Інтер’єр в стилі мінімалізм

Мінімалізм, використання мінімалізму як стилю для створення сучасного інтер’єру – це дуже точне і грамотне планування навколишнього простору, в якому використовується мінімум необхідних предметів. Цьому стилю характерні дуже точні стилістичні прийоми, йому притаманне велика кількість світла, причому він повинен бути переважно природним.

З цієї причини великі вікна в приміщенні будуть ідеальним варіантом. При оформленні в цьому стилі присутнє і штучне світло, іноді у великій кількості, але всі світильники приховані за перегородками та склом.

Мінімалізм – кольорова гама

У колірній палітрі цього стилю краще підійдуть монохромні тони. Для того, щоб інтер’єр не був зовсім безликим, застосовуються яскраві акценти. Вони можуть бути навіть кислотних тонів, але присутні в мінімальній кількості.

Одна з головних рис мінімалізму – це максимум вільного простору, що властиво великим заміським будинкам і просторим світлим квартирам, простір яких як би наповнене повітрям і пронизане світлом. Приміщення не напхані меблями і в них немає нічого зайвого. Але все ж місця для зберігання присутні, і в них можна помістити усе необхідне.

Такі інтер’єри швидше нагадують традиційні будинки Японії з чорно-білій колірній гамою. Але до цієї палітрі додаються природні кольори, які є у натурального дерева, а також бетону або каменю. І важливий не тільки колір, а й самі поверхні: від того, шорсткі вони або поліровані, залежить відображення світла в приміщенні і наше сприйняття. У такому незвичайному інтер’єрі все сприймається по-іншому, і це відчуття не можна порівняти з тим, яке виникає в традиційному європейському інтер’єрі, повному кольорів і різних речей.

Меблі в інтер’єрі мінімалізму

Мінімальна кількість меблів вітається у мінімалізмі. У ньому зазвичай переважають чіткі силуети і присутні прості лінії, якщо є декор, то він мінімальний. Слід надавати перевагу глянцеві, блискучі поверхні і застосуванню нержавіючої сталі, наявність дзеркал і хромованих елементів. Але інтер’єр не здається жорстким, оскільки в ньому допустимо присутність невеликих східних елементів: ширм, столиків та графіки. Кухні в стилі мінімалізм завжди відрізняються майже повною відсутністю декору, строгістю форм і спокійною, нейтральною кольоровою гамою.

Саме в шістдесяті роки мінімалізм в інтер’єрі виник як альтернатива стилю поп-арт. Але і зараз він популярний, оскільки його прості форми, лаконічність, світлові нюанси і палітра в монохромних тонах подобається багатьом. Такий інтер’єр створюється для відпочинку і спокою, для розслаблення. А це саме те, чого так потребує людина в сучасному швидкоплинному світі. Саме такий контраст робить шанувальниками мінімалізму все більшу кількість людей.

Інтер’єр в стилі мінімалізм
Оновлено: 16 Березня, 2018
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *