Штучний камінь TriStone найпопулярніший бренд в Україні

Уже понад 50% покупців віддали свою перевагу матеріалам саме TriStone. Завдяки бездоганній якості, штучний камінь TriStone завоював довіру мільйонів родин в Україні та світі.

Для кожного з нас кухня – це центр будинку, місце теплих зустрічей з сім’єю та друзями. Тому, облаштовуючи найголовніше місце в будинку чи квартирі, розумно вибирати робочу поверхню, яка не тільки радуватиме око, а й буде досить міцною для повсякденної експлуатації. І це – штучний камінь TriStone.

TriStone – створений для вашого затишку

Виробник TriStone спеціалізується виключно на виробництві твердих поверхонь. І є єдиною вузькоспеціалізованою компанією світового масштабу з виробництва акрилового каменю. За рахунок цього ціни на Tristone нижчі від інших топ-брендів.

Штучний-камінь-трістон-фото-2

Тільки TriStone надає 15-ти річну гарантію на кожен сантиметр поверхні!

Камінь TriStone виготовляється на сучасному обладнанні спеціалізованого Південно-Корейського заводу LION CHEMTECH. Це підприємство – одне з провідних виробників акрилового каменю в світі.

TriStone виробляє тільки затребувані покупцями кольори.

Розумна палітра TriStone створена в результаті численних маркетингових досліджень та складається з близько 60 кольорів-бестселерів!

Розумний в експлуатації, розумний в дизайні, екологічний.

Акриловий камінь TriStone не виділяє шкідливих для здоров’я речовин, за рахунок відсутності пор не накопичує запахи і мікроби, не схильний до утворення цвілі і грибка. Це один з небагатьох каменів в світі, який виготовляється за унікальною технологією, що дозволяє домогтися однорідності структури. Завдяки цьому поверхні з TriStone не вбирають вологу, жир і хімічні речовини.

Штучний-камінь-трістон-фото-4

Нейтральний при контакті з їжею.

TriStone відповідає нормам UNE-EN ISO 1186, тому він допускається до експлуатації в контакті з харчовими продуктами.

Простий у використанні

Практично всі види забруднень без зусиль змиваються звичайною губкою і мильною водою, не залишаючи слідів.

Легкий у ремонті

На відміну від природного каменю, будь-які пошкоджені поверхні TriStone легко відремонтувати. При цьому вони будуть виглядати як нові, не втрачаючи своєї краси.

Довговічність

Міцність акрилового каменю TriStone під ідтверджені десятиліттями досліджень і досвіду виробництва. На поверхню TriStone не впливають зовнішні впливи, пар, підвищена вологість. Камінь також витримує агресивну дію більшості хімічних речовин: рідини для зняття лаку, відбілювача, оцту, лимонної кислоти, фарбувальних пігментів, що дозволяє використовувати TriStone навіть в лабораторіях та в інших професійних них середовищах.

А перевагу архітекторів і дизайнерів з усього світу використовувати TriStone в створенні стильного житлового простору і громадських інтер’єрів ще раз підкреслює якість продукції TriStone!

Штучний-камінь-трістон-фото-7

Модні кольорові тенденції!

Різноманітність колекцій Tristone дозволяє кожному знайти свій стиль, свій колір та своє натхнення.

Колекція Модерн представлена в однотонних дизайнерских кольорах.

Дрібні піщані вкраплення колекції Класік додадуть в інтер’єр спокійні нотки.

Для поціновувачів насичених кольорів і яскравих контрастів колекції Ренесанс та Романтік.

Для тонких естетів – колекція Барокко, в якій поєднуються елегантні відтінки, що включають прозорі природні мінерали.

І нарешті, преміум-колекція Візантія, з прозорими сяючими 3-D вкрапленнями.

Штучний камінь трістон фото 1

Штучний камінь трістон фото 2

Штучний камінь трістон фото 3

Штучний камінь трістон фото 4 Унікальність продукту

Тільки Tristone може запропонувати вам те, що не можуть інші – вже готові мийки (раковини) з будь-якого, обраного вами, кольору каменю.

Безшовність при з’єднанні. Спеціально розроблена технологія безшовного з’єднання повністю виключає шви і стики. Можна з легкістю з’єднати дві частини між собою, що забезпечить бездоганний зовнішній вигляд. Важливим в досягненні безшовності, є якість і відповідність кольору каменю і кольору клею, який спеціально розроблений компанією і завжди є в наявності.

Термоформінг. Завдяки останнім досягненням, винятковою формулою матеріалу TriStone, яка входить до складу акрилу, досягнуто унікальної пластичності каменю TriStone. Вона дозволяє створити неймовірну кількість самих сміливих дизайнерських форм – від мийок до стін з вигнутими елементами.

Штучний камінь мийка трістон фото 5

Штучний камінь мийка трістон фото 6

Штучний камінь мийка трістон фото 7

Штучний камінь мийка трістон фото 8Сфери застосування TriStone

 

Кухні

Непористість і виняткова стійкість до впливу хімічних речовин, усіх видів плям, фарбувальних пігментів, жиру — робить TriStone ідеальним матеріалом для кухонь.

Штучний-камінь-трістон-фото-6

Ванні кімнати

Від ванн, піддонів для душа і душових кабін до умивальників, раковин і меблів для ванних кімнат – всі ці вироби з матеріалу TriStone гарантують високу ступінь гігієнічності, перешкоджаючи розмноженню бактерій і грибка.

Штучний-камінь-трістон-фото

Інтер’єри

Завдяки неперевершеним якостям, TriStone здатний грати будь-яку роль в інтер’єрі: рівноправно гармоніювати з іншими матеріалами, відтіняти їх, і, звичайно, ставати головним героєм стилістичного дійства.

Меблі, аксесуари, оздоблення стін

TriStone ідеальний для розв’язання різноманітних творчих дизайнерських інтер’єрних завдань.

Громадські місця

TriStone відкриває безмежні перспективи для декору торгових і громадських приміщень. Завдяки безшовному з’єднанню, термоформінгу і пластичності, стало можливим створювати різні комбінації кольорів і ергономічних форм. Рецепції, ресторани, спа-центри, офіси, спорт-зали – це далеко не повний перелік пропросторів, в дизайні яких може бути застосований TriStone.

Штучний камінь TriStone найпопулярніший бренд в Україні
Оновлено: 29 Вересня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *