Мийка з нержавійки для кухні

Нержавійка - один з найкращих матеріалів для кухні. Тут все просто - надійний матеріал, який абсолютно гігієнічний і дуже легкий у догляді. Але нержавіюча сталь буває різна! Тому сьогодні на порядку денному питання – як вибрати мийку з нержавійки і на що потрібно звернутити увагу при такому виборі?

Поради при виборі мийки з нержавійки

  • Дивимося на якість сталі. Якісні нержавійки будуть мати маркування 18/10 - це означає, що в них 18% хрому і 10% нікелю (ідеальна пропорція). Щоб перевірити, що заліза в сплаві не більш, ніж належить - піднесіть до мийки магніт. Якщо він не притягуватися до мийки, тоді все гаразд.
  • Дивимося на товщину сталі. Якісні мийки повинні мати не менше 0,6 мм в товщину. Чим товстіша сталь - тим краще. Якщо мийка з тонкої сталі вода занадто гримить, крім того, під вагою каструль мийка може прогинатися.
  • Зварна або витяжна мийка. Зварна - це мийка, яка зроблена з кількох листів сталі, на ній є шов, проте товщина такої мийки всюди рівномірна. Витяжну роблять з одного листа, через що вона іноді відрізняється по товщині, зате безшовна. Зварні мийки кращі, тому що товстіші. А шви зараз навчилися робити майже непомітними.
  • Накладна, інтегрована врівень зі стільницею або під стільницю. Найпростіша в монтажі – накладна. Складніша, але і більш стильна - в рівень зі стільницею. Але тут потрібно чітко до міліметра вирізати отвір під мийку і дуже добре загерметизувати. Якщо хочете інтегрувати мийку під стільницю - то це можна зробити тільки з натуральним або штучним каменем або зі стільницями з нержавійки. Справа в тому, що край стільниці постійно буде контактувати з водою, тому дерево і ДСП відразу відпадають.
  • Дивимося на глибину та об'єм мийки. Чим ширша мийка - тим вона зручніша у користуванні! Але не переборщіть з глибиною - інакше вам доведеться постійно нахилятися, через що може заболіти спина. Оптимальна глибина мийки від 15 до 18 см?

А яка мийка у вас? Між якими будете вибирати мийку для майбутньої кухні?

Мийка з нержавійки для кухні
Оновлено: 28 Вересня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *