Колір для кухні – як вибрати правильно

Мода на все натуральне, природне настільки міцно закріпилася в нинішніх тенденціях, що нескоро поступиться своїми позиціями. Ви зможете бути впевненими в придбанні якісних оздоблювальних матеріалів або предметів меблювання, виконаних з натуральної сировини. Поєднання кольорів в дизайні кухні – відмінний привід для прояву гарного почуття кольору.

Однак не варто забувати, що палітру кухонної кімнати ми міняємо не часто, в зв’язку з тим що головним чином вона складається з тонів стін і меблів. Решта об’єктів покликані доповнювати композицію. Тому перед початком ремонтних робіт рекомендується робити дизайнерські ескізи і лише після цього вибирати найкращий варіант. Підібравши кольори в оптимістичних тонах, ви зможете перенести їх настрій і на кухонний простір. І будь-які життєві турботи будуть здаватися не такими надокучливими.

Колір для кухні фото 2

Як підібрати колір для кухні

Любов до природи цілком очевидно знайшла своє втілення і в колірних тенденціях для оформлення самого популярного приміщення в будь-якому житлі – кухні. Мотиви землі, моря, каміння і рослинності популярні як ніколи. Дизайнери черпають натхнення в природних стихіях, втілюючи приємні погляду колірні мотиви в своїх проектах. Їх замовникам такий підхід лише на руку – адже природні відтінки завжди допомагають створити особливу, заспокійливу атмосферу приміщення, обстановку, в якій буде затишно і комфортно кожному.

Колір для кухні фото 1

Біла кухня

Зупинимося докладніше на деяких прикладах використання найпопулярніших колірних рішень. Біла кухня ніколи не вийде з моди. Символ чистоти і свіжості настільки пов’язаний в нашій свідомості з комфортом приготування їжі, стерильністю всіх поверхонь, що складно відмовити собі в задоволенні оформлення кухонного простору у всіх відтінках білого кольору. Але не тільки легкість і свіжість притягують дизайнерів і їх замовників. Білий тон універсальний, він прекрасно поєднується з будь-якими колірними рішеннями. Не кажучи вже про те, що для візуального збільшення об’єму невеликого простору, всі відтінки білого підходять ідеально.

Кухня білого кольору

Біла кухня допомагає створити відчуття простору навіть в невеликому приміщенні. Сонячне світло, відбиваючись від білосніжних поверхонь, безперешкодно поширюється по всьому приміщенню, створюючи легкий образ простору, в якому свобода здається самим природним учасником інтер’єру. Для того щоб привнести колірної акцент в кухонний дизайн білого кольору не потрібно бути дизайнером. На білому тлі акцентовано і колоритно виглядає меблювання або будь-які інші предмети інтер’єру будь-якого забарвлення.

Поєднання білого кольору та дерева

Але абсолютно біла кухня буде виглядати стерильно, повітряно, але не затишно. Ідеальний спосіб привнесення природної теплоти, затишку і відчуття комфорту в білосніжний дизайн кухні – використання дерев’яних поверхонь. Будь-яка порода дерева, навіть найсвітліша, буде неперевершено виглядати на білому тлі. Подібний альянс завжди виграшно виглядає в комплексі з сучасною побутовою технікою. Навіть в приміщенні скромних розмірів біло-деревне поєднання  виглядає органічно.

Біла кухня з древ'яними втсавками

Не залишають своїх позицій в списку найбільш популярних дизайн-проектів і кухні, виконані з використанням контрастних колірних сполучень. Найчастіше дизайнери пропонують протиставляти один одному білосніжні поверхні і вставки темно-сірого, темно-шоколадного і навіть чорного кольору. Будь-який з відтінків кольору венге буде мати гарний вигляд у поєднанні зі світлою обробкою або білосніжними стільницями. Щоб уникнути занадто прямолінійного контрасту кухонного образу, фахівці рекомендують «розбавляти» чорно-біле чергування елементами з дерева. Це можуть бути як фасади кухонного гарнітура, так і стільниці, меблі для обідньої зони і навіть обробка або її частини.

Контрастна кухня

Не виходить з моди і застосування різних відтінків сірого кольору при створенні практичного, функціонального і при цьому зовні привабливого образу кухні. Нейтральні відтінки хороші тим, що впоратися з комбінаторикою зможуть навіть непрофесіонали. Сірі відтінки легко комбінуються з деревиною, завжди виграшно виглядають в поєднанні з білим тоном і дозованими вкрапленнями яскравого кольору. Дизайн в сірих тонах не тільки комфортний для нашого погляду, а й сприятливий для створення нейтрального емоційного фону приміщення, в якому комфортно себе почувати зможе кожен господар або гість житла.

Кухня сірого кольору

 

 

Викликати Замірника Безкоштовно

тел. +38 050 602-64-53, +38 068 877-60-98

Колір для кухні – як вибрати правильно
Оновлено: 2 Вересня, 2017
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *