Як облаштувати домашній офіс

Домашній офіс – це тренд, який все частіше зустрічається в організації робочого процесу. Це комфортно для роботи і зручно для економії часу, адже добиратися на роботу не потрібно. Ми обрали для вас на вибір п’ять видів офісних інтер’єрів, які допоможуть ефективно організувати роботу  і стильно інтегруватися в загальний інтер’єр квартири.

Головна особливість домашнього офісу – це зручність робочого простору. Важливо, щоб всі необхідні для роботи речі і гаджети були під рукою. Від того, як облаштований офіс вдома, буде залежати швидкість та ефективність роботи. Саме тому слід продумати всі деталі – розмір, висоту та розташування робочого столу і стільця, освітленість і систему провітрювання робочого місця.

 

Мінімалістичний інтер’єр домашнього офісу

Для організації робочого місця вдома необов’язково виділяти окрему кімнату. Можна облаштувати робочий простір будинку в стилі open-space, використовуючи мінімум меблів та місця.

 

Все, що знадобиться для домашнього офісу в стилі мінімалізм, – це зручний стіл, стілець, комп’ютер і хороше освітлення – вікно і настільна лампа. Невеликий стіл, ноутбук і комфортний офісний стілець – ось всі необхідні компоненти успішної роботи на дому.

Домашній офіс kuhni.if.ua фото 3

Строгий офісний інтер’єр

Монохромний інтер’єр домашнього офісу сприятливий для продуктивної роботи – ніщо не відволікає від робочих завдань і дедлайнів. Головні супутні атрибути такого офісу – настільна лампа з ніжкою, яка регулюється, зручний стіл і природне освітлення.

 

Домашня обстановка

В такому імпровізованому домашньому офісі можна відчувати себе на роботі і вдома одночасно. Вся квартира знаходиться в полі зору, поруч – необхідні матеріали для роботи і багато вільного простору.

Такий домашній офіс зручний для батьків з маленькими дітьми – малюки що граються поряд, завжди будуть під наглядом.

Робочий простір, що з’являється прямо з шафи, – зручне рішення для власників невеликих квартир.

Робоче місце в спальні – зручно для людей, які працюють по кілька годин на день. Щоб облаштувати міні-офіс в спальні, необхідно розмістити лише невеликий стіл, ноутбук і лампу.

 

 

Жіночий домашній офіс

Велика кількість білого кольору, ваза зі свіжими квітами, декоративне панно на стіні і ефектне офісне крісло на коліщатках – стильні атрибути офісу для справжньої леді. Домашній офіс для жінки – це не тільки робочий простір, але й стильна обстановка і затишна атмосфера. У жіночому домашньому офісі знайдеться місце для модних предметів декору, сімейних фотографій, вази з букетом квітів, ефектної металевої настільної лампи.

 

Окремий кабінет

Це справжній офіс з усіма зручностями. Кілька крісел і стільців, необхідні для документів, полиці і шафи, пара ламп і велике вікно. В такому офісі можна не тільки працювати одному, а й запрошувати колег для обговорення важливих завдань – місця вистачить для невеликого колективу.

Просторий робочий кабінет з довгим міцним столом і функціональної лампою. Багато вікон і прекрасний вид на міські пейзажі надихнуть на активну і продуктивну роботу. В такому робочому кабінеті всі необхідні документи і речі завжди під рукою, варто лише дотягнутися до полиці або ящика. Багатофункціональний робочий стіл з безліччю відсіків для кошиків, скриньок, коробок з різними речами – незамінна річ в домашньому офісі.

Як облаштувати домашній офіс
Оновлено: 28 Вересня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *