Додаткова знижка на кухню для новобудов

Купили квартиру в новобудові? У нас є подарунок для вас!

Дозвольте вас привітати з придбанням власного затишного куточка у новобудові. Кухня повинна бути самим затишним місцем у вашій квартирі або будинку. Для того щоб вам не потрібно було заощаджувати і ви могли собі дозволити будь-які меблі для кухні, ми даруємо вам знижку на кухню у розмірі 10%!  

10 трендів в дизайні інтер'єру 2018 Кухні.IF-1

Завітайте чи зателефонуйте до нас, замовте безкоштовні заміри кухні та отримуйте додаткову знижку на будь-яку кухню від нашої компанії.

Додаткова знижка поширюється на всі кухні в новобудовах, що виготовляються компанією Кухні.IF.

Крім того,

Спеціальна пропозиція для всіх наших клієнтів!

Кухні.IF відкрито програму продажу меблів в розстрочку без кредитного експерта та документів. Для оформлення розтермінування клієнту потрібно мати кредитну картку КБ ПриватБанк! Ми чудово розуміємо ситуацію, коли, придбавши нове житло, на меблях доводиться економити. Але ж якісні меблі — це комфорт, здоров'я та затишок для вас та вашої родини! Відтепер не доведеться йти на компроміс зі своїми побажаннями, адже ваше майбутнє життя у новому помешканні достойне найкращих меблів!

Пропонуємо розтермінування платежів на термін до 6 місяців на суму до 100 000 гривень за програмою "Оплата частинами" на будь-які меблі для квартири чи будинку.

Зробіть свою квартиру або будинок затишнішими і виберіть саме ту кухню, яка буде надихати вас на кулінарні шедеври кожного дня!

Додаткова знижка на кухню для новобудов
Оновлено: 28 Вересня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *