Сучасні кухні в поєднанні з вітальнею

Підбирати дизайн будинку або квартири – завжди дуже цікаво. Підходити до цього потрібно з позиції своїх побажань і потреб. Сучасні кухні, вітальні, їдальні як правило, повинні поєднуватися з дизайном та стилем.

У сучасному світі розробники дизайн-проектів пропонують величезну різноманітність стилів:

 Сучасне поєднання білого та чорного;

 Стиль минулих століть;

 Східні мотиви;

 Суміш яскравих фарб і гарного настрою.

Вітальня – це основа квартири або будинку. Меблі для вітальні в дизайні приміщення повинні бути ідеальними для роботи, прийому гостей та відпочинку. Якщо ви прагнете виконати нероздільним простір їдальні та кухні, створіть дизайн кухні-їдальні без стін. Поділ простору на дві зони буде візуальним, наприклад, вставками на підлозі або розміщення арок на стелі. Цілком логічно, що кутова кухня з барною стійкою розділить ці два приміщення і скоротить простір. Такий же варіант підходить для відтворення єдиного простору кухні і вітальні, якщо не передбачається їдальня.

Дизайн кухні-їдальні в квартирі

Багато хто прагне підходити до дизайну кухні і їдальні з боку практичності та зручності. Для фасадів шаф перевага віддається темним кольорам, підлогу викладається плиткою, а стіни обклеюють миючими шпалерами або фарбують. Причому, робочу стіну більшість воліють обкладати плиткою або мозаїкою.

До їдальні, звичайно, не такі категоричні вимоги, але бажано зберігати одну колірну гаму, особливо якщо йдеться про дизайн кухні, суміщеної з їдальнею. Хоча не завжди наші квартири дозволяють нам виділяти окреме приміщення під їдальню.

Сучасні-кухні-фото-2

Поєднання кухні і вітальні

Зазвичай передбачається поєднання кухні і вітальні. Деякі вважають за краще таке поєднання, і тим самим створюють нерозділеними простір кухні і вітальні. Якщо дозволяє площа квартири, можливе збільшення простору кухні за рахунок вітальні. У цій ситуації зазвичай кухня і їдальня сумісні і не розділені стінами. По-іншому проектується дизайн їдальні кухні в будинку. Тут вже ви самі закладаєте планування будинку і можете дозволити виділити кімнату для їдальні.

Сучасний інтер’єр кухні

Прислухайтеся до себе, що конкретно ви прагнете побачити в своєму будинку. Популярності набуває дерево. Облицювання стель і стін дерев’яними панелями, підлога з ламінату або плитки, меблі в пісочному кольорі.

Чи ви хочете бачити стерильність білого в комбінації з чорним? Білі стіни, стелі, підлоги, штори, і вставки чорних меблів – відмінна ідея для любителів чітких ліній і відкритого простору. Або, навпаки, переваги яскравого в поєднанні декількох кольорів. Індивідуальні меблі, незвичайні стільці, скляні стільниці. Прихильникам східної культури можна створити свою маленьку східну країну в своїй квартирі. Насправді різноманітність інтер’єрів захоплює. Потрібно тільки вибрати, що вам ближче, і де вам зручніше буде жити.

Сучасні-кухні-фото-2

Сучасні кухні суміщені з їдальнею

Вважається, що більшу частину часу жінка проводить на кухні, тому дизайн або проект кухні і їдальні, повинен будуватися з урахуванням потреб і пристрастей саме жінки. Адже якщо ти незатишно почуваєшся в кімнаті або на кухні, то там важко перебувати. До дизайну сучасної кухні та їдальні належить таке нововведення як кухонний острів. Поєднання цих двох приміщень і їх візуальне розділення островом – виглядає дуже оригінально. На ньому можна помістити плиту або раковину, а можна просто залишити робочу поверхню для приготування. Тут вибір тільки за жінкою.

Сучасні кухні на замовлення в Івано-Франківську – пропонує компанія Kухні.IF. Телефонуйте, ми допоможемо підібрати дизайн зручної та вишуканої кухні відповідно до всіх Ваших потреб та побажань.

Сучасні кухні в поєднанні з вітальнею
Оновлено: 16 Березня, 2018
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *