Чому варто викликати дизайнера-консультанта

Як найчастіше все відбувається і чому варто викликати дизайнера-консультанта:

Вас як покупця цікавить вартість кухні, шафи купе чи інших меблів, яку ви побачили на нашій сторінці в Facebook, Instagram чи на іших ресурсах. Як правило все зводиться до того, що Ви залишаєте заявку на прорахунок на сайті або телефонуйте з питанням “Скільки коштують ті чи інші меблі?”.

У чому проблема:

Дизайнер в офісі – не бачить Вашої індивідуальної ситуації та не може на всі 100% оцінити Ваші потреби.

Що можна обговорити по телефону? Дізнатися приблизні розміри виробу, дизайнер розповість (але не покаже), які матеріали чи комплектуючі кращі, але не зможе відповісти на запитання чи підходить він Вам. Вартість виробу буде розрахована приблизно, варіанти запропоновані Вам типові, які найчастіше замовляють наші замовники.

 

Який результат:

В переважній більшості випадків Вам не підійде розрахована ціна і Ви просто покладете трубку, сказавши “дякую я подумаю”, і відразу наберете в Google щось на зразок “Кухні модерн дешево”.

Крім того, Вам може не підійти колір, варіанти декору, або можливо у Вас якийсь особливий, дуже нестандартний варіант замовлення.

Яке рішення:

Найкраще відразу ж викликати дизайнера-консультанта. Дизайнер-консультант: приїде у зручний для Вас час на місці подивиться і заміряє Ваше приміщення, при необхідності сфотографує. Дізнається всі Ваші побажання, дасть професійні технічні рекомендації покаже каталоги і зразки матеріалів.

Чому так краще:

Тому що після замірів приміщення та вислухавши Ваші побажання на місці, він зможе вже більш ретельно і об’єктивно зробити проект Ваших майбутніх меблів. В результаті Ви будете задоволені правильно підібраними саме для Вас матеріалів та комплектуючих, за тією ціною, яка Вас влаштовує. І Ви будете знати за що саме Ви платите, замість того, щоб просто дізнатися середньо зважену ціну і піти шукати “дешевші” меблі.

Слід зазначити, що в залежності від фасадів, фурнітури, стільниці, профільних систем, декорів і навіть стилю (класика, мінімалізм або модерн) – вартість може коливатися настільки сильно, що не викликаючи дизайнера-консультанта, Ви просто не зможете зорієнтуватися. І можете відмовитися від того, що для Вас доступно та прийнятно за ціною, і ідеально за якістю

Висновок:

Не витрачайте час на запитання на кшталт “скільки коштує ця кухня чи шафа-купе”, краще відразу викликати дизайнера-консультанта, у зручний для Вас час, і тоді Ви отримаєте максимальний результат від звернення в компанію Кухні.IF.

Якщо у Вас зилишились запитання телефонуйте:

+38 068 877 60 98 (Viber)

+38 050 602 64 53

Чому варто викликати дизайнера-консультанта
Оновлено: 28 Вересня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *