Стільниці Fundermax

HРL Fundermax (ламінат високого тиску) входить до переліку матеріалів-лідерів, які використовуються для виготовлення стільниць у всьому світі. За десятиліття використання у різних країнах, цей матеріал повністю довів доцільність свого застосування в офісах, секторі HoReCa, для створення вуличних меблів та звичайно ж для домашнього вжитку.

Стільниці Fandermax Кухні.IF фото 1

В Україні така галузь застосування матеріалу є порівняно новою, але з кожним роком набуває обертів.

Стільниці Fundermax набувають високої популярності завдяки основним своїм якостям – однорідності, повній вологостійкості, довгому періоду експлуатації зі збереженням естетичних та фізичних властивостей, (особливо у місцях великого скупчення людей), стійкості до впливу ультрафіолету для вуличного використання, легкості у догляді тощо.

Стільниці Fandermax Кухні.IF фото 2

 

Окрім очевидних переваг для кінцевого користувача, Стільниці Fundermax – це багато варіантів для прояву дизайнерського бачення при проектуванні інтер’єру.

 

Стільниці Fandermax Кухні.IF фото 3

Властивості стільниць Fundermax

Перед тим, як обрати стільницю, варто зважати, що вона має не лише підходити за дизайном, але й володіти необхідними характеристиками. Стільниці Fundermax чудово зарекомендували себе з точки зору характеристик не лише як кухонні стільниці, але і як стільниці для ванної кімнати. Розглянемо детальніше кожну з характеристик.
 
Стільниці Fandermax Кухні.IF фото 4

 

Вологостійкість

Оскільки кухня та ванна кімната – місце постійного контакту поверхонь з водою, стільниці мають обов’язково бути вологостійкими. HPL – матеріал, який не має пористої структури, а тому він не поглинає вологу і не розбухає. Таким чином, стільниця слугуватиме довше.
 
Стільниці Fandermax Кухні.IF фото 11
 

 

Легке очищення

Особливо важливою ця характеристика є при виборі стільниці для кухні. Поверхня стільниць Fundermax легко очищується за допомогою звичайного мильного розчину навіть від засохлих плям жиру, чаю або кави.
 
 
Стільниці Fandermax Кухні.IF фото 6

 

Термостійкість

Стільниця для кухні від Fundermax витримує високі температури. Це означає, що гаряча каструля не зашкодить поверхні, навіть якщо залишити її на певний проміжок часу.
 
 
Стільниці Fandermax Кухні.IF фото 7

 

Стійкість до механічних пошкоджень

Стільниці Fundermax виготовлені з високоміцного матеріалу HPL, що гарантує їм високу стійкість до можливих пошкоджень: ударів та незначних подряпин від предметів та посуду.
 
 
Стільниці Fandermax Кухні.IF фото 8

 

Гіпоалергенність та гігієнічність

Стільниці Fundermax виготовляються на високотехнологічному обладнанні без застосування шкідливих для здоров’я матеріалів.
 
 
Стільниця fundermax в Івано-Франківську
Стільниці Fundermax
Оновлено: 23 Вересня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *