Догляд за акриловим каменем

При дотриманні основних правил догляду за акриловим каменем, стільниця прослужить вам дуже довго і весь цей час буде радувати око своєю первозданною красою. Правила догляду прості і не вимагають спеціальних навичок.

Стільниця зі штучного акрилового каменю досить стійка до високих температур, однак не варто систематично ставити на неї каструлі і сковорідки, зняті прямо з плити. Використовуйте підставки під гаряче.

Також небажано різати продукти прямо на стільниці. Стільниці зі штучного каменю дуже міцні, але якщо дуже старатися, то подряпини в результаті такого готування можуть з'явитися.

Щоденний догляд за стільницею з акрилового каменю

Для щоденного догляду за стільницею використовуйте злегка зволожену м'яку губку або рушник. Плями води легко витираються за допомогою сухого рушника. Свіжі плями від чаю, кави, вина і т.д. змиваються простим мильним розчином. Для видалення стійких або застарілих плям на матовій або напівматовій поверхні стільниці можна використовувати як сухі, так і гелеві чистячі засоби. Нанесіть засіб на пляму, а потім видаліть мокрою губкою і протріть рушником.

Якщо поверхня стільниці глянцева, можна користуватися полірувальними сумішами. При сильних механічних пошкодженнях, сколах, глибоких подряпинах впадати у відчай не потрібно. Штучний камінь легко піддається ремонту і повернути вашій стільниці колишню красу неважко. Зверніться до наших фахівців.

Кухня у стилі модерн фото 13
Кухня у стилі модерн 13

Сколи на стільниці з акрилого каменю

Сколи на стільниці зі штучного каменю видаляються дуже просто. Кусок стільниці, що відколовся, завжди можна приклеїти назад спеціальним акриловим клеєм. Швів від склейки видно не буде, так як клей заповнює всі порожнечі. Причому міцність шва і навколошовної зони буде не меншою, ніж міцність основного матеріалу.

Кухні у стилі хай-тек 7
Кухня у стилі хай-тек 7

Видалення подряпин

Подряпини на стільниці видаляються шляхом простої затирання наждачним папером і наступним поліруванням спеціальною машинкою. Деякі забарвлення штучного каменю не рекомендується піддавати надмірному сонячному впливу. Тому при виборі кольору для стільниці, що знаходиться поруч з вікном, бажано проконсультуватися з нашими фахівцями.

Отже, при правильному догляді стільниця зі штучного акрилового каменю багато років буде приносити Вам радість своєю неповторною красою та ідеальним станом.

Догляд за акриловим каменем
Оновлено: 23 Вересня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *