Кухня на замовлення

Якщо ви читаєте цей текст, то Ви знаходитеся в пошуку, Пошуку кухні. Смію зауважити, Ви на вірному шляху! Кухня на замовлення в Івано-Франківську чекає на Вас. Швидше за все, Ви вирішили спочатку переглянути варіанти в інтернеті, дізнатися докладніше, якими бувають меблі для кухні. Адже ми не особливо-то цікавимося такими речами, поки вони нам не знадобляться.

Ви стоїте перед непростим вибором, можливо десь вас збентежила ціна, десь відсутність фотографій кухонь. Пропоную Вам приділити ще 2 хвилини Вашого дорогоцінного часу і після прочитання цієї статті, без сумніву на багато запитань що виникли, ви отримаєте відповіді.

Так ось, купити кухню можна двома способами:

✓  Готова кухня,

✓  Кухня на замовлення.

Варіант перший: купити готову кухню

Ви переглядаєте величезну кількість готових дизайнерських рішень, які включають в себе: розташування мийок, шаф, робочої поверхні, робочої зони, холодильника та іншої побутової техніки. Для правильного вибору вам просто не обійтися без точних замірів вашого приміщення. Дивлячись на план кухні, підставляйте готові елементи. Цей варіант найбільш підходить, якщо у вас дуже мало часу для детального підбору.

Готова кухня в магазині

Другий варіант: кухня на замовлення

Ви переглядаєте готові кухні фірм виробників, визначаєте для себе стиль виконання, вибираєте компанії, виставкові зразки якої Вам найбільш симпатичні. Кухня на замовлення в Івано-Франківську це найбільш прийнятний варіант, як по якості так і по ціні.
По-перше до вас приїжджає замірник, робить заміри приміщення, виключаючи варіант неточності при складанні та установці кухні в подальшому. За вашим точним розмірам ви підберете зовнішній вигляд і розташування всіх елементів кухні.

Кухня на замовлення Івано-Франківськ фото 1

А тепер найскладніший етап, вам потрібно уявити свою кухню

Зайдіть на кухню, уважно огляньте кімнату, а тепер закрийте очі і уявіть собі вашу неповторну і єдину кухню. Уявіть колір кухні. Впишіть в неї холодильник, мікрохвильову піч. Визначте, де у вас буде робоча частина, варочна поверхня. Якого виду будуть шафи, як вони будуть відкриватися. Подумки підійдіть до мийки, доторкніться до неї, чи буде вона з металу? Або ж монолітно – кам’яна? Чи будуть по краях кухні дрібні деталі, наприклад, полички або маленькі шафки?

Кухня на замовлення Івано-Франківськ фото 2

В затемнених областях кухні можете розмістити світлодіоди для кращого освітлення, це не тільки додасть зручності й краси, але й допоможе заощадити електроенергію. Чи буде у вас стінна панель або на її місці ви поставите плитку? А якщо стінна панель, то можливо, захочете ви розмістити на ній фотодрук. Або у вас витримана кухня в класичному стилі? Виберіть стільницю, глянцеву або текстурну, вогнетривку або декоративну.

Процес вибору кухні можна порівняти з приготуванням вишуканої страви

Спочатку виникає необхідність страви (кухні) або ідея. Наступний крок підбір всіх інгредієнтів (для кухні – матеріали), з яких буде складатися блюдо (кухня). Потім вибір способу приготування (Пошук найкращих виробників кухонних меблів). Однак зовнішній вигляд кухні це лише половина справи, дуже велику роль відіграє також фурнітура. Тобто внутрішня «начинка» вашої кухні. На цьому економити не варто! Провідні виробники меблів при обмеженому бюджеті рекомендують значну його частину витратити саме на якісну фурнітуру, щоб забезпечити її довговічність та зручність використання кухні.


       Типи кухонь                                                                                                                Інтер’єр кухні


Якщо вам необхідно будь-яка допомога дизайнера чи іншого фахівця щодо вибору кухні на замовлення в Івано-Франківську, телефонуйте +38 050 602-64-53,+38 068 877-60-98. Наші консультанти завжди на зв’язку і ми завжди будемо раді вам допомогти.

Кухня на замовлення
Оновлено: 30 Серпня, 2017
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *