Як вибрати фасади для кухні

У нас можна замовити фасад для кухні з МДФ, ДСП, шпону, масиву, постформінгу, акрилу, фасади з технологією Soft Touch, патиновані фасади (та ін.) як нашого власного виробництва, так і виробництва відомих українських та іноземних брендів високого рівня якості.

Фарбовані МДФ фасади

Що ж являють собою фарбовані фасади?   Такі питання собі задає кожен, хто вирішив придбати нові меблі. Не важливо, чи йде мова про кухонні фасади, або ж про двері для гардеробної шафи. МДФ - це плита з пресованих дерев'яних волокон, що пресується методом гарячого пресування, за допомогою лігніну. Надалі ця плита розрізається на деталі потрібного розміру, покривається ізолянтом та грунтом, функцією яких є вирівнювання поверхні під фарбування, та унеможливлення у майбутньому так званого просідання фарби. Відповідно до міжнародних каталогів розкладок кольорів, таких як RAL і NCS, тощо, обирається колір фасадів.

Залежно від виду нанесення лаку фасади бувають - матові або глянцеві, з ефектом металік та перламутром. Якщо ви обираєте глянцеві фасади, тоді лак полірується після його повного висихання за технологією сухого полірування. І таким чином, ми отримуємо ідеально рівну глянцеву практично дзеркальну поверхню фасаду.

Переваги фарбованих фасадів

Фарбовані фасади є найкращим вибором для кухні та інших приміщень.

Чому?

✓ При фарбуванні фасадів використовуються цілком безпечні матеріали: МДФ плита екологічна, лакофарбові матеріали мають сертифікати якості та відповідності санітарно-гігієнічним нормам.

✓ До вашої уваги великий вибір колірних рішень: від пастельних тонів до яскравих і насичених кольорів.

✓ Довгий термін експлуатації, а також можливість реставрації при механічних або фізичних пошкодженнях.

✓ Різноманітність обробки фасадів: матові, глянцеві, люмінесцентні, різні спецефекти.

✓ Унікальна послуга-підбір кольору. Якщо Ви хочете підібрати ідентичний колір під шпалери, кухонну плитку, або під колір оббивки дивана, то це також МОЖЛИВО.

✓ Найбільш популярними є плоскі фарбовані фасади (миделко) з матовою або глянсовою обробкою. Стандартна матова обробка від 10 до 30 глосс (середня ступінь блиску). За вашим бажанням ступінь блиску може бути 5 або ж 10 глосс (глибокоматова обробка). Глянцева обробка плоских фасадів має ступінь блиску 70-90 глосс після полірування поверхні.

Шпоновані МДФ фасади

Шпоновані МДФ фасади - це зрізаний шар деревини від 0,6 до 10 мм завтовшки, що наклеєний на МДФ плиту. Шпон може бути натуральним і модифікованим (шпон файн-лайн). Існує багато варіантів шпону, які представлені в каталогах різних виробників. Шпоновані фасади є прекрасною альтернативою фасадам з натуральної деревини завдяки своїй доступній вартості. Шпоновані фасади можуть бути різної товщини, прямі (миделко), фрезеровані, з нанесенням патини.

Вартість фарбованих та шпонованих фасадів

Акрилові фасади для кухні

Ці фасади досить цікаві для любителів чогось незвичайного. Характеризуються неповторними оптичними властивостями та наповнюють приміщення світлом. Вони екологічні, практично не піддаються механічному впливу, як на протязі експлуатаційного періоду, так і під час перевезення.

Постачальники

Ми працюємо з відомими польськими виробниками фасадів - Drewpol, Stolzen, BRW, WIECH, CMM, італійськими Mobilclan, Stival, а також з провідною німецькою фабрикою акрилових плит і фасадів NIEMANN. Також, ви можете обрати дуже популярні останнім часом фасади з МДФ панелей турецького виробника AGT. Слідкуючи за тенденціями розвитку ринку і побажань покупців, постійно розширюємо асортимент, працюючи з найбільшими і відомими європейськими виробниками. Наш пріоритет - це розширення пропозицій, задовольняючи ідеї кожного клієнта при їх виборі. Пропонуємо меблеві фасади дерев'яні, мдф, шпоновані і акрилові різних цінових категорій.

Якість продукції

Говорячи про перерахованих вище виробників ми можемо з упевненістю сказати, що це фасади які адаптовані до індивідуальних потреб наших клієнтів і слідують сучасним тенденціям ринку. Фабрики виробляють різні моделі, розміри, кольори і різноманітність додаткових елементів, що є ідеальним поєднанням до того, що очікує покупець. Продукція обробляється високоякісними італійськими ізоляторами, грунтами, лаками і фарбою, патинується, облицьовується натуральним шпоном, акрилом в глянсовому або матовому виконанні.

Виходячи з вищеописаного ми однозначно гарантуємо стабільну якість продукції, навіть після багатьох років тривалого користування, при дотриманні інструкції з експлуатації фасадів.

Допомога у виборі фасаду для кухні

Якщо Ви сумніваєтеся у виборі моделі і кольору, тоді ми можемо надати зразок для перегляду - для можливості потримати в руках, і подивитися наскільки якісною є обробка матеріалу і виконання готової продукція. У нас ви можете оглянути розкладки всіх кольорів RAL, зразків фарбування, моделей патинування, тощо. Отримавши все це, без проблем можна підібрати як модель так і колір для вашої майбутньої кухні або інших меблів.

Для чого потрібні меблеві фасади

Для того, щоб створити гарні меблі, потрібні високоякісні матеріали які задовольнять всі очікування клієнта і привертають увагу потенційного покупця. Якісні і красиві меблі - це те що кожен з нас хотів би мати на довгі роки. Головним елементом будь-яких корпусних меблів є меблеві фасади, які відрізняються міцністю, витривалістю, красивим зовнішнім виглядом, що дозволяє поліпшити візуалізацію не тільки меблів, але і всього вашого будинку. Відомо також, що за допомогою різноманітних, різнокольорових і перш за все першокласних фасадів можна створити інтер'єр, який зможе виправдати очікування і здійснить стилізацію помешкання.

Корпус меблів для кухні

Основою будь-яких меблів, в тому числі і на кухню є корпус. Найбільш поширеним для кухонних корпусів є матеріал ДСП і не тільки у вітчизняній промисловості, а й у європейській. Популярність його обумовлюється, по-перше, міцністю, практичністю і простотою в експлуатації. До всього матеріал цей вологостійкий, що необхідно враховувати зупиняючи вибір на виготовленні меблів для кухні під замовлення з даного матеріалу, що дозволяє зробити меблевий гарнітур під особливості інтер'єрного оформлення. Також кухні з такого матеріалу цілком можна придбати за цілком прийнятною вартістю.  ДСП також можна використовувати і для фасадів де він користуються чималою популярністю за рахунок низької ціни.

Основними виробниками ДСП, що представлені на меблевому ринку України: є Kronospan (Україна), Swisspan (Україна), Egger (Австрія), Cleaf (Італія) та інші.

Для отримання більш детальної інформації телефонуйте

+38 050 602-64-53, +38 068 877-60-98

Як вибрати фасади для кухні
Оновлено: 2 Жовтня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *