Комп’ютерний стіл

Сьогодні без комп’ютерів не обходиться жоден сучасний будинок, а отже потрібен і комп’ютерний стіл …. Техніка вдосконалюється, дизайн її стає більш стильним та оригінальним. А, маючи сучасну техніку, хочеться, щоб і робоче місце мало більш сучасні форми. Так що доводиться дизайнерам меблів не відставати від дизайнерів комп’ютерів та ноутбуків.

Деякі їх творіння зможуть вписатися в стиль будь-якого інтер’єру, інші – стати «вискочками» і сконцентровувати всю увагу на себе. Незвичайність і оригінальність конструкції робочого місця – це, звичайно, важливо з точки зору інтер’єру, але слід пам’ятати, що це, в першу чергу, воно повинно бути зручним і розташовувати до результативної роботи.

Вибираємо комп’ютерний стіл

Вибираючи комп’ютерний стіл і його місце розташування в кімнаті, слід пам’ятати наступне:

Для того, щоб очі не втомлювалися, відстань до екрану монітора повинна бути не менше 80 сантиметрів. Щоб забезпечити цю умову, слід вибирати стіл з клавіатурою, що висувається.

Оптимальна ширина стільниці -70 сантиметрів, і висота його теж повинна бути не менше сімдесяти сантиметрів, щоб стандартні офісні стільці підходили для роботи. Місцезнаходження комп’ютерного столу має бути таким, щоб сонячні промені не потрапляли на екран монітора, а розетки повинні бути поруч, щоб забезпечити не тільки естетичні вимоги, але і вимоги техніки безпеки.

Сучасний дизайн

Умови комфортабельності і безпеки роботи за комп’ютерним столом обумовлені, тепер поговоримо безпосередньо про сучасний дизайн. Якщо ваша квартира недостатньо велика, а хочеться, щоб все в ній помістилося, тоді  невелика стільниця це саме те, що вам треба. Приємні обтічні форми також порадують око. Конструкція стільниці також повинна відповідати всім вимогам ергономіки та зручності. Оптимальна ширина стільниці, клавіатура що висувається, можливість підняти на зручну для роботи висоту – все це буде створювати Вам комфорт у роботі за комп’ютером.

Комп’ютерний стіл
Оновлено: 16 Березня, 2018
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *