні дизайнерські решення. При цьому біла кухня, може бути об'єднана з великим переліком інших матеріалів, фактур, та кольорів і завжди є можливість привнести інші відтінки, щоб зіграти на контрасті.

Біла кухня має й інші переваги :

✓  Сучасний дизайн,

✓  Зручна ергономіка,

✓  За нею легко доглядати,

✓  При її виготовлення використовуються сучасні матеріали.

Завдяки можливості використовувати різні матеріали та фурнітуру, можна варіювати вартість меблів від економ класу - закінчуючи преміум класом. Вибір білого кольору ні до чого не зобов'язує і завжди буде відмінним вибором.

При використанні білого можна зробити кухонні фасади без використання ручок. У такому варіанті використовуються спеціальна фурнітура для фасадів без ручок (алюмінієвий профіль - антиручка), яка дає змогу відкрити дверцята.

Велика перевага білого кольору, в тому що за ним дуже легко доглядати, він не вицвітає, досить протирати поверхні ганчіркою.

Біла кухня: дизайн

Кухня - це, перш за все, комфорт!

Завдяки 3D моделювання заздалегідь прораховується всілякі варіанти розстановок предметів в кімнаті. Викликавши дизайнера додому у вас будуть на руках точні розміри і всі нюанси вашої кухні. У наш час, щоб купити кухню, не потрібно навіть виходити з дому. Досить на своєму комп'ютері зайти на наш сайт, зателефонувати та викликати дизайнера, і фахівці нашої компанії зроблять та встановлять вам кухню на будь-який смак спеціально для вас і вашого приміщення. При виготовленні кухні ми використовуємо різні матеріали, українську, польську, австрійську та німецьку фурнітуру.

Біла кухня - як замовити

Ви можете Викликати дизайнера безкоштовно зателефонувавши за номерами телефонів: +38 050 602-64-53, +38 068 877-60-98.

Біла кухня на замовлення в Івано-Франківську (Кухні.IF) - це в першу чергу якісні меблі для вашої оселі.

Біла кухня – знову у тренді
Оновлено: 2 Жовтня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *