Фурнітура blum: продумана функціональність

Ми давно хотіли зробити серію оглядових публікацій про різних виробниках фурнітури, які б дозволили будь-якій людині,  в одній публікації отримати всю необхідну базову інформацію про компанію – починаючи від історії і закінчуючи оглядом новинок, представлених в каталогах на момент написання цієї статті. Думаючи про те, з якою компанії почати, ми зупинили свій вибір на компанії blum.Фурнітура компанії blum нам знайома вже давно, тому що вже багато років ми комплектуємо свої кухні саме цієї фурнітурою. Ця стаття буде частково суб’єктивною, тому що у нас, на адресу цього виробника є виключно позитивні відгуки. Однак, в будь-якому випадку,  постараємося зробити статтю цікавою та розкрити цю компанію і її «образ» з різних сторін. Давайте зануримося в історію цієї компанії.

Історія компанії blum

Історія компанії розпочалася 1 березня 1952 року народження, коли коваль Юліус Блюм запустив виробництво по виготовленню спеціальних шипів для підков, які захищали коней від ковзання в негоду. Уявляєте, компанія, у якої зараз оборот 1,88 млрд. Євро в рік була колись невеликої майстерні зображеної на фотографії нижче.

Фурнітура Blum Кухні.If img 1

Перша фурнітура blum для меблів була випущена в 1958 році і саме тоді компанія знайшла «свій шлях», з якого більше ніколи не звертала. Детально розписувати історію компанії я не буду. З нею можна познайомитися на офіційному сайті компанії. Ми ж розповімо, про те що на нашу думку є найбільш цікавішим.

По-перше,  компанія до цих пір є сімейною. Це означає, що в компанії є своя внутрішня корпоративна культура, яка спрямована на довгостроковий розвиток. Саме тому, на мій погляд, ця компанія одна з найвідоміших в світі. Основне завдання не заробити гроші тут і зараз, а щось більше – створити кращий продукт на ринку.

По-друге, викликає захоплення масштаби виконаної інтелектуальної роботи за 67 років. У компанії є власні освітні програми, єдині норми контролю якості, сильна інженерна база, яку за своєю суттю можна порівняти з окремою науковою платформою. Окремо варто відзначити кроки, які робить компанія в сторону «екологічності» виробництва.

Фурнітура Blum Кухні.IF img 2

Все це стало можливим завдяки правильно обраній політиці розвитку і тим фундаментальним завданням, які завжди ставила компанія Blum перед собою. Про них ми розповімо далі.

Філософія blum

Розкриваючи це питання, ми будемо більше висловлювати свою суб’єктивну думку, яка у нас склалося за роки співпраці.

Фурнітура Blum Кухні.If img 5

Отже філософія blum – як ми її бачимо?

Перш за все,  фокусування компанії на конкретних напрямках фурнітури. І ось чому. Великі виробники в основному намагаються розвивати багато різних напрямків одночасно. Як правило, це призводить до того, що щось вистрілює, а щось ні. Свого роду постійна робота над новими проектами. І це не завжди добре. Сирий продукт може мати цікавою концепцією, але поганою реалізується на практиці. Тому велика кількість різнопланової діяльності може нашкодити окремо взятому напрямку фурнітури і, в кінцевому рахунку, компанія може втратити лояльність в очах клієнта. Blum, в свою чергу, вибрала для себе чотири основних напрямки: петлі, підйомні механізми, направляючі і висувні ящики.

Фурнітура Blum Кухні.If img 6

Визначившись з напрямками, компанія сфокусувалася на розробці і поліпшенні якості продукції, що випускається і не звертала з цього шляху всі ці роки. Таке фокусування дозволила створити крутий продукт, який вже давно завоював повагу як у споживачів, так і у виробників меблів. Всі, хто хоч раз стикався з меблевої індустрією, знають про цю компанію. До слова сказати, ці чотири напрямки з’явилися не відразу. Спочатку компанія сфокусувалася на розробці якісних петель і направляючих. Тільки потім поступово, «без різких рухів», з’явилися системи висунення і підйомні механізми.

Фурнітура Blum Кухні.IF img 4

Якщо говорити про філософію бренду, то вона базується на одній загальній системі «Dynamic Space», яка відповідає за функціональність і оптимізацію на кухні. У концепції blum ця система тримається на трьох китах: «робочі процеси», «простір» і «рух». У розумінні blum, робочі процеси на кухні повинні бути максимально оптимізовані, кожен сантиметр простору повинен бути використаний максимально ефективно і кожна дія, що здійснюється людиною, має бути максимально комфортною і зручною. Кожен виріб відповідає цим принципам.

Резюмуючи сказане, хочу сказати, що система Dynamic Space стала непросто маркетинговим ходом компанії для просування своєї продукції, а багато в чому змінила меблеву галузь. Багато компаній і дизайнери почали використовувати цю систему в своїй роботі з клієнтами. А також у багатьох компаній концепція Dynamic Space входить в базовий навчальний матеріал для підготовки дизайнерів-проектувальників. А тепер давайте більш детально познайомимося з найбільш вживаною фурнітурою.

Висновки

На закінчення хочеться сказати, що у багатьох на слуху є пару брендів, які асоціюються з якістю і своєю унікальною філософією. Однією з таких компаній є компанія Apple. Всі ми про неї знаємо. Вона у всіх викликає певні емоції. Або погані, або хороші. Але головне, що викликає! До чого тут Aple запитаєте ви? Так ось, в меблевій індустрії теж є така компанія – це компанія blum. В якомусь сенсі це такий же феномен, як і Apple. По суті, у них такий же підхід у створенні продукту, в його продуманості в усьому. Як в питаннях дизайну, так і в питаннях функціональності. Нам, як споживачам, подобається таке ставлення.

 

Фурнітура blum: продумана функціональність
Оновлено: 29 Вересня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *