Ремонт меблів – оновлення кухні

Практика показує, що меблі виходить з ладу поступово. Причому показовим є те, що першими виходять з ладу саме ті елементи кухні, на яких було вирішено заощадити при замовленні. Термін служби кухонних модулів залежить від якості встановленої фурнітури, стільниці, матеріалу фасаду. Часто щось саме з цього переліку псується в першу чергу. Найкращим виходом з ситуації, коли якийсь елемент кухні не виконує своїх функцій або сильно зношується, а решта частини нормально функціонують, є ремонт меблів кухні, вірніше того її окремого модуля, який потребує ремонту.

Ремонт меблів в Івано-Франківську фото 2

Наша компанія є професійним виконавцем робіт будь-якої складності, які пов'язані з ремонтом кухонних меблів. Як фахівці в цій області, ми не рекомендуємо виконувати такі роботи самостійно. Не маючи досвіду і спеціальних інструментів, ви витратите набагато більше сил, часу і коштів, ніж наші фахівці, які займаються ремонтом будь-якої складності ось уже на протязі  10 років!

Звернувшись до нас, Ви вирішуєте проблему з меблями і в той же час зможете спокійно працювати і займатися всіма своїми справами. При цьому меблі буде відремонтовані найкращим чином і протягом  визначеного та погодженого терміну.

Етапи ремонту меблів кухні

За багаторічну практику ми сформували певний алгоритм роботи. На нашу думку, для даного виду послуг він є оптимальним.

Виїзд фахівця

Перш за все, на об'єкт виїжджає наш фахівець. Звичайно, попередньо можна оцінити ситуацію і по фото, але зняти заміри, визначити серйозність і ступінь пошкоджень, а також вартість ремонту - неможливо. Саме тому після прийому заявки від вас, ми узгоджуємо час першої зустрічі і направляємо нашого фахівця для аналізу ситуації. У разі якщо необхідний і можливий демонтаж кухонного модуля (наприклад дверки, тощо), він виконується під час першого візиту.

Ремонт меблів в Івано-Франківську фото 3

Графік роботи, календарний план

За результатами першої зустрічі розробляється детальний графік робіт та календарний план. Після узгодження цих питань проводиться часткова оплата необхідна для купівлі матеріалів та комплектуючих  і ми відразу приступаємо до виконання робіт. Тривати ремонт кухонних меблів може по-різному, період виконання робіт і їх вартість залежать від складності.

Як зробити ремонт вбудованих кухонних меблів в невеликій кухні

Для нас не має великого значення питання: кухню якого розміру і якої конфігурації потрібно відремонтувати. Ми виконуємо роботи будь-якої складності, включаючи заміну стільниці, фасадів, фурнітури, корпусів та інше.

Ремонт меблів в Івано-Франківську фото 4

У нас всі роботи будь-якої складності, зокрема, ремонт кухонних меблів, виконуються згідно з графіком та в ідеальній якості. Ми завжди цінуємо час наших клієнтів, а також їх довіру. А оскільки репутація для нас понад усе, то завжди намагаємося перевершувати ваші очікування! Ми забезпечимо саме той рівень робіт, який підійде замовнику, і результат Вас точно не розчарує. Ми розуміємо всю відповідальність і вдячні кожному замовнику за те, що ви обираєте нас!

Ремонт меблів – оновлення кухні
Оновлено: 28 Вересня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *