Гардеробна в однокімнатній квартирі – це реально

Гардеробна в однокімнатній квартирі – зовсім не розкіш, а можливість грамотно організувати зберігання, не засмічуючи і без того скромний простір шафами. Спробуємо знайти для неї місце.

Гардеробні за шторами

Вертикально організована система зберігання з полиць, гачків і штанг і пара гардин допоможуть вам  завести компактну, але містку гардеробну. Її можна розташувати в кімнаті або передпокої і за бажанням легко освіжати дизайн, просто міняючи штори.Бонус: легким рухом руки така система зберігання перетворюється з закритою у відкриту – і навпаки.

 

Відкрита гардеробна в передпокої 

Якщо передпокій у вашій однокімнатній квартирі досить місткий, розмістіть в ній відкриту гардеробну. Сучасні виробники пропонують чимало різноманітних систем зберігання, і ви без проблем знайдете рішення для будь-якого передпокою. Можна також «зібрати» свою гардеробну, задіявши всі ті ж полки, штанги, настінні вішалки. Не забудьте передбачити місце для взуття, сумок, ременів і аксесуарів.

Гардеробна в однокімнатній квартирі фото 2

Гардеробна-спальня в шафі 

Неймовірно компактна, практична і дуже оригінальна ідея – організувати спальню-гардеробну в шафі. Під час сну двері відкриваються, а вдень їх можна закрити, сховавши спальне місце. У тій частині цієї своєрідної шафи, де розташована гардеробна, можна і зовсім відмовитися від дверей, залишивши зберігання відкритим, або замінити двері шторами.  

Гардеробна в однокімнатній квартирі фото 3

Гардеробна за ліжком 

Невелика, але містка гардеробна може розташуватися в однокімнатній квартирі за узголів’ям ліжка (або дивана-ліжка). За бажанням можна закрити цю зону текстильним драпіруванням або встановити двері. Або ж залишити зберігання частково відкритим – тоді кімната візуально майже не втратить в обсязі. Напіввідкриті гардеробні

Гардеробна в однокімнатній квартирі фото 4

Напіввідкрита гардеробна

Організувати зберігання одягу, взуття та аксесуарів на виду? Чому б і ні! Особливо якщо у вас є значна колекція стильного взуття та сумок, яку просто гріх ховати. Додайте таку напіввідкриту гардеробну в кімнаті: на чільне місце поставте все найкрасивіше і дороге серцю, найменш естетична частина вашого гардеробу може зберігатися в закритих шафах і ящиках.

Гардеробна в однокімнатній квартирі фото 5Окрема гардеробна 

Якщо у вашій однокімнатній квартирі є приміщення, призначене для комори або пральні, або забудовник передбачив спеціально відведений для гардеробної простір, не поспішайте приєднувати ці «додаткові квадратні метри» до кімнати чи передпокою. Організуйте там окрему – нехай навіть зовсім невелику – гардеробну. Це набагато більш практичний і місткий варіант зберігання. А головне, вам не доведеться захаращувати решту квартири величезними шафами, візуально обтяжуючи інтер’єр.

Гардеробна в однокімнатній квартирі фото 7

Якщо ж додаткового простору не передбачено, подумайте: можливо, вам вдасться відвести під гардеробну частину у передпокої? Або навіть частина кімнати? А може, має сенс задіяти для цих цілей балкон?

 

Гардеробна під ліжком-горищем 

Ліжко-горище допоможе зберегти трохи більше вільного простору навіть у маленькій однокімнатній квартирі. Ну а під ним прекрасно розміститься гардеробна, причому можна як залишити зберігання відкритим, так і передбачити штори або двері.

Гардеробна в однокімнатній квартирі фото 9

Гардеробна в однокімнатній квартирі – це реально
Оновлено: 28 Вересня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

One thought on “Гардеробна в однокімнатній квартирі – це реально

  • at
    Permalink

    Ви мене неймовірно здивували.Я не очікувала такого результату,адже ми затіяли ремонт в однокімнатній квартирі і гардероб то моя мрія,я вам дякую за такі ідеї

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *