Безкоштовні Заміри та Дизайн-проект

Дизайн-проект і заміри приміщення безкоштовно!

Компанія Кухні.IF пропонує своїм клієнтам безкоштовний виклик кваліфікованого дизайнера-замірника, який приїде до вас додому в зручний для вас час, огляне приміщення і зробить необхідні заміри. Наш фахівець вислухає всі ваші побажання, пояснить відмінності систем, матеріалів, меблевих комплектуючих і дасть професійні рекомендації щодо їх вибору.

За каталогами та зразками матеріалів Ви разом зможете обрати матеріали та меблеву фурнітуру, які найбільш підійдуть Вам.

Виклик дизайнера-замірника - це шанс отримати найбільш повну та точну кваліфіковану інформацію про меблі, які Вас цікавлять в контексті Вашого інтер'єру. А для нашої компанії - шанс представити свою продукцію.

Виготовлення дизайн-проекту меблів

Дизайн-проект також складається безкоштовно і є відправною точкою для калькуляції вартості меблів - і визначення їх остаточної вартості саме для Вас. При бажанні вартість можна скорегувати підбором інших матеріалів, комплектуючих та аксесуарів. Наш співробітник також розповість Вам про знижки та можливі варіанти придбання меблів під виплату (з розтермінування платежів).

Якщо Вас влаштовують всі запропоновані умови, в подальшому укладається договір та виріб передається у виробництво, для його подальшого виготовлення та монтажу. Для нас прийнятні будь-які дозволені форми оплати, які Ви можете запропонувати.

Безкоштовні Заміри та Дизайн-проект
Оновлено: 2 Жовтня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *