Кухня в класичному стилі

Неперевершені форми, витонченість та краса, а найголовніші – комфорт, все це у собі поєднує кухня в класичному стилі. Кухня – не лише одне із приміщень у домі, це унікальне місце, яке об’єднує усю сім’ю, зустрічає гостей, її сміливо можна назвати центром усього дому, тут ми проводимо значну частину свого життя. Саме тому до облаштування цієї кімнати варто підходити зважено та з чітким розуміння справи. Вона повинна не лише вписуватись у загальний інтер’єр та бути правильно організованою, а й відображати стиль на індивідуальність господарів.

Сучасна класика – витончена і гармонійна

Протягом тривалого часу класичний стиль не тільки не втратив своєї цінності, він легко адаптувався до сучасних реалій, залишається модним і сучасним. Таке оформлення інтер’єру досі вважається показником успішної, упевненої в собі людини з хорошим смаком. Тому, кухня в класичному стилі буде актуальною та затребуваною ще не одне покоління. Говорячи про класицизм маємо на увазі зовнішню естетику, елегантність і благородність. У такому плануванні повинні домінувати логіка та гармонія, чіткі лінії та правильні форми, проте, це не виключає застосування нових функціональних рішень.

Кухня в класичному стилі фото 2

 

 

Матеріали з яких виготовляється кухня в класичному стилі

Кухня в класичному стилі зазвичай виконана з натуральних матеріалів, головною його ознакою є симетрія та пропорційність. Масив дерева додає характеру меблям, підкреслює їх неповторність, а фактурне оздоблення підкреслює витонченості. Окрім цього, такий дизайн відкриває широкі можливості у виборі кольорів. Для класики притаманні природні, спокійні тони, що, не лише виглядає красиво і елегантно, а й дозволяє візуально збільшити приміщення. Обираючи класичну кухню на замовлення ви обираєте не лише вишуканість, а, насамперед, зручність та довговічність, що відповідає усім сучасним вимогам якості.

Кухня в класичному стилі фото 1

 

Як замовити

Використання новітнього високотехнологічного обладнання дає змогу прорахувати до дрібниць усі деталі проекту та виконати найменші побажання клієнта, створивши справжній витвір мистецтва, який прикрашатиме ваш дім. Ви самостійно можете обрати кожну деталь, від матеріалу та кольору фурнітури до розміру та форм оздоблювальних елементів. Досвідчені майстри та дизайнери допоможуть вам організувати універсальний простір, у якому захочеться проводити час та створювати кулінарні шедеври.

Якщо для вас важливий затишок, комфорт, якщо ваш дім повинен бути багатофункціональним та продуманим, то ваш вибір – кухня в класичному стилі. Телефонуйте, ми принесемо затишок у вашу оселю.

Кухня в класичному стилі
Оновлено: 16 Березня, 2018
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *